Starity

Összeszólalkozott Nicki Minaj és Taylor Swift

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 22. 17:53 #41
- törölt felhasználó -    
Nagyon igazsagtalan,hogy ennyi helyre jeloltek,sok mindent nem erdemel meg,tul lett sztarolva.
2015. július 22. 17:55 #42
f.petra
f.petra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.25.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 243070
Offline offline
Az ana ondának azt a trágár szövegét vagy az undorító koreóját kellene díjazni? És Taylort támadja? A Bad Blood nem véletlenül döntött youtube recordokat.
2015. július 22. 17:57 #43
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
VanilliaCloud, a számból vetted ki a szót. smileeee.gif
2015. július 22. 18:03 #44
bubuu15
bubuu15
új tag
 
StátuszMert száz rózsa között pitypangnak lenni lehangoló
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.26.
Hozzászólás: 81
Csatolások: 0
Azonosító: 245403
Offline offline
VanniliaCloud teljesen igazad van!!
2015. július 22. 18:07 #45
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Ó mindjárt megsajnálom..nem kapott jelölést, ilyen az élet. És szerintem nem azért mert "más",hanem a tánc meg ez az egész videóklipp (anaconda) miatt szerintem nem mindenki díjazza a.. Mindegy. Taylor Swift számát meg nem is ismerem, szóval nekem nyolc, amúgy nem is nagyon hallgatok ilyet.
2015. július 22. 18:42 #46
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
VanilliaCloud igazad van
2015. július 22. 18:48 #47
- törölt felhasználó -    
VanilliaCloud,teljesen egyetértek veled!smileeee.gif
2015. július 22. 18:49 #48
- törölt felhasználó -    
Idézet (VanilliaCloud @ 2015.07.22. 17:50)
Hoppá, hoppá, itt vannak már a Taylor fanok biggrin.gif 
Először is: Bocsánat, amiért ez ilyen hosszúra sikerült, de ez a téma eléggé felbosszantott. 
Másodszor: Az Anacondát igenis jelölni kellett volna. Rekordokat döntött vele, és az sokkal jobb is, mint a Bad Blood... És akkor még a Feeling Myselfről nem is beszéltem... Most őszintén... Kit érdekelne a Bad Blood videoklipje, ha a sok ismert ember helyett lett volna benne mondjuk pár kevésbé ismert ember... Lefogadom, hogy sokkal kevesebb embert, mint így. Szeretem Taylor zenéit, de megmondom őszintén, a klip elég gyatra, én csak azért néztem meg, mert pár másodperc erejéig Cara van benne. És ha Taylor illetve a klipben szereplő hírességek nem reklámozták volna, akkor valószínűleg csak a tévében láttam volna. A legérdekesebb része a klipnek az, amikor Zendaya ezt > http://cdn2.teen.com/wp-content/uploads/2015/05/zendaya-bad-blood-gif.gif < csinálja. 
Ezzel lehet persze egyetérteni, illetve nem egyetérteni is.
De ebben a Twitter-háborúban Nickinek volt 100%-os igaza. A média csakis a fehér, vékony lányokat mutatja példának. Erről beszélt Nicki is a twitterjén, erre Taylor az egészet magára veszi, és játssza itt az áldozatot, de nem szól ez ellen semmit. Miért is szólna, mikor a média pont az olyan lányokat isteníti, mint ő? A teltebb, sötétebb bőrű lányokat nem látod magazinok címlapján, reklámokban, stb... 
Aztán a média látva ezt a nézeteltérést a két sztár között - amit egyébként már le is rendeztek egymás között - TELJESEN átértelmezi, és ahelyett, hogy írnának egy cikket arról, hogy a teltebb, sötétebb bőrű nőket a társadalom jelentősen háttérbe szorítja, míg a vékony fehér nőket szinte a tenyerükön hordozzák, inkább írnak egy cikket arról, hogy Nicki Minaj sértegette Taylor Swiftet Twitteren! Egy áldozatként mutatják be őt, Nickit pedig a gonosznak, aki csak így fejezi ki dühét amiért nem jelölték abban a kategóriában. Hol itt az egyenlőség és az igazság? Mert én csak rasszizmust, és rosszindulatot látok. 
Egyébként amíg Taylor Bad Bloodja arról szól, hogy jobb, ha Katy Perry nem kezd ki vele, addig Nicki Minaj Anacondája, és a Beyoncéval közös Feeling Myselfje arról, hogy nem számít, ha nem illesz be a média által kialakított tökéletes kategóriába, attól még tudnod kell, hogy az vagy, és jól kell magad érezned a bőrödben.
Köszönöm, hogyha volt hozzá türelmed, és elolvastad ezt a hosszú hozzászólást (még akkor is ha nem értesz velem egyet).



