Starity

Miley Cyrus műpéniszt nyalatott rajongójával a koncertjén, majd rágyújtott egy füves cigire (18+)

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. december 17. 16:31 #21
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Enci2002 Mondd te ennyire nem vagy képben? Miley eddigi korncertjein nem volt műpénisz, csak a mostanin van, és mint mindenki tudja csak személyivel lehet bemenni a koncert aki nagykorú csak az láthajta, milyen elviszi az anyuka a kislányt szöveget nyomsz? biggrin.gif Legalább tájékozodj már ... biggrin.gif
2015. december 17. 16:32 #22
- törölt felhasználó -    
Most nézhettek hülyének, de ez nekem kicsit sem botrányos. Más farokra húzott zoknikkal lépett fel, férfitangában, vagy anyaszült meztelenül is.
Az a baj ezzel az egésszel, hogy tényleg a kislányok Hannah Montana-ként szerették meg, és ez a műsor nem kicsiknek való. Az underground-ban tökre elmenne az egész, de Miley rajongói táborának életkorát tekintve már elcseszte.
2 felhasználónak tetszik: Phaedra, MadHatter
2015. december 17. 17:13 #23
Petra Beifong
Petra Beifong
új tag
 
StátuszI see humans, but no humanity.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.17.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 251691
Offline offline
MsDeadpool!
(Menő név *-* biggrin.gif)
Jaj, végre egy értelmes lélek, aki tisztán gondolkozik. Tökéletesen egyetértek veled!
2015. december 17. 17:41 #24
EmmaOliviaHolt
EmmaOliviaHolt
 
Státusz**Blue eyes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.22.
Hozzászólás: 756
Csatolások: 71
Azonosító: 237600
Offline offline
Undorító...
2015. december 17. 18:10 #25
- törölt felhasználó -    
Ajjj...Hát azt hittem videó anyag lesz. Ez így semmi.
2015. december 17. 18:21 #26
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Offline offline
Fujjj. És mutkor azt hittem nem tud lejjebb sülyedni. Látszik hogy az emberiség megérett a pusztulásra....
2015. december 17. 18:36 #27
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Akárhogy véditek, ez akkor is számomra szánalmas.....lehet sok szép és helyes dologért harcolni, de nem mindegy,hogy hogyan!!!! Persze, sztrájkolhat valaki az éhezés ellen, mondjuk úgy,hogy meztelenül rohangál az utcákon, de ezzel semmi nem oldódik meg, csak rá mondják majd, hogy nem normális( ami igaz, hiszen az értelmes ember belátja,hogy e nem vezet semmihez). Miley sok olyan dolgot tesz ami felháborító, undorító és teljességgel elfogadhatatlan, és akár hogy is magyarázzátok az indokot, szerintem a cél nem minden esetben szentesíti az eszközt. Lehet,hogy a koncertek 18 karikásak, de a neten bármelyik kislány megláthatja. És mondhatjátok, hogy Miley nem akart példakép lenni, de AZ LETT! azzal,hogy színésznek és énekesnőnek ment, vállalta a híres életet és,hogy rengeteg ember kicsi és nagy fel fog rá nézni. Ez nem egy olyan dolog, amit lepasszolhat az ember, ha nincs már hozzá kedve!!!
És rajongók ne ócsároljatok, mert szerintem ha valaki mélyen a szívébe néz, tudja,hogy igazam van....Miley nem a legjobb úton halad az életében!
2015. december 17. 18:52 #28
- törölt felhasználó -    
Tudjátok mit?Engem ez már teljesen hidegen hagy,miért huzzam fel magam és áljak ki valakiért aki amúgy se tudja hogy létezem.Írogathatjátok a véleményeiteket de szerintem tök feleslegesen sose fog hozzá eljutni és pláne nem fogja érdekelni egy számára ismeretlen országból írt "tini" lányok véleménye...
Csak egy jó tanács sz*arjátok le hogy miket művel,az ő élete úgy cseszi szét a karierjét ahogy ő akarja,majd mikor egyedül marad akkor fog rájönni igazán hogy mit veszített.
2015. december 17. 18:54 #29
- törölt felhasználó -    
Minden butaságával együtt imádom. heart.gif
Az igazi művészek furcsák.
1 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror
2015. december 17. 19:03 #30
- törölt felhasználó -    
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem ez közel sem olyan kiborító mint ahogy azt ti hiszitek. MsDeadpool-lal értek egyet.
2 felhasználónak tetszik: Phaedra, MadHatter
2015. december 17. 19:10 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (emily92-17 @ 2015.12.17. 11:49)
Remélem azt azért tudjátok a melle nem látszik mert az felcsatolható mű cici erről volt egy cikk is a külföldi lapokban ami persze itt nem jelent meg.. Miley teljesen takarva van az h "látszik a cicije" hazugság mert az plasztik cici...  És ha annyira nem tehetséges miért van teltházas koncertje, miért ismeri el a híreségek 90%-a??? Elgondolkodtatok már azon h miért csinálja ezt? nem figyelem felkeltésből hanem mert ő ezt a stilust képviseli a sexualitást.. De nyugodtan mondjátok h nem tehetséges xD Ti bizonyára azok vagytok. Sok kis rbanc meg itt játsza magát, közben a facebook on meg kint a seggetek meg a melletek, és mindennap más más pasikkal vagytok, 13 évesen már kiirjátok h "egyedül alszom" .. De erre meg azt mondjátok h fuj.. Érdekesek vagytok. Felfogtátok hogy ez egy előadás h ő igy adja el magát?? mindenki máshogy adja el magát..


beer.gif beer.gif beer.gif
2015. december 17. 19:32 #32
- törölt felhasználó -    
Fujj ez bolond
2015. december 17. 19:33 #33
- törölt felhasználó -    
Hm.. tökéletes példakép. Igen, mindenkinek erről kellene példát vennie. Persze. Ez tök normális, nem botrány... tényleg nem amúgy. Ez már ezt a jelzőt sem érdemli meg. Ez a csaj valami másvilági szerzemény, nem hiszem, hogy ez a viselkedés bárki számára is példamutató. A rajongók szüleinek meg külön tudok gratulálni amiért egyáltalán engedte, hogy még csak az is megforduljon a gyermeke ép eszében, hogy elmegy egy ilyen koncertre. Vannak itt aztán értelmes emberek.
2 felhasználónak tetszik: hana001, AriG.Fan
2015. december 17. 19:41 #34
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Lehet, hogy ti elítélitek, de én nem. Mindenkinek megvannak a saját, fura dolgai. Miley nem állt be a sorba, ő egyedi akar lenni és én ezt tisztelem benne.
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2015. december 17. 19:43 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.12.17. 19:41)
Lehet, hogy ti elítélitek, de én nem. Mindenkinek megvannak a saját, fura dolgai. Miley nem állt be a sorba, ő egyedi akar lenni és én ezt tisztelem benne.

beer.gif beer.gif beer.gif
1 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror
2015. december 17. 19:47 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (Letka @ 2015.12.17. 19:33)
Hm.. tökéletes példakép. Igen, mindenkinek erről kellene példát vennie. Persze. Ez tök normális, nem botrány... tényleg nem amúgy. Ez már ezt a jelzőt sem érdemli meg. Ez a csaj valami másvilági szerzemény, nem hiszem, hogy ez a viselkedés bárki számára is példamutató. A rajongók szüleinek meg külön tudok gratulálni amiért egyáltalán engedte, hogy még csak az is megforduljon a gyermeke ép eszében, hogy elmegy egy ilyen koncertre. Vannak itt aztán értelmes emberek.

Mert a magát megjátszó, túl erősen próbálkozó műdíva Arianácska jobb példakép? _nevet.gif rohog.gif

Ráadásul előtted már többször is leírták, hogy ezek 18+os koncertek, egy normális felnőtt ember pedig már saját döntéseket hoz, és nem a szülei irányítják.
1 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror
2015. december 17. 19:54 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (AlienMonster @ 2015.12.17. 19:47)
Mert a magát megjátszó, túl erősen próbálkozó műdíva Arianácska jobb példakép?  _nevet.gif  rohog.gif 
Ráadásul előtted már többször is leírták, hogy ezek 18+os koncertek, egy normális felnőtt ember pedig már saját döntéseket hoz, és nem a szülei irányítják.

Vannak akiknek igen. De még mindig jobb mint Miley. Én tisztában vagyok azzal, hogy Miley-ban nagyon nagy tehetség van, és, hogy tud jó ember is lenni, de ő egy tipikus botrányhősnő. Csak látnék róla egyszer egy normális hírt. Karácsonyi csoda lenne. rohog.gif
2015. december 17. 19:56 #38
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Igazán sajnálom, hogy szánalmasnak neveztek egy olyan embert, aki nektek semmi rosszat nem is tett. Lehet, hogy nem szimpatizáltok a dolgaival, de akkor annyit kell tennetek, hogy elkattintotok a cikktől és nem kétszavas, bántó kommenteket hagytok, aminek semmi értelme sincsen. És én most itt nem csak Mileyra gondolok, hanem bármely másik hírességre, akiről elhamarkodottan döntetek. És ebben az is sajnálatos, ha a Ti kedvenceitekre mondanak rosszat, akkor egyből ugrotok és sértegetitek az illetőt, mikor Ti is ugyanezt csináljátok. Tisztelet a kivételnek!
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2015. december 17. 19:57 #39
- törölt felhasználó -    
Szánalmas....
2015. december 17. 20:23 #40
- törölt felhasználó -    
no comment blink.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok