Starity

Érkezik a Kingsman 2. része?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 23. 12:15 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Február közepén volt a Kingsman: A titkos szolgálat című film mozis premierje, de bennfentesek már a folytatásról sugdolóznak.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. február 23. 12:26 #2
- törölt felhasználó -    
*o* imádnám ha lenne második része :3 remélem tényleg összejön és Colin is benne lesz. :3 imádtam az első részt, annyira ott volt a film *o*
2015. február 23. 12:41 #3
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én is imádtam a filmet, annyira, hogy eddig már kétszer is láttam a moziban. És mennék akár minden nap, de ki győzi ezt pénztárcával? rohog.gif Úgyhogy annyit tudok tenni, hogy tűkön ülve várom a DVD-megjelenést. rohog.gif

Ami a folytatást illeti: én is látok benne fantáziát, szóval alapvetően ha kellően kreatív Matthew, akkor még jól is kisülhet belőle. Viszont. Az ötlet, hogy Colin Firth visszatérjen... Nos... Ha valaki, akkor én igazán értékeltem Colint ebben a filmben (minden tekintetben rohog.gif ), de úgy érzem, hogy az ő szálát tökéletesen lezárták azzal, amivel... Ezek után visszahozni őt a következő sztoriba szerintem hülyeség lenne. unsure.gif És ezzel most nem Colint akarom megfosztani egy remek karaktertől, de azt hiszem, Harry Hart ennyi volt. És így volt jó. NAGYON JÓ.

Ha hoz annyi bevételt a film, hogy legyen folytatás, akkor Vaughn hülye lenne nem gondolkozni Colinban, aki bejáratott, nagy és elismert név, aki mágnesként húzza be a népet a mozikba... De... Akkor sem örülnék, ha visszahozná őt. Keressen másik nagy nevet, írjon bele egy új karaktert és hajrá. smileeee.gif Legyen ő a kiskukac a showbusiness tavacskájában... biggrin.gif
2015. február 23. 13:11 #4
- törölt felhasználó -    
Pont Valentin-napon néztem meg a mozikba , barátnőmmel és egyből nagyon megkedveltem. Én kifejezetten örülnék ,ha lenne folytatás, Töki aranyos karakter.
2015. február 23. 13:55 #5
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Offline offline
Én premierre mentem és IMÁDTAM. Megjegyzem, rajtam kívül a moziban csak pasik voltak, mert minden lány inkább a Szürke 50 árnyalatára ült be. - Ők bánhatják, mert ez a film valami szenzációsan jól sikerült. Egyáltalán nem bánnám, ha lenne folytatása.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2015. február 23. 14:04 #6
Mimcsi
Mimcsi
visszatérő vendég
 
Státuszinifinity hope.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 195741
Offline offline
Ez a film fantasztikus. A kedvencemmé vált, minden nap eszembe jut, egyszerűen imádom.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2015. február 23. 14:08 #7
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Még nem láttam, de a leírtak alapján érdekesnek tűnik!
2015. február 23. 14:28 #8
Almaszósz66
Almaszósz66
visszatérő vendég
 
StátuszAlways Keep Fighting!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.16.
Hozzászólás: 384
Csatolások: 0
Azonosító: 227703
Offline offline
Fantasztikus ez a film,nagyon tetszett. Örülnék ha lenne folytatás és nagyon remélem,hogy Colin Firth visszatér. A kedvenc karakterem volt a filmben,nélküle nem lenne ugyanaz.
2015. február 23. 15:35 #9
Rihanna200
Rihanna200
 
StátuszMost persze semmi közhely nem jut eszembe.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.07.
Hozzászólás: 651
Csatolások: 0
Azonosító: 161752
Offline offline
Akárhány véleményt vagy egyenesen filmkritikát olvastam,mind istenítette. Kérdem én: Miért? Elvileg kémfilmparódia, de ezzel nem tudok egyetérteni. Kémfilmnek nem túl ,,kémes", paródiának nem elég vicces - szerintem felesleges a felhajtás körülötte. Colin Firth persze alaposan feldobja az egészet mint az egyik kedvenc férfiszínészem, de ha ő nem lenne benne, nem élveztem volna egyáltalán. A főgonosz kifejezetten irritáló, a hősünk sem nagy cucc...ráadásul a filmek (nagy többségében) az x-dik rész sokkal rosszabb,mint az első. Van kivétel,de nem sok. Szerintem nem kéne erőltetni...persze ez csak az én véleményem. Ha mégis lesz folytatás, max. én nem nézem meg,a fanok meg örülnek. smileeee.gif
2015. február 23. 15:43 #10
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8750
Csatolások: 214557
Azonosító: 59785
Offline offline
Istenem, de imádnám, ha lenne folytatás. meghajolo.gif Viszont Colin visszatérésével kapcsolatban én is úgy vagyok, hogy inkább ne. Imádom, meg minden, de az ő történetét tényleg lezárták és még azt is elismerem, hogy szükséges volt a sztori szempontjából. Ezek után visszahozni kicsit érdekesnek hangzik. unsure.gif
2015. február 23. 15:43 #11
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Mi most megyünk pénteken megnézni a filmet, elég sokan látták már és mondták, hogy megéri megnézni. Viszont a rendező kijelentésével nem értek egyet: ha Amerikában sokan jegyet váltanak rá. Kérdem én, miért a tengerentúli piac a fontos? Manapság már egálban van az európai, illetve ázsiai piaccal, ha nem fontosabb. Sok, Amerikában bukásra ítélt filmet mentett már meg a nemzetközi piac, mint pl. a Johnny Depp nevével fémjelzett The Lone Ranger is.
2015. február 23. 16:33 #12
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Szerencsém még ugyan nem volt hozzá, és kifejezetten érdekel is a film, habár párom "béna kémfilmnek" titulálta, pedig szerintem ez inkább egy könnyed kis vígjáték amolyan akció köntösbe bújtatva. Nem reflektál egyik hírszerzési ügynökségre sem, nincsen szó különösképpen hadműveletekről vagy operációs tisztekről, szimplán csak vesznek egy übermega James Bond fílingű Colint és egy nagyon béna kis kölköt, akit a trailer szerint kiképeznek.

Idézet (Rihanna200 @ 2015.02.23. 15:35)
Akárhány véleményt vagy egyenesen filmkritikát olvastam,mind istenítette. Kérdem én: Miért? Elvileg kémfilmparódia, de ezzel nem tudok egyetérteni. Kémfilmnek nem túl ,,kémes", paródiának nem elég vicces - szerintem felesleges a felhajtás körülötte. Colin Firth persze alaposan feldobja az egészet mint az egyik kedvenc férfiszínészem, de ha ő nem lenne benne, nem élveztem volna egyáltalán. A főgonosz kifejezetten irritáló, a hősünk sem nagy cucc...ráadásul a filmek (nagy többségében) az x-dik rész sokkal rosszabb,mint az első. Van kivétel,de nem sok. Szerintem nem kéne erőltetni...persze ez csak az én véleményem. Ha mégis lesz folytatás, max. én nem nézem meg,a fanok meg örülnek. smileeee.gif

Egyébiránt ez igen is egy paródia film - akinek halovány fingja is van arról, hogy hogyan működik a hírszerzés, akkor az egy hatalmasat kacag rajta, ugyanis ez az MI-6 és a CIA gúnyos verzióját mutatják be nekünk. Ha valaki pl. ténylegesen kíváncsi egy hírszerzési ügynökség működésére, akkor tudnám ajánlani az Államtrükkök (Fair game) c. filmet Naomi Watts főszereplésével, amely egy valós CIA operációs tiszt, Valerie Plame életét dolgozza fel. Na, ott aztán ténylegesen betekintést nyerhetsz abba, hogy hogyan dolgozik a CIA. Pluszban Az Ügynökség (The Good Shepherd) pedig visszatekint a hidegháborúbeli hírszerzésre még hozzá nem smafu színészi gárdával - Robert De Niro, Matt Damon, Angelina Jolie stb. Szerintem ez igen is értékelhető alkotás, és még jókat is lehet mulatni rajta. Persze, ez a te véleményed, el is fogadom, ám hozzászólásod alapján úgy vélem, hogy nem igen tudsz a működési elveiről és ezzel kapcsolatban sem láttál sok filmet. Ha érdekel a téma, akkor érdemes beletekinteni egy-egy valós sztorin alapuló hírszerzésről szóló filmbe, aztán nézd meg megint és szerintem újra fogod értékelni az egész Kingsman sztorit.
2015. február 23. 19:07 #13
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Nekem tetszett a film, igaz volt egy kis felemás érzésem a végén, de összességében tetszett. Viszont szerintem nem kell neki folytatás, olyan jól lezárult a történet. Ha most ezt is felkapják, hogy franchise legyen belőle, én szélütést fogok kapni.
2015. február 23. 19:22 #14
NikiSomogyi
NikiSomogyi
visszatérő vendég
 
StátuszHúzd el balra a szád majd jobbra!így sokkal szebb vagy!Mosoly mindig!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.13.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 240293
Offline offline
Nem rossz film
2015. február 23. 19:24 #15
reka.hetfield
reka.hetfield
új tag
 
Státusz"Nobody dies a virgin, life fucks us all"-Kurt Cobain
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.16.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 234505
Offline offline
egyszerűen imádtam biggrin.gif
2015. február 23. 19:31 #16
L Lily
L Lily
 
StátuszI ♥: https://youtu.be/AzuBcGsVm2Q
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.18.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 10
Azonosító: 209653
Offline offline
Ez az a BEST film a világon! Azonnal kedvenc lett!!! wub.gif heart.gif
2015. február 23. 19:39 #17
- törölt felhasználó -    
Még nem láttam de tuti hogy megfogom nézni!!! biggrin.gif
2015. február 23. 22:15 #18
- törölt felhasználó -    
Most tényleg?? w00t.gif Még nem volt szerencsém a filmhez, de gyúrok rá erősen, hogy végre megnézhessem. Csupa jó véleményt olvastam róla wink.gif Viszont olvastam Colin karakterének a sorsáról és mégis azt fontolgatja a rendező, hogy visszahozza...hát nem is tudom. Nem feltétlenül tartom jó ötletnek. Ha nem talál ki köré valami remekbeszabott sztorit, akkor akár rosszul is elsülhet a dolog.
2015. február 23. 22:24 #19
peaceandlove
peaceandlove
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.29.
Hozzászólás: 1625
Csatolások: 0
Azonosító: 233941
Offline offline
jaj már alig várom,hogy lássam és jó,ha már a második részen gondolkoznak biggrin.gif
2015. február 24. 07:38 #20
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.02.23. 16:33)
Szerencsém még ugyan nem volt hozzá, és kifejezetten érdekel is a film, habár párom "béna kémfilmnek" titulálta, pedig szerintem ez inkább egy könnyed kis vígjáték amolyan akció köntösbe bújtatva. Nem reflektál egyik hírszerzési ügynökségre sem, nincsen szó különösképpen hadműveletekről vagy operációs tisztekről, szimplán csak vesznek egy übermega James Bond fílingű Colint és egy nagyon béna kis kölköt, akit a trailer szerint kiképeznek. 
Egyébiránt ez igen is egy paródia film - akinek halovány fingja is van arról, hogy hogyan működik a hírszerzés, akkor az egy hatalmasat kacag rajta, ugyanis ez az MI-6 és a CIA gúnyos verzióját mutatják be nekünk.

A párod látta is a filmet, vagy csak így látatlanban alkotta meg róla ezt a véleményt? smileeee.gif
Ha nagyon pontosan szeretném definiálni a Kingsmant, akkor valahogy úgy fogalmaznék, hogy a készítők vettek némi James Bondot, Quentin Tarantinót és Mátrixot, amelyeket belehajigáltak egy turmixgépbe és nyakon öntötték egy igazán ütős, spéci angol humor szósszal. És tádámm, megszületett a Kingsman. biggrin.gif Személy szerint nem vagyok sem kémfilm, sem pedig véres akciófilm rajongó, sőt. Bevallom kerek perec, hogy erre is csak a kíváncsiság vitt be, Colin miatt, akit nagyon-nagyon szeretek. Érdekelt, mit tud kihozni egy ilyen szerepből. Ha nem játszott volna benne, szinte tuti, hogy be sem ülök rá, mi több, később sem nézem meg.
Tény és való, hogy Colin zseniálisat alakít. Ilyet még nem láttam tőle, de egyszerűen kifeküdtem a végeredménytől. Zseniális a pasi. biggrin.gif Emellett persze a többi színész is nagyon ott van a szeren, a történet - szerintem - ötletes, a film humora pedig kifejezetten szerethető. Ráadásul nekem sok újat is adott a mozi, kifejezetten nem szokványos a történetvezetése. Mindig amikor azt hittem, tudom mi fog következni, jött egy nagyon nem várt csavar. biggrin.gif Szóval én tényleg jó szívvel ajánlom megtekintésre. Azoknak is, akiknek a kémfilm, akciófilm nem a műfaja, de szereti például az angol humort. biggrin.gif

A második részre - ha lesz - kíváncsi leszek, függetlenül attól, hogy feltűnik-e benne Colin Firth vagy sem. Annyira jól sikerült az első, hogy ha lenne második, azt is megnézném. Persze nem garancia, hogy a második is ilyen ütős lesz, de ha nem kapkodja el Matthew és tényleg agyal rajta, akár még jó is kisülhet belőle.

Személy szerint nem várom vissza Colint, játsszon inkább valami másban. Csúnya dolognak érzem, hogy a jelenléte nem lenne több puszta olcsó marketingfogásnál. Még akkor is, ha piszok jó Harry Hart... smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok