Már húsz éve, hogy az Evanescence megalakult az arkansasi Little Rockban. Összegyűjtöttük az együttes történetének legfontosabb eseményeit.
A teljes cikkhez kattints ide!
20 éves lett az Evanescence
2015. március 08. 11:57
#1
|
|
Fannycska999rrrromantic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.04. Hozzászólás: 3681 Csatolások: 163 Azonosító: 160042 offline
|
2015. március 08. 12:01
#2
|
|
Rihanna200 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.07. Hozzászólás: 651 Csatolások: 0 Azonosító: 161752 offline
|
Köszönet a cikkért! Nagyon király és érdekes lett egy ikonikus bandáról. Boldog szülinapot! Remélem,lesz folytatás...
2015. március 08. 14:20
#6
|
|
PinkPoison† hentai tensai shoujo † |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.26. Hozzászólás: 2576 Csatolások: 19 Azonosító: 176526 offline
|
Ez a cikk feldobta a napomat *-*
2015. március 08. 14:50
#8
Istenem, már 20 éves... szégyenlem magamat, amiért csak pár hónapja ismerkedtem meg velük. Szeretem őket, még ugyanennyi évet!
2015. március 08. 15:18
#9
Köszönet ezért az összefoglalóért
A Daredevil vagyis a Bring Me To Life óta szeretem a zenéjüket. Remélem ez a szünet nem végleges feloszlást fog eredményezni. Boldog szülinapot Evanescence
2015. március 09. 12:51
#15
|
sarga_rozsaaavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.11.05. Hozzászólás: 168 Csatolások: 0 Azonosító: 235549 offline
|
már 20 éve??? Bring Me To Life az egyik kedvenc számom
2015. március 13. 16:20
#16
|
|
Fancsababa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.31. Hozzászólás: 583 Csatolások: 19 Azonosító: 192862 offline
|
Imádom őket! Fnatasztikus cikk lett!
2015. április 02. 18:47
#19
Jó kis cikk lett, bár hiányolom, hogy 2 Grammy-díjat is nyertek. Ez a mementó amúgy nagyon vicces volt, mert 50 Cent elől happolták el (szó szerint) a díjat.
No és meg kell említeni, hogy a Bring Me To Life-ot Amy a mostani férjéről írta, de akkor még nem jártak, csupán csak barátok voltak, és plátói volt a szerelem.
A Wind-Up-pal való pert megértem, tényleg eléggé szabotálva volt a banda.
Jó kis cikk lett, köszönet érte!
No és meg kell említeni, hogy a Bring Me To Life-ot Amy a mostani férjéről írta, de akkor még nem jártak, csupán csak barátok voltak, és plátói volt a szerelem.
A Wind-Up-pal való pert megértem, tényleg eléggé szabotálva volt a banda.
Jó kis cikk lett, köszönet érte!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
3 felhasználónak tetszik:








