Starity

Dalpremier: CeCe Frey - Dead 2 Me

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 08. 14:12 #1
- törölt felhasználó -    
Majdnem két év elteltével megjelent az amerikai X Faktor egykori versenyzőjének, CeCe Freynek a debütáló kislemeze, ami egy igencsak slágergyanús szerzeménynek bizonyul.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. október 08. 14:29 #2
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
„A Dead 2 Me névre keresztelt szerzemény egy fincsi popdal, ami bárki kedvenc szakítós himnusza lehet.” Elnézést a kifejezésért, de ez a mondat olyan, mintha egy másodrangú tinimagazinból szakajtották volna. blink.gif
2014. október 08. 14:38 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lilla06 @ 2014.10.08. 14:29)
„A Dead 2 Me névre keresztelt szerzemény egy fincsi popdal, ami bárki kedvenc szakítós himnusza lehet.” Elnézést a kifejezésért, de ez a mondat olyan, mintha egy másodrangú tinimagazinból szakajtották volna.  blink.gif


Megragadtad az egész dolog lényegét. Elnézést, amiért az eredeti angol forrásban ez a kifejezés állt, és nem voltam annyira kreatív, hogy átírjam, és kitaláljak rá valami olyat, ami nem egy másodrangú tinimagazin irományához hasonlít. rolleyes.gif
2014. október 08. 14:50 #4
- törölt felhasználó -    
Nekem tetszik a szám smileeee.gif
2014. október 08. 15:08 #5
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2014.10.08. 14:38)
Megragadtad az egész dolog lényegét. Elnézést, amiért az eredeti angol forrásban ez a kifejezés állt, és nem voltam annyira kreatív, hogy átírjam, és kitaláljak rá valami olyat, ami nem egy másodrangú tinimagazin irományához hasonlít. rolleyes.gif


Nem a munkádat v. téged akartalak kritizálni, csak nem szoktam hozzá, hogy ilyen kifejezéseket használnak a cikkekben. Sorry, lehet, hogy bennem van a hiba. mellow.gif
2014. október 08. 15:16 #6
- törölt felhasználó -    
Egész jó lett. smileeee.gif
2014. október 08. 16:56 #7
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Tetszik a dal smileeee.gif
Emlékszem, neki szurkoltam még anno az X Faktorban...biggrin.gif
2014. október 08. 16:59 #8
Andi0101
Andi0101
új tag
 
Státusz“Sokan azt hiszik, gondolkodnak, pedig csak újrarendezik előítéleteiket.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.08.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 231110
Offline offline
Tök jó lett! biggrin.gif smileeee.gif
2014. október 08. 17:03 #9
- törölt felhasználó -    
Nem a legjobb,de végülis nem olyan rossz...
2014. október 08. 20:28 #10
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
hát első dalhoz végül is nem rossz.. smileeee.gif
2014. október 08. 20:54 #11
peaceandlove
peaceandlove
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.29.
Hozzászólás: 1625
Csatolások: 0
Azonosító: 233941
Offline offline
ja csodálkoztam is,hogy eltűnt ez a csaj...ez a leopárdos cucc maradt az arcán smileeee.gif amúgy tényleg nagyon dívás volt és nagyképűs a műsorban...hát kissé olyan keshás...
2014. október 08. 22:03 #12
- törölt felhasználó -    
Most úgy érzem, két évet vártam a nagy semmire. Ez elég gyengére sikeredett.
2014. október 09. 06:40 #13
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem lett annyira rossz,de azért a kedvencem sem lett.
2014. október 09. 14:58 #14
KlauDia
KlauDia
 
StátuszMindig csak előre nézz az életben!! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.08.
Hozzászólás: 561
Csatolások: 1
Azonosító: 179806
Offline offline
Nekem nagyon tetszik!!!! biggrin.gif
2014. október 09. 20:00 #15
Dorcsi10
Dorcsi10
 
StátuszThe rain can sound so beautiful♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 533
Csatolások: 2
Azonosító: 151298
Offline offline
Nagyon fülbemászó :33 Szerintem jó, Cece is szimpatikus smileeee.gif
2014. október 10. 20:01 #16
- törölt felhasználó -    
Nekem ebben a zenében az a legnagyobb problémám,hogy nem tetszik CeCe hangja...
2014. október 10. 20:52 #17
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24964
Csatolások: 2316183
Azonosító: 180890
Online online
Először is köszönöm szépen a cikket Szandiii_1992! Remek munka lett meghajolo.gif

CeCe már a műsorban elérte azt, hogy hétről-hétre jobban szeressem őt. Már komolyan mondom én szégyelltem magam amit szegényel elműveltek. De hát ami nem öl meg az csak erősebbé tesz, és hát örülök, hogy CeCe nem adta fel, mert ő tényleg megérdemelte volna, hogy valami jobb helyen végezzen. A dal pörgös, és ahogy egy kedves barátom mondta „egy ballada jobban állna neki”. Végül is mindegy, hogy ballada vagy pörgös popdal, a végeredmény ugyanaz – szeressük CeCe-t olyannak amilyen és kész.
2014. október 10. 21:39 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (idone @ 2014.10.10. 20:52)
Először is köszönöm szépen a cikket Szandiii_1992! Remek munka lett meghajolo.gif
CeCe már a műsorban elérte azt, hogy hétről-hétre jobban szeressem őt. Már komolyan mondom én szégyelltem magam amit szegényel elműveltek.  De hát ami nem öl meg az csak erősebbé tesz, és hát örülök, hogy CeCe nem adta fel, mert ő tényleg megérdemelte volna, hogy valami jobb helyen végezzen. A dal pörgös, és ahogy egy kedves barátom mondta „egy ballada jobban állna neki”. Végül is mindegy, hogy ballada vagy pörgös popdal, a végeredmény ugyanaz – szeressük CeCe-t olyannak amilyen és kész.


Köszönöm. smileeee.gif

Az, hogy Simon és a többi 'drága' zsűritag sokszor már szó szerint megalázta, és csinálhatott bármit, azt csak negatívan tudták értékelni, még jobban azt érte el nálam, hogy már csak azért is neki drukkoljak. Nagyon szorítok azért, hogy beinduljon a karrierje, mert Ő az az ember, aki tényleg megérdemelné. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: idone
2014. október 13. 23:04 #19
BrielleTreasure
BrielleTreasure
új tag
 
Státusz"I'll always belong in the sky"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 186868
Offline offline
Köszönjük a cikket Szandi!! Szerintem akárki akármit is mondd, CeCe-nek csodálatos hangja van, sok énekest leköröz élőben is. A 'Dead 2 Me' pedig hihetetlen lett, Lydia kitett magáért az írása közben smileeee.gif Szerintem még az sem probléma, hogy a saját lábán indult útnak, hiszen így a saját ösvényét fogja kitaposni. Lehet, hogy nem állnak mögötte nagy kiadók, de olyan nagyszerű emberek, mint Ryan Matt Mueller, Lydia Vaughan, Patrick Lawrence, a családja stb viszont igen, ami szerintem hatalmas kincs smileeee.gif Akinek nem szimpatikus ő, vagy amit csinál, az senkit sem érdekel, inkább olyan rajongói legyenek, akik támogatják, és meglátják benne az értéket smileeee.gif Nagyon sok csinált sztár van manapság, akik fikarsztnyit sem érnek, viszont CeCe nem ilyen. Ezt jó lesz, ha a fejébe vési mindenki smileeee.gif ismerd meg jobban, mielőtt ítélkezel. Én hiszek benne, hogy nagy sikereket fog még elérni útja során smileeee.gif
2014. október 13. 23:20 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (BrielleTreasure @ 2014.10.13. 23:04)
Köszönjük a cikket Szandi!! Szerintem akárki akármit is mondd, CeCe-nek csodálatos hangja van, sok énekest leköröz élőben is. A 'Dead 2 Me' pedig hihetetlen lett, Lydia kitett magáért az írása közben smileeee.gif Szerintem még az sem probléma, hogy a saját lábán indult útnak, hiszen így a saját ösvényét fogja kitaposni. Lehet, hogy nem állnak mögötte nagy kiadók, de olyan nagyszerű emberek, mint Ryan Matt Mueller, Lydia Vaughan, Patrick Lawrence, a családja stb viszont igen, ami szerintem hatalmas kincs smileeee.gif Akinek nem szimpatikus ő, vagy amit csinál, az senkit sem érdekel, inkább olyan rajongói legyenek, akik támogatják, és meglátják benne az értéket smileeee.gif Nagyon sok csinált sztár van manapság, akik fikarsztnyit sem érnek, viszont CeCe nem ilyen. Ezt jó lesz, ha a fejébe vési mindenki smileeee.gif ismerd meg jobban, mielőtt ítélkezel. Én hiszek benne, hogy nagy sikereket fog még elérni útja során smileeee.gif


meghajolo.gif Én abban bízom, hogy Demi elintézi, hogy bekerüljön elé előzenekarnak, vagy bármi. Ha már Demi szánalmas lemezkiadója bepakolta elé az összes létező selejt ex X Faktorost (Restless Road, Bea Miller, Fifth Harmony) akkor simán megtehetnék ezt CeCevel is, hisz az Ő mentora volt, és Ő az, aki tényleg meg is érdemelné. Nagyon drukkolok neki. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

CeCe Frey CeCe Frey 5114.