Starity

Kim Hyun Joong apa lesz

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 25. 16:26 #1
- törölt felhasználó -    
Február 22-én jelent meg először arról cikk, hogy Hyun Joong volt barátnője várandós, amit pár nappal később a KeyEast és maga Hyun Joong is megerősített.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. február 25. 16:30 #2
SzimónaDrága
SzimónaDrága
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.soundofjapan.hu/a-boys-republic-budapesten/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 1
Azonosító: 204649
Offline offline
Nem értem mi van. Ennek a nőnek mégiscsak problémái lehetnek a fejében? Miért akar valaki olyantól gyereket, aki állításai szerint a múltban bántalmazta? Szerintem itt van valami a háttérben...
2015. február 25. 16:43 #3
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
nahát csak én látom, hogy ebben az egészben mennyi ellentmondás van? bántalmazta.letagadta.bocsánatot kért.ejtették a vádat.pénzbüntetés.a végén terhesség...
Miért akarna valaki olyantól gyereket aki bántalmazta? én nem tudom, egyik oldalán sem vagyok mivel nem ismerem őket, de az ilyen bántalmazás-gyerek cuccok olyan átlátszóak.. nagyrészben csak a pénzért vannak. aki pedig hülye és belelép a csapdába az már ki nem lép belőle...
2015. február 25. 16:45 #4
laaura_love
laaura_love
Te voltál a béke az örök háborúban!
 
StátuszLaissons le passé au passé - Hagyjuk a múltat a múltban
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.07.
Hozzászólás: 2037
Csatolások: 0
Azonosító: 227220
Offline offline
ÓÓÓÓ nagyon nem örülnék neki, ha olyantól lenne gyerekem aki bántalmazott, de mivel erről a pici nem tehet, ezért én sem vetetném el!!!
2015. február 25. 16:58 #5
anna184
anna184
visszatérő vendég
 
StátuszPretty Little Liars
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.13.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 43
Azonosító: 234420
Offline offline
miért akar gyereket attól aki "állítólag" bántalmazta??!
2015. február 25. 17:00 #6
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Ez nekem is túl magas. Ha bántalmazta volna, akkor 2x is meggondolta volna, hogy akarja-e a gyereket. Jó persze, sokan vannak, akik vállalják, mert hát mégis csak egy pici élet, de ez más. Itt a nő hazudozik szerintem össze-vissza, és most csak azért akarja a gyereket, hogy Hyun Joong gyermektartást fizessen, és ő szépen kényelmesen élhessen. Azért lássuk be: a nőnek nincs ki mind a négy kereke...
2015. február 25. 17:12 #7
NikiSomogyi
NikiSomogyi
visszatérő vendég
 
StátuszHúzd el balra a szád majd jobbra!így sokkal szebb vagy!Mosoly mindig!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.13.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 240293
Offline offline
Miért akar gyereket?????
2015. február 25. 17:36 #8
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Online online
awwparadise: Szintúgy ezt gondolom!
2015. február 25. 17:42 #9
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Ez elég gyanús...szánom ezt a kapcsolatot. Az igazságot már csak ők tudhatják. De ez nagyon furcsa.
2015. február 25. 17:44 #10
WTFPetra
WTFPetra
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.15.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 0
Azonosító: 240399
Offline offline
Ez a nő csak a pénzre megy. Nem érdekli egy cseppet sem, hogy Hyun Joong most fog bevonulni a katonaságra és az sem, hogy bántalmazta. Az sem érdekli, hogy a gyerekkel mi lesz és az sem, hogy hogyan érezhet az apa...
Bár erről a bántalmazásról is meg van a saját véleményem ,de nem fontos.
Mivel Hyun Joong a példaképem valószínűleg végig fogom sírni az egészet, de nem baj.
Ha Joonggie örül akkor nincs vele bajom, viszont ha nem akkor én fogom egy kurva kávéskanállal kikaparni a csajból a gyereket...
1 felhasználónak tetszik: Lianda
2015. február 25. 18:08 #11
- törölt felhasználó -    
Nekem 8 nem erdekel.......................................
2015. február 25. 18:37 #12
Nelia
Nelia
gasoline
 
StátuszI forgive, but I never forget!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.10.
Hozzászólás: 5152
Csatolások: 1554
Azonosító: 233172
Offline offline
Nem ismerem őt,de a csaj miért szeretne egy olyan pasitól gyereket,aki állítólag bántalmazta.
2015. február 25. 19:44 #13
Redzsina005
Redzsina005
új tag
 
StátuszLike mate...stop procrastinating...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.18.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 227865
Offline offline
WTFPetra igaz...a nő nőt nem nagyon érdekli sem HyunJoong se a gyerek...
2015. február 25. 20:28 #14
- törölt felhasználó -    
A korábban elhalasztott katonaság lassan kapóra fog jönni Hyun Joongnak. 21 hónap alatt csak lenyugszik a közvélemény. mellow.gif
Egyébként a csajjal való kapcsolatát már meg sem kísérlem megérteni, meg az biztos, hogy a teljes igazságot csak ők ismerik. Ebben az egész helyzetben szegény gyerek lesz az egyetlen vesztes... dry.gif
2015. február 25. 21:05 #15
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Hogy ha ez tényleg igaz hogy (Kim Hyun Joong) oppának gyereke lesz akkor Gratulálok!! smileeee.gif
Azt viszont nem értem mit akar ez a csajszi ha ennyire félt (Hyun Joong)-tól hogy még be is perelte most meg gyereket akar szülni neki ez elég fúra az egész :/ Szerintem ahogy mindig is szokott lenni a pénz miatt csinálja az egészet ez a csajszi. Mert hol van itt már szerelem ha már be is perelte. Már most sajnálom szegény gyereket hova születik :/
2015. február 25. 21:06 #16
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Egy mai cikkben jelent meg, ami elég érdekes...."Miért kéne bebízonyítaom KHJ apjának a terhességemet?" Mert azért erről mutatni kell valamit, nem csak azt mondod, küldesz egy ultrahang képet és akkor már terhes is vagy...érdekes, hogy most, hogy már bizonyíték kell a gyerek létezéséről hirtelen nem akar házasodni, meg majd ő vállalja a felelősséget...azért ez számomra nagyon érdekes! Szerintem a csajszival nincsen minden rendben, de KHJ-gal sem az tuti....Az egy dolog, hogy küldött a nő ultrahang képet meg videót a terhességéről. De ezt majdhogynem egyszerűbb megtenni, mint levegőt venni. Felmegy az ember google-ra és beírva, hogy Ultrasound annyi féle ultrahangképet tölthet le, amilyen akar....nekem például megvan a barátnőm ultrahang képe....akkor én is küldjem el a nagy kedvencemnek és mondjam azt, hogy terhes vagyok tőle, mert ekkor és ekkor lefeküdtünk, csak ő részeg volt és nem emlékszik például? És azt is várjam el, hogy elhiggye...ahogy a peres időszakban is kerültek fel fotók a verés nyomairól...azokról a képekről azt sem lehet megmondani, hogy nő vagy férfi van-e a képeken és egy ilyen verést még nehezebb bizonyítani, hogy tényleg ő volt, vagy bosszúból valakivel megverette magát és ráfogta KHJ-ra...ő meg mit tehetett volna, hiszen ez a sztárság egyik hátránya, hogy ha nem is követte el azt amit, a rajongók szemében már oly mindegy, hiszen láthatjátok ti is, mennyien elhitték első szóra, hogy egy agresszív állat. A nő meg nagy hirtelen most azt mondja, majd ő vállalja egyedül a felelősséget, nem akarja elvetetni magát....uram bocsá azon sem csodálkoznék, ha pár napon, héten belül megjelenne egy cikk, hogy valami rossz történt a kisbabájával (Bocsánat, ha ez erősre sikeredett, semmi rossz szándékom nem volt vele...én így látom a helyzetet. Bár azok után, hogy KHJ valószínűleg lefeküdt vele azok után, amit a nő csinált vele...már kételkedem az ő épelméjűségében is!)
2015. február 25. 21:24 #17
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Őszintén szólva, meglepődtem. Azt sem tudtam, hogy barátnője van/volt. Kicsit zavaros a sztori.
2015. február 25. 21:39 #18
ColorBird
ColorBird
くそくらえ
 
Státuszstan LOOΠΔ stan talent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.06.
Hozzászólás: 1781
Csatolások: 4
Azonosító: 193475
Offline offline
Számomra nagyon érdekes ez a szituáció, mert a lány kijelenti hogy terhes, rögtön Hyun Joong-ot "vádolja" az apasággal, ami lehet hogy nem is igaz, elfogadható bizonyítékot nem nyilvánul mutatni. Mintha csak is a felhajtás miatt csinálná... Életre kelt dorama ...
2015. február 25. 22:26 #19
Shawol19
Shawol19
visszatérő vendég
 
Státuszmonstantól x lesz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.15.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 0
Azonosító: 224313
Offline offline
Kerlek, ha ne tudod mirol van szo, ne kommentelj ide, mert nem ide illo a "szupi ha o mondja" es a "nem tudom ki ez, de gratu"meg hasonlok.
Masodszor pedig... ez a csaj egy hirnebre ehes bestia.En meg is a babat sajnalom a legjobban. sad.gif
2015. február 26. 00:38 #20
- törölt felhasználó -    
Nem lesz apa!az egészet a lány találta ki és a segítői a háttérben!Másról szól az egész!Magyarul szólva palira vették a fiút!Ha minden igaz,és elég valószínű,akkor egy régi konkurens ember miatt van az egész!Az egész egy bosszú!Ez nem hivatalos,de ha valaki jól ismeri a fiú életét,és a mostani eseményeket,akkor az jól össze tudja rakni a sztorit!Ki fog derülni,hogy nem csak nem bántotta,de nincs is gyerek...ha van is,nem a fiúé,biztos a lesüllyedt ügyvédje csinálta neki,mert erről is megy ám a pletyka hogy valaki már tudja is hogy egy senki az ügyvéd,már a ronda pofáját is látták,Majd hirtelen elvetél a csaj,és ezt is a fiúra fogja!Ahogy most meg azt állítja hogy a fiú gyilkossággal fenyegette!Ennyire nem hülye Hyun Joong!Gondolkozzon el kicsit mindenki,hogy a fiú miért is nem védi meg magát és a családját?Zsarolás gyanús az eset!!!Ő egy jó ember,aki ismeri évek óta,az tudja ezt!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok