Kukkants bele, milyen féltő gonddal választották ki a stylistok az Utódok szereplőgárdájának ruhatárát!
A teljes cikkhez kattints ide!
Ilyen divatosak az Utódok!
2015. szeptember 16. 08:33
#1
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
2015. szeptember 16. 09:23
#3
Nem is rosszak. Nekem Audrey ruhája tetszik a legjobban közülük. Kíváncsi leszek a filmre, nem lehet rossz.
2015. szeptember 16. 13:41
#6
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
többféle rucik vannak a filmben szerencsére, habár Mal legtöbbet ugyanabban látható ha jól emlékszem. Viszont amikor nőcisre veszi a figurát, nagyon csini.
2015. szeptember 16. 13:49
#7
|
|
AngelGirl00 |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 14.06.14. Hozzászólás: 562 Csatolások: 185 Azonosító: 227598 offline
|
Nekem Dianne ruhája tetszik a legjobban.
2015. szeptember 16. 13:53
#8
Szerintem ritka ronda egy-két ruha, mondjuk nem is mindennapi viselethez tervezték őket.
2015. szeptember 16. 15:00
#10
|
|
Jasyúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.11.26. Hozzászólás: 66 Csatolások: 0 Azonosító: 236496 offline
|
Nekem csak Evie ruhája tetszik. A többi kész borzalom.
Jane pedig úgy néz ki mint Umbridge a HP-ből (még az arckifejezése is olyan)
Mal ruhája is egész jó (bár ezen a képen eléggé rikít), de Evié a legjobb (főleg a haja tetszik)
Mal ruhája is egész jó (bár ezen a képen eléggé rikít), de Evié a legjobb (főleg a haja tetszik)
2015. szeptember 16. 15:15
#11
|
|
Kinga Pőszevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.08.01. Hozzászólás: 131 Csatolások: 321 Azonosító: 230605 offline
|
Nekem Mal stilusa tetszkk a legjobban a filmben eg Eviee
2015. szeptember 16. 15:38
#12
|
|
Timistadúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.11.05. Hozzászólás: 55 Csatolások: 0 Azonosító: 235553 offline
|
Legjobb tudásom szerint Evie a Hófehérke gonosz királynőjének lánya, sőt a hamupipőkében ha jól emlékszem csak gonosz mostoha van nem pedig gonosz boszorkány, de aki ahogy gondolja.. Egyébként a filmben is tesz utalást a Hófehérkére hiszen már az előzetesben azt mondja: "szeretem azt hinni, hogy én vagyok a legszebb". Mint tudjuk a Hófehérke alapsztorija az, hogy a királynő akar a legszebb lenni és ezért megakarja öletni Hófehérkét. Lényeg a lényeg Evi szerintem a Hófehérke királynőjének a lánya
2015. szeptember 16. 15:46
#13
nagyon jó ruhák.. nekem a Mal stílusa tetszik a legjobban.<3
2015. szeptember 16. 15:48
#14
Mal ruhája jó, de maga a sorozat, nem keltette fel az érdeklődésemet.
2015. szeptember 16. 15:49
#15
|
|
fanni_györfi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.10.09. Hozzászólás: 1027 Csatolások: 0 Azonosító: 234293 offline
|
már nagyon várom
2015. szeptember 16. 15:50
#16
|
|
ScreamQueensITZY? ITZY! |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.07.11. Hozzászólás: 1007 Csatolások: 1457 Azonosító: 246374 offline
|
Nagyon imádom.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:






