Starity

Közelgő turnéjáról mesélt az In This Moment

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 17. 21:13 #1
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Az In This Moment frontasszonya, Maria Brink és Chris Howorth gitáros a közelmúltban adott interjút a Loudwire magazin munkatársának, melynek keretein belül a duó szót ejtett a legújabb albumról, a Black Widowról és a közelgő turnéról, melyen a Papa Roach-ot és a Five Finger Death Punch-ot kísérik.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. június 17. 22:03 #2
- törölt felhasználó -    
Az utóbbi időben csalódás számomra az ITM. A videoklipek amiket kiadnak, mint egy rossz vicc. Tudom újítás van meg minden, de a régebbi korszakuk jobb volt és jobb számokat dobtak össze. Az egész Black Widow meg egy giccsparádé (kivétel a Big Bad Wolf és a Sick Like Me). Mintha összemixelték volna Britney Spearst Kanye Westtel. Minden kedves Papa Roach rajongótól előre elnézést kérek, de nem gondoltam volna, hogy Maria elvállalja. Nekem nem jön be a végeredmény. Ha már újítás, annyira nem áll jól Mariának a barbie babásdi, a táncosokat meg végleg eldobhatná a jó büdös francba. Megnéztem elég sok koncert felvételt, de a hang... Miért kell giccset csinálniuk saját magukból? Miért kell ezt a stílust is el barbiebabáskodni? Oké, hogy erre van kereset, de... Inkább befejezem.
Az alábbi véleményen kívül a zenéjüket ugyanúgy szeretem
2015. június 17. 22:31 #3
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
A táncosokban mindeképp egyet kell értenem, mert nekem nem egészen világos miért kellenek a fellépésekre és a klipekbe. Egy popzenére lhiszem, hogy lehet téncikálni, de ez nem pont az a stílus. Nekem viszont nincs bajom se az új albummal, se a klipekkel, kivéve a Sex Metal Barbiet, az valahogy nem jön át.
Én örülök, hogy elvállalta. Az In This Momentnek még fejlődnie kell és az is biztosan jó ugródeszka ha a Papa Roachcsal dolgozik együtt. Nem mellesleg imádom a Gravityt, az egyik legjobb szám lett a PR albumán.
2015. június 17. 23:13 #4
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Szerintem is jó ötlet volt, hogy részt vett a Gravity felvételeiben, egyrészt azért, mert egy csodálatos szám és mind a Papa Roach, mind ő nagyszerű munkát végeztek; másrészt pedig ezzel újabb emberekhez juthatott el, hiszen a Papa Roach már jóval több ideje van a szakmában és népszerűbb is.

Azzal sincs semmi baj, hogy változik, hogy szeretné más oldalát is megmutatni, bár az elbarbie-asodás Avrilnek sem tett jót, szóval nem árt csínján bánni vele. laugh.gif A háttértáncosokra meg tényleg nincs szükség, mert valóban nem egy "bulizós" műfajú muzsikát játszanak, és szerintem így is többet táncol maga Maria is, ami némileg az éneklés hátrányára történik...
2015. június 18. 08:12 #5
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Nesha, teljesen egyetértek!
2015. június 18. 12:40 #6
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Kedves Domi05! Ne vedd sértésnek, de a kedvenceid alapján úgy gondolom, hogy nem hallgatod napi szinten évek óta az In This Momentet, ezáltal kb fogalmad sincs, hogy mennyit változhattott a zenéjük, vagy a fellépési stílusuk. Ha csak azért akarsz írni egy cikk alá, hogy eggyel több kommented legyen, akkor legalább minimálisan néz zutána a dolgoknak.
2 felhasználónak tetszik: LexiCobain, Phaedra
2015. június 18. 13:27 #7
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Nem a stílusom az In This Moment dalai, de szerintem vannak nagyon jó számai ettől függetlenül. Tudom, hogy változni akarnak egy kicsit, de szerintem így kicsit rosszabb lett. Régebben jobban szerettem őket.
2015. június 18. 19:23 #8
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Imádom Maria Bringet ^^ meg az In This Momentet ,de szerintem a rügi számaik jobbak voltak pl: a Whore vagy az Adrenalize. smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok