Starity

Ilyen divatosak az Utódok!

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 24. 21:46 #41
- törölt felhasználó -    
Szép ruhák. Láttam a filmet és nagyon tetszett :-)
2015. szeptember 26. 09:22 #42
erdos laura
erdos laura
új tag
 
StátuszÉllem az életem
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 189098
Offline offline
Evie ruháját imádom,és nagyon jó film!
2015. szeptember 26. 19:44 #43
Claymore12
Claymore12
új tag
 
StátuszI love Utódok!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 249857
Offline offline
Nekem mindenki ruhája tetszik! heart.gif
De a legjobban Carlos-é, és Mal-é!
( Ez a legjobb film a világon!!! ) heart.gif heart.gif heart.gif
2015. október 01. 12:27 #44
Lovers karolyn
Lovers karolyn
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.09.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 241292
Offline offline
❤️❤️❤️❤️❤️❤️Evie a kedvenc gyönyörű ruha❤️❤️❤️❤️
2015. október 03. 16:17 #45
lodovicacomello
lodovicacomello
új tag
 
StátuszA te hangod az, ami elveszi az eszmet...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.17.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 244967
Offline offline
mal a kedvencem
2015. október 09. 09:47 #46
Rusher Girl 007
Rusher Girl 007
 
Státusz"yesterday,love was such an easy game to play..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.13.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 0
Azonosító: 246453
Offline offline
Bocsi ezeknek a film-fanoknak !: Hát ezek a ruhák elég rondák kivéve azt a kettot esetleg!" huh.gif De a tobbi elég blah !!!!
Már bocsi! closedeyes.gif Nos a film az úgy ahogy elmegy megnézem de nem nevezném a kedvencemnek ! Sorry! search.gif
2015. október 17. 10:23 #47
- törölt felhasználó -    
Hogy őszinte legyek megnéztem és kellemeset csalódtam! laugh.gif
Nem tudom miért, de a Disney mindig képes mesefilmekből egyszer csak családi víg-játékokat készíteni, ami akaratlanul is a képernyő előtt tartja mindegyik korosztályt.
Első megnézésre, nem tudom miért de a zenék és a történet is nagyon megfogott. Tetszett benne, ahogy Demóna lánya (Mal) és Csipkerózsika lánya (Audrey) között lehetett érezni az éveken át tartó konfliktust és hogy a végén, mondhatni barátok lesznek, mikor elfogadják, hogy ők nem a szüleik és nem kell úgy viselkedniük. Talán azért is ez a két karakter (na és persze Carlos és Evie) lettek a főbb kedvenceim, mert már egész kicsi koromban is Csipkerózsika volt a mindenem a Disney hercegnők közül, na és persze Demóna a legjobb gonosztevőm. laugh.gif

A ruhákra térve (most hogy elmondtam a véleményem) egyértelműen Mal sötét és lila jelmeze és Audrey rózsaszín és kék púderszínű kosztümje dominál nálam. Egyszerűen gyönyörűek! heart.gif (Ráadásul nekem alapból a kék, a rózsaszín és a lila a kedvenc színeim rohog.gif).
Akinek még különösen tetszettek a ruhái, az Carlos! smileeee.gif Remekül megcsinálták és annyira jól lehet érzékelni, hogy Szörnyella de frász fia! laugh.gif Főként azon a dalmatás ruhán lehet látni!
És ha már itt tartunk nagyon tetszenek Evie ruhái is! Nem kérdés, hogy kinek a lánya?! rohog.gif Ami nála nagyon megragadott, hogy az egyik ruha, már szinte Hófehérkére emlékezteti az embert! blink.gif
Lonnie keleti stílusú ruházata is nagyon tetszik! (Mondjuk, aki már látta a profilomat vagy ismer, annak ez nem meglepő, hogy miért?! blush.gif)
Carlos mellett a másik srác, aki nemcsak hogy helyes, de a stílusa is remek, az Ben! Olyan kis egyszerű kosztümje van, mégis nagyon lehet rajta érzékelni Belle és a Szörnyeteg vonásait! smileeee.gif
Egyedül talán Jane öltözéke nem annyira tetszik! sad.gif Nekem valahogy nagyon csicsás vagy nem is tudom, hogy fejezzem ki! Viszont azt elismerem, hogyha azt nézzük, hogy a Tünderkeresztanya lánya, akkor ennek ilyennek is kell lennie! smileeee.gif
Nem szeretném az összes szereplót így felsorolni, ezért végezetül, csak annyi, hogy az összes szerepló ruhája nagyon jóra sikeredett! Mint a gonoszoké és a jóké! laugh.gif
2015. október 29. 17:49 #48
lolita_2004
lolita_2004
új tag
 
StátuszI'd cry for you..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.28.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 251139
Offline offline
Tök jók a ruhák smileeee.gif
2015. november 02. 14:19 #49
Zsófia Hemmings
Zsófia Hemmings
 
Státusz"I thank the oceans for giving me you"- Jonas Brothers
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.11.
Hozzászólás: 506
Csatolások: 415
Azonosító: 250592
Offline offline
Nagyon jó ruháik vannak!! smileeee.gif
2015. december 23. 14:39 #50
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Mal ruhája nagyon tetszik, a többi borzalmas, de az övé teli találat smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok