Starity

Lily Allen egy szál bugyiban szelfizik

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 19. 15:57 #21
- törölt felhasználó -    
Különben meg kit érdekel miben szelfizget?
2015. augusztus 19. 16:02 #22
- törölt felhasználó -    
ebből is cikket kell írni??? komolyan emberek...
2015. augusztus 19. 16:21 #23
- törölt felhasználó -    
Nagyon fontos dolog erről tudnunk.
2015. augusztus 19. 16:25 #24
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Szerintem ő sosem volt az az igazán vékony típus, de most tényleg jól összeszedte magát, jól néz ki, és fő, hogy ő is jól érzi most magát a bőrében biggrin.gif
2015. augusztus 19. 17:14 #25
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Idézet (Tutujka100 @ 2015.08.19. 15:56)
Amúgy általában az ilyen sztárok alapból vékonyak, bezabálhatnak 25 zacskó chipset is, egy grammot se híznak. Bezzeg megcsinálnak 5 felülést, és fogynak 1 kilót. biggrin.gif Így nagyon könnyű bombaformában tartani magad. Sajnálom, hogy ezek az emberek sose fogják megtapasztalni, milyen szenvedni az alakod miatt. "a magabiztosság a legszebb outfit". És aki túlsúyos? Most az is posztoljon magáról fotót egy szál fehérneműben? Ne nevetessetek. Ha létezne, nem like-okat, hanem dislike-okat kapna.
Én speciel ha megeszik egy sütit vagy kekszet azonnal meg kell csinálnom 50 dreppett és 50 felülést, hogy ne lehessen (annyira) látni ezt a kis csínytevést. Jelenleg 45 kiló vagyok, de nagyon kemény étrenddel és sok-sok mozgással. Nem azt akarom állítanni, hogy ezek a sztárok lusta dögök, de biztos, hogy nem dolgoztak meg olyan keményen az alakjukért (mint azok, akik hasonló helyzetben vannak, mint én), nameg ők az egész napjukat tölthetik a konditeremben, pénzük is van rá, míg mi, normális emberek általában otthon gyúrunk gépek nélkül, és csak 1-szer,2-szer mehetünk kondizni. 
Nem akarok egy Lily Allen fan-t se megsérteni, de nekem ez a véleményem smileeee.gif


Honnan vetted, hogy nekik könnyű ezt az alakot tartani? Ismered a napi egész programját? 30 évesen jó alakot tartani bizony mindenkinek kemény munka. 20 évesen még valóban könnyebb, de ennyi idősen már megváltozik a hormonháztartás és nem megfelelő étrenddel rögtön felszaladnak a kilók. Rám is mondták már, hogy milyen szerencsés alkat vagyok. Ja, mondom rohadtul nem, csak heti háromszor edzek (leginkább mindenféle eszközök nélkül). Minden siker mögött ott van a befektetett munka, de a külső szemlélő csak a végeredményt látja, de ezek alapján ne vonjunk le hibás következtetéseket!

Az is igaz, hogy mindenki máshogy reagál azonos mennyiségű szénhidrátra. Van, aki 5g/testsúlykilogramm ch-val sem fog hízni, van aki meg már 2grammal is hájasodni kezd. De attól, hogy valaki nem hízik semmitől, még nem lesz jó alakja, ahhoz az alakot formálni is kell súlyzós edzésekkel, egyébként csak egy sovány, löttyedt testalkat lesz az eredmény.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. augusztus 19. 19:16 #26
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Nem az ego beszél belőlem -nekem az már születésemkor sem volt-, de ilyen alakom nekem is van. Nem mondanám, hogy Lily teste bombasztikus, mert az túlzás.
2015. augusztus 19. 20:17 #27
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Tutujka100 @ 2015.08.19. 15:56)
Amúgy általában az ilyen sztárok alapból vékonyak, bezabálhatnak 25 zacskó chipset is, egy grammot se híznak. Bezzeg megcsinálnak 5 felülést, és fogynak 1 kilót. biggrin.gif


Ja, hogy aki sztár, annak automatikusan olyanok a génjei, hogy nem hízik? Az összes sztár? Vagy ezt pontosan hogy képzeled? biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, Phaedra
2015. augusztus 19. 20:30 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2015.08.19. 20:17)
Ja, hogy aki sztár, annak automatikusan olyanok a génjei, hogy nem hízik? Az összes sztár? Vagy ezt pontosan hogy képzeled? biggrin.gif


Melissa McCarthy és Rebel Wilson nem kapták meg az értesítést erről. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: janet7, Szandi0820, MadHatter, Phaedra
2015. augusztus 19. 20:38 #29
AriG.Fan
AriG.Fan
bãbÿgírł
 
StátuszPlay whit my hair not my feelings.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.25.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 377
Azonosító: 244176
Offline offline
Most nem azért, de erről minek cikket írni? smileeee.gif
2015. augusztus 19. 20:43 #30
Bella Pearl
Bella Pearl
soy valiente
 
Státuszshe might be shy sometimes, but honey, she is fierce!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 1037
Azonosító: 191721
Offline offline
Szerintem teljesen átlagos a teste, nem bombasztikus. Egyébként meg hol van a melle?
2015. augusztus 20. 12:26 #31
- törölt felhasználó -    
Nem akartam senkit megsérteni, de még mindog az a véleményem, mint az előbb. Ezek a "sztárok" csak magukat mutogatják, meg "hú, bomba alak, posztoljuk egy selfiet, yeah". Hidd el, aki olyan génekkel születik, hogy vékony, szép, hosszú lábai vannak, azok (többsége) nem lesz 30 évesen se kövér
Egyébként nincsen bomba alakja, csak vékony, nincs úszógumija, de minimális izmot se látok rajta.
2015. augusztus 20. 12:29 #32
- törölt felhasználó -    
janet7, miért, akkor szerinted hogy kerültek be a showbiznis-be? Nem tudom, hogy ez a csaj honnan indította a karrierjét, de ha nem saját magad kezded építeni a karrieredet (pl.: youtube csatorna), hanem pl. tehetségkutatóval, akkor ott igenis megszabják, hogy hogy nézhetsz ki. Láttál már hippit az X-faktorban? Nem? Vajon miért?...
2015. augusztus 20. 13:52 #33
- törölt felhasználó -    
kíváncsi lennék, hogy ti így néznétek-e ki 2 gyerek után. idióták.
2015. augusztus 20. 14:15 #34
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
@Tutujka100: a szerencsés gének önmagában nem adnak tökéletes kinézetet. Testmozgás nélkül és egészségtelen életmóddal ugyanúgy el tudnak hízni, viszont könnyebben tudnak rajta változtatni - ha akarnak. Gondolom Lily sem várta, hogy a szájába repüljön a sült galamb, csak ugye azt már nem látod, hogy mit tett azért, hogy így nézzen ki (mert valószínűleg nem vágódott be a netflix elé 25 zacsó chipsszel)
"akkor szerinted hogy kerültek be a showbiznis-be?" - nem hiszem, hogy végeznek egy gyors dns tesztet a válogatón rohog.gif
"Láttál már hippit az X-faktorban? Nem? Vajon miért?" -ööö mert rosszak voltak a génjei? _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, janet7
2015. augusztus 20. 14:19 #35
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Szerintem jó alakja van, ezt sokan elfogadnák, aki kritizálja, elég irigy lehet...
2015. augusztus 20. 14:33 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tutujka100 @ 2015.08.20. 12:29)
janet7, miért, akkor szerinted hogy kerültek be a showbiznis-be? Nem tudom, hogy ez a csaj honnan indította a karrierjét, de ha nem saját magad kezded építeni a karrieredet (pl.: youtube csatorna), hanem pl. tehetségkutatóval, akkor ott igenis megszabják, hogy hogy nézhetsz ki. Láttál már hippit az X-faktorban?  Nem? Vajon miért?...

Írd be a Google-be, hogy VS Angel workouts, és meglepődsz. A VS modelleknek tényleg előírás, hogy nagyon jól nézzenek ki, de ők meg is tesznek mindent, hogy a szerződésüknek eleget tegyenek. Adriana Lima a bemutatók előtt 3 héten át naponta kétszer edz, csak fehérje- és tojásport eszik és az utolsó 12 órában még vizet sem szabad innia.
Azért, mert nem látod őket szenvedni, még nem jelenti azt, hogy nem küzdenek meg az alakjukért ugyanúgy, mint te.
2015. augusztus 20. 23:27 #37
Everhope.
Everhope.
új tag
 
Státusz"Whatever causes night in our souls may leave stars." - Victor Hugo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 0
Azonosító: 143833
Offline offline
Gondolkoztam azon, érdemes-e egyáltalán ide írnom bármit is, így, hogy visszaolvastam a kommenteket. Azt hiszem van, tekintve, hogy valamennyire tudom, mennyire nehéz dolog kilókat leadni, kitartani, és ennyire minimálisra csökkenteni a súlyfelesleget egy átlagos alkatú nő testén.
Csodálom Lily-ben, hogy képes volt energiát ölni abba, amit mostanra kihozott a testéből. Sokan eltudják kezdeni az "egészséges" életmódot és az edzést, de ezeknek mindössze fele - vagy kevesebb - képes magát mindehhez tartani, főleg úgy, ha van családja, gyereke, stb.
Minden elismerésem az önbizalmáért - és csak hogy elmondjam, nem "ribi" amiért posztolt egy képet fehérneműben (ami egyenlő egy nyári strandolós bikinis képpel a legátlagosabb emberektől is az interneten); Nem baj, ha büszke a testére, sőt, annak is kell, hogy legyen! Hiszen ezt ő érte el, nem pedig más. Ehhez pedig sok kitartás kell. smileeee.gif
2015. augusztus 21. 11:25 #38
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Én gratulálok neki,és nagy tiszteletem,hogy elérte azt,amit elakart. Ehhez nem kevés kitartás kell... smileeee.gif
2015. augusztus 21. 18:05 #39
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Oh, szóval már génszakértők is vannak az oldalon, akik látatlanban megmondják, hogy hízásra vagy fogyásra vagy hajlamos. Nagyon fain. rohog.gif rolleyes.gif Amúgy meg remélem, hogy strandra nem jártok, mert ez kb. csak annyi meztelenség, mint amit ott látni... és ha már ez is ilyen nagy traumát okoz bennetek, nem tudom mi lesz, ha meglátjátok a tömeges sztriptízelést. rohog.gif
Lily sosem volt kövér szerintem, de azért két gyerek után nem semmi ez az alak. Alaposan megdolgozhatott érte. beer.gif
2015. augusztus 21. 23:44 #40
Rhienne
Rhienne
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.21.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 248705
Offline offline
Idézet (Tutujka100 @ 2015.08.19. 15:56)
Amúgy általában az ilyen sztárok alapból vékonyak, bezabálhatnak 25 zacskó chipset is, egy grammot se híznak. Bezzeg megcsinálnak 5 felülést, és fogynak 1 kilót. biggrin.gif Így nagyon könnyű bombaformában tartani magad.


No, akkor most leszek oly’ kedves, és elárulom, hogy ugyanezt a csajt pár éve a sajtó azért cikizte, mert volt mersze a narancsbőrös combjait miniszoknyában mutogatni, meg hogy a testalkata nem felel meg az ideálnak. (És utána azért hőbörögtek, amiért Lily magasról sz*rt a véleményükre.)
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, janet7
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok