Starity

Borbély Richárd esett ki az X-Faktorból

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 30. 12:58 #81
- törölt felhasználó -    
LiveLoveLife Tudod, nem igazán lehet komolyan venni egy szöveget, ha az tele van helyesírási hibákkal.
X-Faktor nézése helyett, inkább olvasgathatnád a nyelvtan könyved.

Tudod én Szlovákiából vagyok és a billentyűzetem is Szlovák szóval nekem nincsenek magyar vesszok és stb....
2014. november 30. 12:59 #82
- törölt felhasználó -    
awwparadise örülök, hogy eggyet értesz velem, de azért először nézd meg mivel értesz eggyet. smileeee.gif mert én egy szóval sem szidtam a Tha Shudrast és nem mondtam egy szóval sem, hogy nekik kellett volna kiesniük. Az a tény, hogy a Spoon megmutatja az arcát, az egy fokkal sem teszi jobbá őket a Shudrasnal, akik véleményem szerint 1000-szer jobbak, mint a Spoon biggrin.gif
Hát oké de aztán az én véleményemet írtam smileeee.gif
2014. november 30. 13:09 #83
- törölt felhasználó -    
Nem szerettem Richárdot, mindig színészes, amikor énekel. Bár tegnap is ugyanezt gondoltam róla, de inkább azt mondtam, hogy a Tha Shudras menjen el a versenyből. De nem sajnálom, hogy kiesett Ricsi.
2014. november 30. 13:24 #84
Kiss Eszti
Kiss Eszti
visszatérő vendég
 
Státusz*Lumberjack was well known in the town, When he cut his smallest finger down*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.02.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 0
Azonosító: 177006
Offline offline
Hajra Tha sudras!!biggrin.gif
2014. november 30. 13:26 #85
schaffinati
schaffinati
visszatérő vendég
 
Státusz„Utolsó ellenségként a halál semmisül meg..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.03.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 1
Azonosító: 199377
Offline offline
Harjá Shudras! Végre, egy IGAZI együttes, ahol nem a kinézet számít. Ki nem sz*rja le, hogy maszkban vannak, amikor hatalmas zenét raknak össze? És csak kell a népnek, ha a "nézői" szavazatok alapján ők maradtak bent. Amúgy sajnálom Ricsit, bírtam a srácot, volt tüdeje rendesen, de nem aggódom, úgyis felkarolják és egy-két éven belül már Rómeo lesz a színházban smileeee.gif Amúgy meg ebben a műsorban tök mind1, hogy ki milyen jó... nem ez számít, ha számítana, akkor a Kanálfiúk már nem lennének itt.. sorry sleep.gif
2014. november 30. 13:42 #86
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Vagy a Tha Shudrasnak vagy a Spoonnak kellett volna menniük.
2014. november 30. 13:45 #87
- törölt felhasználó -    
Annyira sajnálom Ricsit, a párbaj dala egyszerűen lenyűgöző volt. De a Tha Shudras viszont egy egyéni banda, akik nagyon sokra vihetik még, mert ott tényleg nem a kinézetre kell figyelni, hanem a tehetségre. És egyet értek az előttem hozzászólókkal, már szinte csak szimpátia alapján szavaznak.
2014. november 30. 13:45 #88
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Na, erre mondom en azt, hogy bunda az egesz musor:) A Shudrasnak mar reg kikellett volna esnie, mindegyik versyenyzo 100x jobb naluk (de ez csak az en velemenyem). Bar Ricsi se volt olyan nagy kedvencem, de akkor inkabb mar o maradt volna bent:) Hajra Spoon, es Benji!♥
2014. november 30. 13:55 #89
Heidi98
Heidi98
 
Státusz'15, jan 6: Kelly Clarkson a nap sztárja # Norman Reedus's birthday. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.20.
Hozzászólás: 779
Csatolások: 31
Azonosító: 236244
Offline offline
Ha most valaki megnézi a kedvenc sztárjaimat, az láthatja, hogy Andi a második helyen áll, mert megérdemli. Juli is végtelenül tehetséges, a tegnapi produkciója nagyon tetszett. A Spoon bájdövéj2 körülbelül, és csak azért jutnak tovább, mert a tinilánykák 99,9 százaléka rájuk szavaz, de nem a tehetségük miatt, hanem mert nyáladzó pincsikutyák. Borbély Ricsi színt vitt az egészbe - bár beismerem, hogy kicsit fenn hordta az orrát. Másik Ricsibaba pedig Spoon2, egyszemélyes kiadásban. Benji is tehetséges, bár tegnap hiányzott belőle valami. És végül a Tha Shudras: az egész ezévi x-faktor színe-java, körülbelül csak miattuk, meg Andi miatt nézem az egészet. A maszk pedig k*rva jó ötlet. heart.gif
2014. november 30. 14:06 #90
Louise1D
Louise1D
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.03.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 227037
Offline offline
Egyeltalán nem érdemelte meg, hogy kiessen. Remélem, jövő héten a Spoon esik ki!
2014. november 30. 14:20 #91
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Már a múlthéten úgy voltam vele, hogy haza kellett volna küldeni a Tha Shudrast, de hogy most sem sikerült megszabadulni tőlük az már rémes. Sikerült haza küldeniük az egyetlen valamire való embert ebből a brigádból. Véleményem szerint ez a a műsor egy kalap kakit nem ért eddig sem, de ezek után meg pláne.
2014. november 30. 14:24 #92
Louise1D
Louise1D
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.03.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 227037
Offline offline
Konkrétan ennek a kommentnek minden egyes szavával egyetértek. Köszönöm, hogy vannak még értelmes élőlények ezen a Földön, akik értékelik azt, ha valaki egyedi és nem a többi birka után mennek, mert ez most "menő", "szvegjoló" és a többi... A Spoon-nak nincs semmi keresnivalója ebben a műsorban, ugyanis az egész banda csak egy gyenge Bytheway/The Vamps utánzatnak néz ki. Ebben a műsorban megtalálható a "pofa alapján osztályzás" tipikus esete. Ez a kis "cukifiúkákból" álló banda csak azért van még bent, mert olyan kis aranyos pofijuk van...
A hangjukat meg sem említeném, mert a múltkori adás alatt, mikor az eye of the tiger-t "énekelték", én szégyelltem el magam helyettük, amiért ilyen jó dalt, ennyire el tudtak rontani.
Nem fogok senkitől bocsánatot kérni a véleményem miatt, mert ha hiszitek, ha nem, sokan gondolják ugyanezt.
Borbély Ricsiről pedig csak annyit, hogy hatalmas hangja van, nem neki kellett volna párbajoznia és kiesnie, hanem helyette hazaküldhették volna a Spoont, de sajnos ez nem mostanában fog megtörténni, mert a magyar ember már csak ilyen. Megy a többi után és a legselejtebbre szavaz, mert ez most a "divat". Amúgy meg én már régóta meg vagyok győződve arról, hogy az egész műsor bunda és csak az nyerhet, aki a mostani tinik által a legelfogadottabb, mert belőlük lehet a legtöbb pénzt kicsikarni, miután apuval, anyuval megvetetnek minden cd-t, bögrét, pólót, egyéb kacatokat

Cintia99. Én sem tudtam volna szebben és jobban megfogalmazni a véleményemet a Spoon-ról és a mostani felfogásról, a zenéről és az azokat előadó zenészekről. Ha a Spoon-t zenésznek és az általuk előadott vinnyogást zenének lehet nevezni.
2014. november 30. 14:54 #93
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
A műsor elején megjósoltam, hogy Ő lesz az egyik párbajozó, durva. Nekem mindössze 2x tetszett úgy igazán az előadása, de akkor nagyon. Azt azért meg kell hagyni, hogy szépen lefaragtak a nagy arcocskájából ami mindenképp pozitívum, a verseny elején a hideg rázott tőle, ez mára már úgy ahogy orvosolva lett. Jó hangja van, a kanalak úgy őszintén hol állnak tőle hangilag?? Sehol..
2014. november 30. 15:06 #94
csakegycsajszi
csakegycsajszi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 327
Csatolások: 1
Azonosító: 208723
Offline offline
Ő sokkal jobb a Tha Shudrasnál, nem ő a legjobb de azért 100000-szer jobb mint a maszkosok, és ő mindig tudott újat mutatni
2014. november 30. 15:24 #95
Ariana000
Ariana000
 
StátuszAz ember néha szomorú, néha nem.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.24.
Hozzászólás: 666
Csatolások: 6
Azonosító: 228178
Offline offline
Én azt sem értem, hogy hogy lehetett a Shudras egyáltalán párbajban? Ők az egyetlenek akik értékelhető produkciót csinálnak az egész műsorban. Hiába, a többi teljesen tucat, semmi új, ők viszont rohadt jók! biggrin.gif Szurkolok hogy megnyerjék!
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. november 30. 16:14 #96
liptakanna21
liptakanna21
Love is friendship set on fire..:) <3
 
StátuszI'm in love with all your little things....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 0
Azonosító: 193938
Offline offline
ahjj:( mikor már kezdtem megszeretni a csáveszt..sad.gif a Shudrasnak kellett volna kiesni...
2014. november 30. 17:20 #97
SherlockedHiddleston
SherlockedHiddleston
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.13.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 235896
Offline offline
Szerintem tök olyan mint Heath Ledger ohmy.gif
2014. november 30. 17:23 #98
Sztárok Rajongói39
Sztárok Rajongói39
visszatérő vendég
 
StátuszAdatlapjaimat cserélem. Érdeklődni üzenetben.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.27.
Hozzászólás: 224
Csatolások: 13
Azonosító: 233836
Offline offline
Pedig nagyon jó hangja volt Ricsinek. Látszik, hogy az ilyen Sudras féléket jobban szeretik.
2014. november 30. 17:47 #99
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
De jó hogy mennyien fröcsögnek azon, hogy nem szeretik a Tha Sudrast. Pedig nagyon jól játszanak, és ők legalább eredetiek.
A Spoon miért van még bent? Nem boldogítja már elég boyband a világot? blink.gif Komolyan egyre jobban "imádom" a generációmat...
2014. november 30. 17:47 #100
Pinky Lili
Pinky Lili
mythical beast
 
Státusz(^.^ Y)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 44
Azonosító: 208704
Offline offline
Akárki bármit mond a Shudras k***a jó, csak miattuk érdemes megnézni a "műsort".
1 felhasználónak tetszik: janet7
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!