Abszolút egyetértek! thumbsup.gif
2015. július 22. 19:16 #49
petra1024
petra1024
visszatérő vendég
 
StátuszMeddig maradt sértetlen a kör? -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.29.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 0
Azonosító: 217823
Offline offline
VanilliaCloud Egyetértek !!
2015. július 22. 19:35 #50
lolasky
lolasky
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.24.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 198607
Offline offline
Én mindkettőjüket bírom, de szerintem Nickinek nem kellett volna ennyire kiakadnia és Taylor jogosan vette magára a dolgot elvégre Nickinek nem ez lenne az első dobása, hogy valakit leszól... Például ott volt az egyik dijátadó amelyen az idő alatt amég megköszönhette volna a menedzsmentjének, a szüleinek, családjának, barátainak, a rajongóinak és akárki másnak, hogy nyert, ehelyett Iggy Azalea-át minősítette, hogy nem magának írja a rap szövegeit. Szóval igen Taylor jogosan vette magára és tényleg igaza van abból a szempontból, hogy miért kell egymásnak uszítani a jelölteket...
Különben meg a másik fele amit nem értek, hogy hogy meri Nicki azt mondani, hogy nincsenek értékelve a fekete előadók... Könyörgöm hol él? Whitney Houston-ról, Aretha Franklin-ről meg Janet Jackson-ról mindenki megfeledkezett? Igen ők nem 2015-ös előadók ezért lehet vannak itt köztetek olyanok akik nem is hallottak ezekről az előadókról (lehet róluk még Niki is megfeledkezett),de léteznek és elismertek azért, mert remek zenét csinálnak. Nicki Minaj meg azért hőbörög, hogy nem jelölték eléggé. Én szeretem a zenéit és jó szövegeket ír, de például az Anaconda című száma egy erős feldolgozás az én szememben... Ajánlom megtekinteni youtube-on a Sir Mix-a-Lot - Baby Got Back című alkotását és utána mondjátok mennyire eredeti az a rekordokat döntögető Anaconda, aminek a nézettségi sikerei abból adódnak szerény véleményem szerint, hogy a csajok egy szál semmiben rázzák a hátsó fertájt és a Nicki banánt meg tejszínhabocskát nyalogat. Szóval igen a munkássága nem rossz, de a kivitelezés ízlésességén lehetne mit változtatni. Taylor Swift-et ebből a szempontból nem lehet elítélni. Az összes sikerét tisztán érte el és nem a magamutogatásával. Igen 2015-öt írunk és erről szól a világ de ez van....
2015. július 22. 19:41 #51
- törölt felhasználó -    
Nickinek abban igaza van, hogy a fehér, sovány csajszikat favorizálják az égvilágon mindenhol, de az Anaconda akkora egy határ bélsár, hogy gyanítom, hogy nem ez a faji megkülönbözetés az oka annak, hogy kimaradt a szórásból. Nem mintha a Bad Blood jobb lenne...
2015. július 22. 19:41 #52
Ginuu
Ginuu
❌Faded ❌
 
StátuszAre you insane like me?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 1356
Csatolások: 6
Azonosító: 203876
Offline offline
tiszta vicc xdd
2015. július 22. 19:42 #53
- törölt felhasználó -    
nicki Minaj mégis mit az akar azzal a szörnyű Anaconda "dallal"??
Mert hogy az nem dal, nem is zene....nincs is rá szó biggrin.gif
(nem bántásból írom...) wink.gif
2015. július 22. 19:45 #54
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Összeszólalkozás helyett ez inkább egymás mellett való elbeszélés volt. Szegény Taylor Swift abszolúte nem vette le, hogy miről is beszél a kollégája.
2015. július 22. 19:57 #55
OneDirectionlover1D
OneDirectionlover1D
 
Státusz„Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz.” – Harry Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.10.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 235813
Offline offline
már senki sem szeret senkit
2015. július 22. 20:44 #56
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
"Nagyon birom"a mai modern világot,hogy többek közt a beszóllást is interneten keresztül bonyolítják le az emberek mint minden mást! smileeee.gif ......
2015. július 22. 20:52 #57
- törölt felhasználó -    
Nicki- nek adok igazat!
2015. július 22. 20:52 #58
laaura_love
laaura_love
Te voltál a béke az örök háborúban!
 
StátuszLaissons le passé au passé - Hagyjuk a múltat a múltban
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.07.
Hozzászólás: 2037
Csatolások: 0
Azonosító: 227220
Offline offline
Imádom Nickit, de nem csak a sikert kell elfogadni..
2015. július 22. 21:02 #59
- törölt felhasználó -    
Aha,mert az koreográfia,hogy a seggünket rázzuk.Értem.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2015. július 22. 21:20 #60
AriG.Fan
AriG.Fan
bãbÿgírł
 
StátuszPlay whit my hair not my feelings.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.25.
Hozzászólás: 2586
Csatolások: 377
Azonosító: 244176
Offline offline
Pfff..Nicki és Taylor? Két külön dolog..
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok