Starity

Berendelték a Shadowhunters második évadát

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. március 16. 07:54 #1
- törölt felhasználó -    
Januárban debütált a Freeform (a korábbi ABC Family) sorozata, a Cassandra Clare könyvsorozatán alapuló Shadowhunters, mely mára a csatorna második legnézettebb műsorává nőtte ki magát, így várható volt a folytatás.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2016. március 16. 08:51 #2
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Tervben van, hogy ledarálom az első évadot, bár a sorozatjunkie-n 10 -ből 9-en szidták, hogy nagyon rossz lett, úgyhogy még készülök rá lelkiekben.
2016. március 16. 09:02 #3
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4025
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
Istenem,hogy várom már! hullam.gif heart.gif heart.gif pompom.gif pompom.gif
2016. március 16. 10:24 #4
mialamia
mialamia
visszatérő vendég
 
Státusz♥Ariana,Demi,Ellie♥ 1D♥ ONO♥ The Vamps
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.25.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 0
Azonosító: 167883
Offline offline
A könyveket imádtam, a filmmel se volt sok problémám, de a sorozat számomra borzalmas. Ennek ellenére örülök a folytatásnak, ha vannak olyanok akik nagyon szeretik smileeee.gif
2016. március 16. 13:53 #5
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 1994
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
A könyvek és a film jók voltak de a sorozat valami borzalom, nem tudom honnan szedték a főszereplő csajt de szerencsétlen pocsék színésznő és akkor még finom voltam. Javulgat a játéka de még mindig olyan mintha valaki egy táblával ugrálna előtte amire a szövege van felírva és nem tudja elolvasni. Nem értem miért lesz második évad meglepett pont mint a vámpírnaplók 8.évada azt is már rég be kellett volna fejezni
2016. március 16. 14:12 #6
- törölt felhasználó -    
Nagy kíváncsisággal vártam a sorozatot, de hatalmasat csalódtam benne. Néztem belőle pár epizódot, hátha beindul, de inkább abbahagytam, mondván ami nem megy azt kár erőltetni. Katherine szerintem szörnyű Claryként, a többiekkel még úgy ahogy elvagyok, bár szvsz a film sokkal jobb volt (pedig igazából azon is lett volna mit javítani).
2016. március 16. 15:56 #7
betti_meow.
betti_meow.
visszatérő vendég
 
Státuszaz elme önmagában képes a poklot mennyé, a mennyet pokollá változtatni.;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.02.
Hozzászólás: 179
Csatolások: 0
Azonosító: 179236
Offline offline
Nem tudom, én szeretem a sorozatot, leköt. Nem a legjobbnak, de azért nem is olyan rossz, nem mondanám borzalmasnak. Eltér a könyvtől, ami jó mert lehet benne újdonság, mást kapunk mint a könyvben. Viszont az első rész furcsa volt nekem, olyan semmilyen, és a színészek játéka..azt meg inkább hagyjuk, de aztán beindult, és egész jó lett.smileeee.gif Én örülök, hogy berendelték a második évadot, kitudja, lehet sokkal jobb lesz.smileeee.gif Kíváncsian várom.smileeee.gif
2016. március 16. 16:14 #8
Rékusiqa2000
Rékusiqa2000
visszatérő vendég
 
StátuszEnough is Enough !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.23.
Hozzászólás: 268
Csatolások: 0
Azonosító: 162574
Offline offline
Olvastam a könyveket, a film is tetszett és a sorozat is nagyon jó. Nagyon várom a folytatást smileeee.gif ♥♥
2016. március 16. 16:59 #9
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Örülök neki, hogy lesz második évad, de annak már kevésbé, hogy szinte egyáltalán nem követik a könyvek történetét. Miért kell így eltérni? Cassie nagyon részletesen kidolgozta az Árnyvadász világot, jó karakterekkel és történettel.....erre ezek meg megváltoztatnak mindent. Minden adott, hogy jót csináljanak, szinte dolgozniuk se kellene rajta, csak annyira átírni, hogy az "megfilmesíthető" legyen, de ez már túl megy egy határon, legalábbis nálam. Nem tudom Cassie mit élhet át, gondolom ő sem örül annak, hogy így megváltoztatnak mindent....nekem a szívem szakadna/szakad meg. sad.gif smileeee.gif
2016. március 16. 17:02 #10
Norix6
Norix6
 
StátuszNem vagyok flegma sem bunkó, egyszerűen csak nincs kedvem hozzád.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.02.
Hozzászólás: 1174
Csatolások: 0
Azonosító: 220435
Offline offline
Oké lehet, hogy sok embert meg fogok bántani ezzel, de ez az oldal azért van, hogy véleményt írjunk.
Nos először is én olvastam már a könyvet anno 1-2 éve. Életem első könyve is volt bele is szerettem, majd jött belőle a film. Megnéztem. Nem voltam tőle elájulva, de a szereplők nagyon jól meg voltak választva a történet a könyv szerint haladt.
Aztán megláttam, hogy lesz folytatás a könyv következő részéből a Hamuvárosból. Nagyon megörültem neki erre bejelentették, hogy sorozat lesz belőle. Gondoltam jó nagy hülyeség egy könyvből csinálni, de miért ne? Aztán egyszer csak bejelentették, hogy az egész könyvsorozatból sorozatot készítenek. Ilyenkor már ideges voltam, mondván, mit szívatják itt a népet? Aztán megláttam a sorozatot, gondoltam belenézek. Amikor megláttam, hogy néznek ki a szereplők, hogyan választották, öltöztették fel őket rettentően mérges lettem. A könyv arra van, hogy kövessék nem véletlenül még a mai napjainkban is bestseller a könyv! Borzasztó. hogy mennyire összekutyultak mindent! És most komolyan emberek honnan szedték azt, hogy Luke fekete, meg a kék kis fénykardjaikat is?! Mentségére szóljon a sorozatnak, hogy aki nem olvasta a könyvet (magyarán fogalma sincsen a történetről) annak biztosan tetszik.
Nem mondom, magában tényleg egy érdekes, izgalmas sorozat, de miután megláttam egy világ tört össze bennem, és ezzel szerintem nem csak én vagy így.
2016. március 16. 17:12 #11
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Na én, el is felejtettem hogy januártól kezdődött xdd Úgy érzem van mit bepótolnom laugh.gif
2016. március 16. 17:14 #12
léda00
léda00
 
Státusz"Elbújok egy fűszál mögött s innen figyelem, hány dimenziós ez a világ"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.16.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211915
Offline offline
A könyv sem nyűgözött le,de abból az első három rész még egész jó volt. A film egyenese elborzasztott,a sorozatról meg inkább ne is beszéljünk. Lehet az én ízlésem "furcsa",de már unom ezt a sok tinifilmet és tinisorozatot. Minek kell erőltetni ezt a történetet? Könyvben nagy sikert aratott,nem kéne aláásni ilyen gyenge próbálkozásokkal.
2016. március 16. 17:14 #13
léda00
léda00
 
Státusz"Elbújok egy fűszál mögött s innen figyelem, hány dimenziós ez a világ"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.16.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211915
Offline offline
*egyenesen
2016. március 16. 18:03 #14
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Én eredetileg a könyvekbe szerettem bele, szóval nekem a film egy hatalmas csalódás volt. Aztán mikor bejelentették, hogy sorozat lesz, nagyon megörültem, mert ez azt jelentette, hogy jobban ki lehet dolgozni az egészet és nem 90 percbe kell egy egész könyvet belezsúfolni.
Először én is fel voltam háborodva a sorozat szereplőgárdáján, mint mindenki más, aki azon a véleményen volt, hogy a filmben legalább a színészek jók voltak.
De aztán elkezdtem nézni a sorozatot, és nekem nagyon tetszett. Bár elismerem, hogy első rész elég furcsa volt és szerintem túl gyorsan történt minden. Nyilván vannak benne értelmetlen változtatások is, bár nekem az a legkisebb problémám az egésszel, hogy Luke fekete. Engem egyáltalán nem zavar. [SPOILER!!!] Viszont Lydia Branwell... azt a nőt miért találták ki, és tették oda Alec mellé?! Nem értem... [SPOILER VÉGE!]
Viszont ettől eltekintve én meg vagyok elégedve a sorozattal. Az egyetlen, amire figyelni kell, hogy muszáj képzeletben elkülöníteni a könyveket a sorozattól, mert másképp nem lesz élvezhető. Ha nem a könyveket veszem alapul akkor szerintem igenis élvezhető, izgalmas és érdekes a sorozat.
2016. március 16. 18:52 #15
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36013
Csatolások: 20458
Azonosító: 252965
Offline offline
Én nagyon örülök neki. Még az első évadnak sincs vége,de már most várom. Egyszerűen beleszerettem heart.gif
2016. március 16. 19:09 #16
sznomcsi2000
sznomcsi2000
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.19.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 227923
Offline offline
Nos én kb. az összes eddigi árnyvadászos könvet olvastam (Végzet Ereklyéi, Pokoli szerkezetek, Magnus Ban krónikái, jelenleg éppen a Lady Midnoghtot olvasom), és egy biztos: a könyv és a sorozat világa nem egyezik. Jace karaktere a könyvben sokkal jobb, Luke mióta nyomozó stb....
De ezen kívül sem túl jó a sorozat. A vizuális effektek elég nevetségesek ( a fénykardok pedig úgy néznek ki mint valami szilveszteri vásári játékkard, az irón varázspálca) és Katherina McNamarától idegbajt kapok (rosszabb mint Lily Collins Claryje volt).
Amúgy sem egy világszám a sorozat de egyszer egyszer még elmegy. Nagy kedvencemként Valentine-t tudom kiemelni zseniális a színész meg a karakter is. Már csak Sebastiant várom (tudom hogy ő később jön a sztoriban), mert ő a kedvencem volt a könyvben is.
2016. március 16. 20:03 #17
- törölt felhasználó -    
Én szeretem a sorozatot, ami bár eleinte furcsa volt, mostanra elég jó lett. Örülök a második évadnak. smileeee.gif
2016. március 16. 20:10 #18
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Olvastam az összs könyvet, a filmet szerettem, de a sorozatból egy részt voltam képes megnézni, azt is szenvedve... Pedig én tényleg vártam, nagyon szeretem a történetet magát, de nemtudom, lehet már kinőttem ezekből a tinisorozatokból. Jace szerintem túl szép benne, Jamie jobban illett a könyvhöz, a főszereplő lány meg valahogy alapból irritál de a haja nemrossz.
2016. március 16. 20:18 #19
- törölt felhasználó -    
Már a sorozat kezdete előtt gondoltam, hogy meg sem fogja közelíteni azt a szintet, mint amit sokan (beleértve én is) vártunk tőle. Nagyot csalódtam az egészben, legfőképpen Katben, és ha nem ismerném az eredeti sztorit valószínűleg egy árva szót sem értenék belőle. Annyira görcsösen próbálnak eltérni a filmtől, hogy az igyekezetüket és ezt az erőltetettséget szinte tapintani lehet. Komolyan, mint egy csapat kisgyerek, akik összegyűlve azt játsszák, hogy megmentik a világot! Az első két részt láttam eddig belőle, és nem tudom hányszor próbáltam már folytatni a harmadik résszel, de annak az első húsz percében elhangzó párbeszédeit már kívülről fújom. biggrin.gif Egyedül Matthew Daddario (és talán Emeraude Toubia [te jó ég milyen gyönyörű ez a név!]) inspirál arra, hogy majd egyszer folytassam, de addig a pillanatig, amíg igazán nem jön meg a kedvem a sorozatozáshoz (ami szerintem nem mostanában lesz) valószínűleg hanyagolni fogom.
2016. március 16. 21:04 #20
Claraa
Claraa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.27.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 247264
Offline offline
A konyveket egyszeruen imadom, vagy ezerszer olvastam oket:) amikor megtudtam h film lesz belole baromira izgatott voltam, es nekem a szereplogarda is tetszett, a film legalabb akkor is ertheto volt ha valaki nem olvasta a konyveket.... Viszont a sorozat. Szerintem az egesz erthetetlenre sikeredett, a jelenetek osszevissza vannak, a szereplok egy resze jo valasztas (Matthew Daddario, Emeraude Tobia) viszont Kat nagyon nem illik bele, szerintem nem jo szinesz:( es jamie jobban illett jace szerepere. De igazabol ami kialasztott az az intezet. Nem is ertem hogyan gondoltak ezt a felujitott, modern epuletet a sok szamitogeppel... Az arnyvadaszok legfobb jellemzoje h semmit nem tudnak a modern technikarol...
Etto fuggetlenul annyira nem veszes, de nem hiszem h folytatni fogom:(
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!