Starity

Összeszólalkozott Nicki Minaj és Taylor Swift

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 22. 16:21 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (luca28 @ 2015.07.22. 16:19)
2 hülye pics@ veszekedése!
Nicki a szilikon nem old meg mindent!
Taylor a jókislány szerep sem!


Megmondta a tutit! beer.gif
2015. július 22. 16:22 #22
- törölt felhasználó -    
nevetséges az egész biggrin.gif nickit is jelölték akkor miért van úgy oda? -.-
2015. július 22. 16:24 #23
- törölt felhasználó -    
nem is értem az egészet 9 hónapja jött ki a 1989 album és rekordokat dönt taylor rengetegek emelet nicki ebbe az évbe úgy mond semmit se csinált az anaconda szám is olyan szar szövege van. Attól hogy Taylor tarol és rekordokat dönt attól nem kéne féltékenykedni ennyi szerintem wink.gif
1 felhasználónak tetszik: ArianaGrandeforever
2015. július 22. 16:25 #24
- törölt felhasználó -    
Ezen csak nevetni tudok. biggrin.gif Nickike azért panaszkodik, mert nem kapott jelölést. Ezenkívül arra panaszkodik, hogy Taylor kapott több jelölést. Már elnézést, de ekkora pofával nem érdemelné meg a jelölést. Nincsenek elnyomásban a fekete nők se annyira, hiszen Beyoncé-t is tisztelik például. mikor ő sötétbőrű vagy Mitchell Obama az amerikai elnök, Barack Obama felesége. Az egész feldühödése felesleges volt.
2015. július 22. 16:26 #25
- törölt felhasználó -    
Nem vagyok rasszistából' (sőt), de mindig jót mosolygok, mikor egy abszolúte holmi "falunapokról" szalajtott plasztikelőadó, aki még színes bőrű is, állandóan a rasszizmusra fogja, mi módon a média talált magának egy új címlapon valszeg' jól mutató tucatkreálmányt, akit jelöltet mindenféle-fajta jelentéktelen díjacskára. rolleyes.gif
Legalábbis szerintem ennek semmi köze a fekete nők elnyomásához. unsure.gif
Nicki helyében nem háborodnék fel, úgyis lesz újabb, jobb, szebb, csöpögősebb dalokat író, hatásvadászabb' sunyi divatnőszemély, akinek be kell nyalni, mivel ennyire szánalmas a mai zeneipar. rohog.gif
Mellesleg egyáltalán nem csodálkozom rajta, hogy nem jelölték a dalát. Az Anaconda max a "legrosszabb klipek & dalok" c. topic-ban állná meg a helyét, hozzáteszem, Minázs kisasszony karrierjével együtt. Az pedig, miképp nem népszerű kritikai körökben, nem szorul magyarázatra, csodálkozásra sem. Tikk-takk, ennyit ért a 15 perce, míg kénye-kedve szerint mindenki vevő volt feltűnési viszketegségének kiélésére.
2015. július 22. 16:28 #26
Brittany0417
Brittany0417
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 194980
Offline offline
DE JELÖLTÉK NICKIT! Basszus hogy ezt a cikkíró nem tudta leírni... 3 díjra jelölték! Csak nem a Video of the Year-re, ezért a rapli!!!
2015. július 22. 16:33 #27
Hazel
Hazel
visszatérő vendég
 
StátuszSok a levél, de egy a fa. -A zöld urai-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.14.
Hozzászólás: 477
Csatolások: 32
Azonosító: 167208
Offline offline
Istenem! Ezért cikket írni. :/
2015. július 22. 16:34 #28
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
A cikk elején lévő két kép mindent visz.laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: ArianaGrandeforever
2015. július 22. 16:36 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hazel @ 2015.07.22. 16:33)
Istenem! Ezért cikket írni. :/

Inkább örülnél neki, hogy Jelena a héten még nem tolta ide a s*ggét az oldalra. 110.gif
kopp-kopp

Világháború készülődik itt, gyerekek. biggrin.gif
2015. július 22. 16:41 #30
Brittany0417
Brittany0417
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 194980
Offline offline
Egyébként ez a jókislány álca dolog már kezd unalmassá válni, Taylornál ez nem álca, ő törődik az emberekkel, a rajongóival, az összes barátja az egekig magasztalja, hogy mennyire jó batát. Csak aki nem veszi a fáradtságot, hogy megismerje, az nem látja ezt. Nekem volt szerencsém élőben végignézni az 1989 Világturnét júniusban és élőben is pont olyan, mint ahogy online lejön. Tiszta lelkű, barátságos, szeretnivaló. smileeee.gif
2015. július 22. 16:41 #31
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Egyetértek Nicki Minaj-al.. De teljesen.. smileeee.gif
2015. július 22. 16:49 #32
- törölt felhasználó -    
Most azért van gonosznak beállítva, Talor mert népszerűbb, mint Nicki? Ez a bűne?
"Ha a videód a vékony csajokat ünnepli" — ez határozottan a Bad Blood-ra való utalás, amiben modellek és tinibálványok vanna felsorakoztatva.

Meg mi az, hogy "Taylor magára vonta a figyelmet, ismételten"?
Ha Nicki annyra a szívén viseli a fekete nők elnyomását, és CSAK emiatt szólalt fel, akkor nem kellett volna, személyeskedni a mondandójában, azzal, hogy fátyolozottan a Bad Blood szereplőire utal.
Én elhiszem, hogy Minaj-nak, nemes szándékai vannak, de sajnos a Hollywood-ra jellemző botrányos stílusban, próbálja átani a mondandóját, épkézláb fogalmazástól megkímélve.

P.$ Egyikért sem a kedvencem, mondjuk, Nickit midig is kedveltem.
2015. július 22. 16:55 #33
anastasiajones
anastasiajones
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.17.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 241530
Offline offline
Istenem, Nicki Minaj Anacondáján én sem jelöltem volna..
Basszus, hát a seggét tologatja egész végig...
Taylor klipjeit még megmutathatná az ember pl a gyerekének, de Nicki klipjétől én inkább óvnám a gyerekemet...
2015. július 22. 17:13 #34
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Nem azért nem jelölték, mert feketebőrű, hanem mert nem volt miért. biggrin.gif Az Anaconda borzalmas, a videoklipről meg ne is beszéljünk.
2015. július 22. 17:30 #35
Nelia
Nelia
gasoline
 
StátuszI forgive, but I never forget!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.10.
Hozzászólás: 5152
Csatolások: 1554
Azonosító: 233172
Offline offline
valamiért úgy érzem Nickinek van egy kis igaza az ügyben, sőt lehet neki is van igaza, de most nem tudom se eldönteni se megérteni az esetet..
2015. július 22. 17:31 #36
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Nem azért, de az Anaconda miatt én se jelöltem volna, mondjuk Taylor Bad Blood videoklipjét sem, bármennyire szeretem énekesnõként.
Habár a feltételezése teljesen alaptalan, hiszen Beyoncé-t is jelölték. El kellene fogadnia, hogy az Anaconda nem volt méltó arra, hogy az "év videoklipje" jelölést kapja, nem kellene mindent a rasszizmusra fogni.
2015. július 22. 17:37 #37
- törölt felhasználó -    
Szerintem is igazságtalan, hogy Taylort annyi kategóriában jelölték. Vannak olyan előadók akik tényleg nagyon sokat dolgoztak a sikerért és őket max egy kategóriában jelölték csak. Taylornak könnyű, tele van pénzzel, a legjobb dalszerzőkkel dolgozik (Max Martin) és a klip költségeinek a fedezéséért csak a kabátzsebébe kell belenyúlnia. Ne értsetek félre, utálom az Anacondat meg ezt a nagy hátsójú műnőt, de szerintem meg kéne szabni, hogy egy előadót max hány kategóriába jelölhetnek. Ha én kezdő előadó lennék, és a versenytársam a Bad Blood lenne, el se mennék a díjátadóra, hisz esélyem se lenne. Meg amúgy abból is nagyon elegem van, hogy Taylor mindenbe beleszól. Apple, egy rajongó helyesírása, most meg ez. De hát ez van, muszáj valahogy belekerülni a hírekbe.
2015. július 22. 17:40 #38
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Szeretem taylor és nickit is egyaránt. Most egyiknek sem adok igazat. Nickinek nem kellett volna panaszkodnia, hogy nem kapott jelölést. Szeretem néhány számát, de az Anaconda nem igazán valami nagy szám. De taylornak sem kellett volna azt írnia... :/
2015. július 22. 17:50 #39
VanilliaCloud
VanilliaCloud
új tag
 
Státusz"Nothing really brothers her she just wants to love herself"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.23.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 237664
Offline offline
Hoppá, hoppá, itt vannak már a Taylor fanok biggrin.gif
Először is: Bocsánat, amiért ez ilyen hosszúra sikerült, de ez a téma eléggé felbosszantott.
Másodszor: Az Anacondát igenis jelölni kellett volna. Rekordokat döntött vele, és az sokkal jobb is, mint a Bad Blood... És akkor még a Feeling Myselfről nem is beszéltem... Most őszintén... Kit érdekelne a Bad Blood videoklipje, ha a sok ismert ember helyett lett volna benne mondjuk pár kevésbé ismert ember... Lefogadom, hogy sokkal kevesebb embert, mint így. Szeretem Taylor zenéit, de megmondom őszintén, a klip elég gyatra, én csak azért néztem meg, mert pár másodperc erejéig Cara van benne. És ha Taylor illetve a klipben szereplő hírességek nem reklámozták volna, akkor valószínűleg csak a tévében láttam volna. A legérdekesebb része a klipnek az, amikor Zendaya ezt > http://cdn2.teen.com/wp-content/uploads/2015/05/zendaya-bad-blood-gif.gif < csinálja.
Ezzel lehet persze egyetérteni, illetve nem egyetérteni is.
De ebben a Twitter-háborúban Nickinek volt 100%-os igaza. A média csakis a fehér, vékony lányokat mutatja példának. Erről beszélt Nicki is a twitterjén, erre Taylor az egészet magára veszi, és játssza itt az áldozatot, de nem szól ez ellen semmit. Miért is szólna, mikor a média pont az olyan lányokat isteníti, mint ő? A teltebb, sötétebb bőrű lányokat nem látod magazinok címlapján, reklámokban, stb...
Aztán a média látva ezt a nézeteltérést a két sztár között - amit egyébként már le is rendeztek egymás között - TELJESEN átértelmezi, és ahelyett, hogy írnának egy cikket arról, hogy a teltebb, sötétebb bőrű nőket a társadalom jelentősen háttérbe szorítja, míg a vékony fehér nőket szinte a tenyerükön hordozzák, inkább írnak egy cikket arról, hogy Nicki Minaj sértegette Taylor Swiftet Twitteren! Egy áldozatként mutatják be őt, Nickit pedig a gonosznak, aki csak így fejezi ki dühét amiért nem jelölték abban a kategóriában. Hol itt az egyenlőség és az igazság? Mert én csak rasszizmust, és rosszindulatot látok.
Egyébként amíg Taylor Bad Bloodja arról szól, hogy jobb, ha Katy Perry nem kezd ki vele, addig Nicki Minaj Anacondája, és a Beyoncéval közös Feeling Myselfje arról, hogy nem számít, ha nem illesz be a média által kialakított tökéletes kategóriába, attól még tudnod kell, hogy az vagy, és jól kell magad érezned a bőrödben.
Köszönöm, hogyha volt hozzá türelmed, és elolvastad ezt a hosszú hozzászólást (még akkor is ha nem értesz velem egyet).
1 felhasználónak tetszik: bitchina
2015. július 22. 17:50 #40
bitchina
bitchina
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 2464
Csatolások: 13048
Azonosító: 210361
Offline offline
Ha Taylor klipjébe nem lenne belegyömöszölve fél Hollywood a kutyát sem érdekelné. Viszont mindenki tudja, hogy ő fogja a díjak háromnegyedét - ha csak nem az egészet - hazavinni. Én mondjuk nem lepődtem meg ezen a 9 jelölésen, hisz ő a média hercegnője és báránykája, botrány lenne, ha pont őt nem jelölnék. Viszont Nicki Minaj Anacondája is borzalmas, de azért a Feeling Myself megérdemelt volna legalább egy jelölést.
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok