Starity

Justin Bieber elfogadta hibáit és nem kér bocsánatot értük

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 15. 11:39 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A GQ magazin a Sorry énekesnét kérte fel márciusi száma címlapsztárjának, aki őszintén mesélt érzéseiről, gondolatairól a lap riporterének.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. február 15. 14:31 #2
gitar
gitar
visszatérő vendég
 
StátuszAz én módszerem az, hogy nincs módszerem.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.03.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 1
Azonosító: 238445
Offline offline
Justin heart.gif Szerintem teljesen igaza van ,nem kell semmiért bocsántot kérnie.Ki nem csinál ilyeneket tini korában ?
2016. február 15. 14:39 #3
- törölt felhasználó -    
napról napra szarabbul néz ki _nevet.gif
2016. február 15. 14:50 #4
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Ezek tették őt azzá ami. Hogy a köztudatban egy nagyképű, beképzelt f*szkalap marad? Ezt tették hozzá a botrányai, az a baj hogy ezen kívül sajnos semmi mást. Tudom hogy mindenki fiatal és követ el hülyeségeket, ezzel kapcsolatban igazság szerint csak annyit tudnék mondani, hogy talán túlságosan fiatalon lett sztár. Nem kellett volna a tiniévei hülyeségeit a tévéképernyőn botrányként eladni, hiszen vannak ismeretlen tinik, akik ennél sokkal durvább dolgokat tettek, mint ő (na nem mintha azok, amiket ő tett olyan szolid dolgok lettek volna, nekem például a felmosó vödörbe pisilés vagy az emberek köpködése még a legvadabb álmaimban sem jutott volna eszembe, pedig legjobb tudomásom szerint én is kamaszodok) nem hinném azonban hogy nem kellene hogy legyen benne egy egészen kevés szégyenérzet, esetleg hogy bocsánatot kérjen az ittas vezetésekért vagy a többi, hasonló kaliberű botrányáért, amit legtöbbször csak a heves és gyerekes viselkedése okozott, nem pedig a tiniévei. Nem, ha az ember meggondolt még 14-15 évesen is meggondolt, ez csak nevelés, világlátás és környezeti hatások kérdése. Én személy szerint azt vallom, hogy Bieber túl fiatalon lépett be a köztudatba és túlságosan korán tapasztalta meg a világ minden rosszát, túl fiatal volt még ahhoz hogy ezeket kezelje és normális, felnőtt emberként viselkedjen, hiszen a sztárvilágban az olyan emberek, mint ő figyeleméhes idiótáknak lesznek elkönyvelve, talán még akkor is ha nem is az volt az elsődleges céljuk.
2016. február 15. 14:51 #5
- törölt felhasználó -    
nagyon jol néz ki
2016. február 15. 14:51 #6
- törölt felhasználó -    
és nem értem miert kell cikizni minden sztár ilyen mindenki ugyanolyan
2016. február 15. 15:08 #7
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
Most essek hasra? biggrin.gif
2016. február 15. 15:36 #8
Girl23
Girl23
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.13.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 0
Azonosító: 240285
Offline offline
Na ne játssza itt nekem hogy megváltozott, meg hogy azzal a dallal nem bocsánatot akart kérni! Mire másra utalt volna a cím??? Szerintem ő már ilyen kis hülye marad és nem fog megváltozni.
2016. február 15. 15:38 #9
Girl23
Girl23
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.13.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 0
Azonosító: 240285
Offline offline
Amúgy meg attól lesz ilyen az ember, ha túl fiatalon be kerül a sztárok, celebek világába. Hisz ő is, meg például Miley Cyrus is milyen hamar belekerült, és nézzétek mik lettek!!!
2016. február 15. 16:19 #10
- törölt felhasználó -    
Szerintem kicsit sántít a felelősségtudata.Úgy értem,evidens,ha valaki fiatalkorában követ el hülyeségeket.Nem is ezzel van a baj.Hanem hogy kicsit tudatában kéne legyen annak,hogy ő nem egy átlagos fiatal,hanem sztár,akinek milliók figyelik minden lépését és követik sokmindenben.És talán nem tett volna ilyen meggondolatlanságokat,hiszen tudnia kellett volna,hogy minden ilyesmi egy felfújt botrány képében csak rajta csattan és ő szívja meg.
Jó,hogy elfogadja és beismeri hogy tett olyan dolgokat,amiket nem kellett volna,de erre nem kell büszkének lenni...
2016. február 15. 16:21 #11
Liana410
Liana410
visszatérő vendég
 
StátuszMusic is such a big part of my life but i can't sing.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.09.
Hozzászólás: 143
Csatolások: 0
Azonosító: 235744
Offline offline
Nem vagyok fan,de bajom sincs vele smileeee.gif Van egy két jó dala!
2016. február 15. 16:33 #12
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Jaaaj ez annyira unalmas már hogy mindenki elkezdte most h nem kér bocsánatot azért aki... meg amit tett.. pffuu szánalmas nincs más szöveg? egy ember elkezdi és a többi majmolja ajvé.. -.-
2016. február 15. 16:34 #13
Fanny Holt
Fanny Holt
 
StátuszDreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 1026
Csatolások: 0
Azonosító: 208604
Offline offline
Úgy néz ki, mint egy bróker, aki most szabadult a Wall Street Farkasaiból.
Több oka is lehet, hogy miért viselkedett a múltban, úgy mint egy gangsta #swagyolo cicafiú. Az én legelső tippem az lenne, hogy figyelemfelkeltésből csinálta az egészet. "Nesze VILÁG itt a pucér seggem!" Aztán mindenki ezen pattog két héten keresztül és utána jön az újabb botrány, hogy lecsulázta az egyik rajongóját...
Én a helyébe bocsánatot kértem volna, mert bármekkora hibát is vét az ember, be kell ismernie magának és ha valakit/valakiket megbántott illik bocsánatot kérni.
2016. február 15. 17:12 #14
- törölt felhasználó -    
Ahhhh...nem értem meg őt, minek csinál ilyeneket?
2016. február 15. 17:40 #15
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Hát, ha esetleg néhány dologért elnézést kérne, vagy a múltban nem tette volna meg, biztos sikeresebb lehetne... így viszont hogy ezt elmondta csak a szám húzom. Oké, nem lehet mindenki olyan, hogy megbánja a tetteit (én nagyon sok mindenen változtatnék) és valahol igaza is van, de szerintem nagyobb hírnévre tett volna szert úgy, ha nem köpdösi meg sértegeti a rajongóit.
SAJÁT VÉLEMÉNY!
2016. február 15. 17:44 #16
- törölt felhasználó -    
Igaza van! Minek kérjen bocsánatot? Fogadjuk el úgy,ahogy van. Minden sztárba,sőt minden emberbe,de őszintén majdnem mindenbe van hiba. Igen,benne is. Fogadjuk el az embereket úgy,ahogy vannak. Nem vagyok Beileber,de attól jó számai vannak,és bírom ezt a gyereket... Sok sikert! smileeee.gif
2016. február 15. 17:57 #17
- törölt felhasználó -    
Szerintem teljes mértékben igaza van...
Minek a sz*rnak kérjen bocsánatot,ja mellesleg még azt is hozzátenném hogy kitől kérjen?? Tőlünk akiknek szerintem semmi rosszat nem ártott.Jó azoktól illő persze akiket megbántott pl:(Szomszédja tojásos balhé XXd)Csak azt tette mindig amit a sajtó elvárt tőle,ők kötekednek vele folyton..Pl: Mikor belekötöttek az öltözködésébe mert egy olyan pólót viselt ami másoknak nem tetszett.Csak a hülye köt bele ilyen aprócska dologba.....Nem kell neki semmiért sem szégyenkeznie a múltban..Szegény gyerek még.Olyan hamar lett híres..Nem kell mindennek elhordani mert egyáltalán nem ismeritek ahogy én sem..Igaz,vannak botrányai de emellett nagyon sok jót is tett már..Amiért én TISZTELEM smileeee.gif
Nem vagyok Belieber de ez a gyerek igen is tehetséges és rendes..Máskülönben meg nagyon sok jó száma van,igaz hogy a modorán lehetne még mit javítani de ezt leszámítva Jó gyerek ő..Nem kell mindig bántani..Olyan rosszindulatúak vagytok..
2016. február 15. 18:05 #18
Purple Princess
Purple Princess
visszatérő vendég
 
StátuszNéha az idő oszt be engem, máskor meg én őt. Hol ő az én főnököm, hol én az övé.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.13.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 253164
Offline offline
Igaza van..
2016. február 15. 18:09 #19
- törölt felhasználó -    
Szerintem teljes mértékbe igaza van!
2016. február 15. 18:30 #20
Bory Eszter
Bory Eszter
visszatérő vendég
 
Státusz"Sing my heart out"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 253379
Offline offline
Szerintem nincs igaza!
Persze, nem látok bele a dolgokba, hogy mik, hogyan és persze, hogy miért történtek, illetve, hogy miért tett meg bármit is.
Justin nagyon korán került be a sztárvilágba, nagyon hamar megtudta mik zajlanak a színfalak mögött és teljes mértékben megértem, ha túl nagy volt a nyomás és csak egy kis lazulást akart.
És igen, ezek mind közrejátszanak azokban a dolgokban amiket tett, és, ha ebből a szempontból nézzük, akkor nem annyira szörnyű a helyezt. Legalábbis annak számára, aki annyit tud, hogy Justin Biebernek volt néhány botránya.
Engem tulajdonképp nem zavart, hogy megdobálta a szomszédja házát, az, hogy olyan baráti köre lett, amit mások méterekre kerültek, nem zavart, hogy leköpte a rajongóit, mert azok dönthettek, hogy ezek után szeretik-e még.
Hogy mi zavar,zavart engem?
Az, hogy ittasan vezetett és ezzel ártatlan emberek életét tette kockára!
Én úgy értem, hogy igen, vannak hülyeségek, amiket elkövet az ember amikor fiatal, de más ember életével játszani egyáltalán nem poénos és szerintem már nem volt olyan kicsi, hogy ne fogja fel.
Ezért ebben az interjúban a "a felnőtté válás időszakában mindenkiben realizálódik, hogy mekkora baromságokat csinált fiatalabb korában. Engem kivéve" rész meglepett.
Igen, mindenkivel realizálódik, hogy pl. milyen iskolai hülyeségeket csináltak a barátaival, hogy puskáztak, és belátják, hogy baromságokat tettek, miközben benne az nem realizálódik, hogy akár meg is ölhetett volna valakit a "csíntevéseivel".
Hát, nem tudom. Nekem ez fura.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok