Starity

Miranda Kerr megvédte Kendall-t és Gigit

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. május 07. 21:01 #21
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Tudjátok eléggé furcsa a helyzet. Még ha nem is szeretem mert úgy hiszem nem éppen a legjobb modell a szakmában, de Gigi legalább igazi modell. Róla el lehet mondani hogy megdolgozott azért ahol van, már ha lehet azt melónak hívni hogy végigfut minden második férfi ágyán akivel találkozik, de ez persze mellékes. De hogy Kendall nem igazi modell, azzal tényleg egyet kell hogy értsek vele! Semmit sem tett le azért, hogy ott legyen ahol van, egy noname családból jött és dobták fel a nagy kifutókra, mert megvásároltak minden neves céget. Ahogyan a családjának, Kendallnek sincsen mása csak pénze, de abból legalább elég van neki, így könnyűszerrel vonulhat végig a Victoria's Secres bemutatókon, meg bújhat világhíres divattervezők ruhakölteményeibe. És hogy miért? Mert van pénze, ezáltal pedig valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva követői és rajongói is. Szánalom hogy az emberek mennyire könnyen befolyásolhatók...! Nevetséges maga a nő is, minden, amit csinál. Ha valaki manapság kicsit szebb egy bányarémnél, van egy flegma képe meg egy elfogadható teste, na meg befolyása és hatalma a háttérben, bármit megtehet.
2016. május 07. 21:05 #22
Love Ariana
Love Ariana
visszatérő vendég
 
Státusz~I've been here all night, I've been here all day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.12.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 254705
Offline offline
Kendall és Gigi szépek de Domi05-nek igaza van.
2016. május 07. 21:13 #23
Mileylove23
Mileylove23
 
StátuszI'm not perfect I'm a unicorn!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 675
Csatolások: 0
Azonosító: 255378
Offline offline
Pitypang már megint igazad van
2016. május 07. 21:42 #24
Shiinon
Shiinon
✿❀봄날❀✿
 
StátuszThe most beautiful things are not seen with your eyes, but felt with your heart.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.22.
Hozzászólás: 1034
Csatolások: 0
Azonosító: 239342
Offline offline
Mindkettőnek igazat kell adnom.
2016. május 07. 21:53 #25
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Jaj annyira bírom ezeket a "fele ennyit sem értél el ennyi idős korodbn, mint most ők."
Az intelligens kommentelő nem így védekezik. Pláne, ha a lánya, és ráadásul dupla protekcióval került a szakmába. tongue.gif
Ami engem illet, én a kemény munkát nem így képzelem el. "Kemény munka". Szegények. tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, CandUs, Diala
2016. május 07. 22:01 #26
TVD1
TVD1
psychopath^^
 
StátuszMy eyes were loking for you, so I found u....Well, I know you're there**
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.30.
Hozzászólás: 1324
Csatolások: 15
Azonosító: 244352
Offline offline
Szerintem igazán jó szupermoddel Kendall és Gigi. Biztos csak a féltékenység beszélt belőle
2016. május 07. 22:02 #27
Stellare
Stellare
visszatérő vendég
 
Státusz¤ A logó alól az egó kilátszik¤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.24.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 253414
Offline offline
Azért valljuk be Klein-nek igaza van. Ma, a divat szakmában valóban csak az tud érvényesülni, akit a közösségi médián keresztül, az emberek felkapnak és az egekig emelnek. Az már más kérdés, hogy nyilván a követők is valahol a bankszámlán lapuló milliók hozadékai. Ezeknek a millióknak köszönhetően ugyanis olyan életet élhetnek, amire nagyon sokan vágynak, és mivel nem kaphatják meg, így jobb híján csak nézegetik. Ők diktálják, hogy ma mi a menő. Erre vevők az emberek, a menőre, nem arra, ha egy embernek/tervezőnek egyedi ötletei vannak. Én személy szerint a divatra ugyanolyan művészeti ágként nézek, mint mondjuk a zenére. És be kell vallani, hogy a divatban is ma már inkább a tucat a kelendő, mint maga a tervező egyedisége, művészete.
Kendall szerintem is átlagos. Lehet egyetérteni, vagy nem egyetérteni, de neki tényleg csak a pénze van, meg a millió követője. Szép arcú, szép arcú, de semmi extra. És egy-két kampány tényleg csak a neve miatt lett az övé. Vegyük példának a Mango Tribal spirit kampányát.
Gigit én kifejezetten csúnyának tartottam. Aztán láttam egy fotósorozatot, ami azt hiszem,a Vouge-nak készült,(Nem a Zayn-es. Az is egy jó sorozat, de szerintem hatásvadász)és rájöttem, hogy ebben a lányban van fantázia. Inkább különleges, mint csúnya. A VS show pedig kifejezetten jól állt neki smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. május 07. 22:23 #28
virgi09
virgi09
i'm a sinner bitch
 
StátuszAz "izé" olyan mint a Raffaello...többet mond minden szónál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.17.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 10
Azonosító: 240469
Offline offline
Calvin Klein-nek van igazán igaza.
2016. május 07. 23:41 #29
Niky_Love Taylor L.
Niky_Love Taylor L.
Mrs. Dolan™ ✔
 
Státusz2015.06.10.~Best Day of my Life.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.10.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 45
Azonosító: 170939
Offline offline
Már nem azért, de kíváncsi vagyok,hogy hol lennének a családjuk befolyása nélkül. Ebből pedig pont kiderül, hogy mennyire kellett megdolgozniuk a sikerért.Kb mint Paris Hiltonnak.Semennyire.
2016. május 07. 23:53 #30
poppy19
poppy19
visszatérő vendég
 
Státuszgone with the wind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.11.
Hozzászólás: 476
Csatolások: 4
Azonosító: 242580
Offline offline
Kendall és Gigi elbohóckodnak a divatcégeknél, de nem veszik halálosan komolyan. Nekik aztán minek? Ha ez esetleg nem jönne be, majd a szüleik vesznek nekik másik munkát..bár ezt inkább hobbinak nevezném..
2016. május 08. 08:57 #31
- törölt felhasználó -    
Én kettejük közül Gigit jobban bírom, szerintem neki több köze van a szakmához, mint egy valóságshow szereplőnek... Ha Miranda elismeri őket, csak tudnak valamit. wink.gif
2016. május 08. 09:19 #32
- törölt felhasználó -    
Érdekes téma ez. Sokáig lehetne vitatkozni, hogy ki az igazi szupermodell... Most a közösségi médiára helyezik a hangsúlyt, a divatvilág is halad a korral! Szerintem Kendall és Gigi is jól helytáll a szakmában!
2016. május 08. 09:42 #33
- törölt felhasználó -    
Azért fizetik őket mennyi követőjük van? Akkor tehetségük nulla?! Rebeccának valahol igaza van, mert kik ők a nagy szupermodellekhez képest végül is? Hol vannak ők egy Christy Turlington-hoz és Ester Canadas-hoz képest?
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. május 08. 10:16 #34
- törölt felhasználó -    
Való igaz, hogy valószínűleg a követőik számának és a befolyásos kapcsolatoknak köszönhetően jutottak ilyen gyorsan ennyire messzire a szakmában, de azt azért nem mondanám, hogy nem veszik komolyan, jól helytállnak.
2016. május 08. 10:29 #35
Jelenatorgirl
Jelenatorgirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.06.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 0
Azonosító: 253796
Offline offline
Gigit bírom,de Kendallt ki nem állhatom tongue.gif ő csak azért "híres",mert a tesói felkarolták.
2016. május 08. 11:12 #36
Maite_Kristen Love
Maite_Kristen Love
visszatérő vendég
 
StátuszAz igazán bátor ember elismeri a többiek erejét
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.01.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 174627
Offline offline
En egyetertek Rebecca Robijnal smileeee.gif
2016. május 08. 11:22 #37
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Akárhogy is jutottak oda ahova, ha nem lennének rájuk kíváncsiak az emberek, akkor lehetne mögöttük akár 20 befolyásos család, senkit sem érdeklenének. Viszont befolyásos család ide-oda, kellenek a népnek. Mindkét lány szép és megvannak az adottságaik ahhoz, hogy modellek legyenek. Az más kérdése, hogy a világ változik, már nem csak újságokból értesülhetünk az aktuális sztárokról, modellekről, divatról stb. Nem értek kampányfotózáshoz, nincsen szemem az ilyesmihez, nyilván Calvin Klein jobban ért hozzá, de úgy gondolom nincsen olyan ami egy 180 cm-es lánynak, akinek finom vonásai vannak, ne állna jól egy sportmelltartó. Egyébként minden kornak volt egy igazán felkapott szupermodellje, akit bálványozott világ, nyilván régebben az foglalkozott vele akit érdekelt a divat, és nyomon követte a tv-ben vagy megvett az ilyen újságokat. Manapság viszont az is látja, hallja őket -hála a közösségi oldalaknak - akit cseppet sem foglalkoztat a divatvilág.
2016. május 08. 11:55 #38
Stellare
Stellare
visszatérő vendég
 
Státusz¤ A logó alól az egó kilátszik¤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.24.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 253414
Offline offline
Idézet (Netti35 @ 2016.05.08. 11:22)
Nem értek kampányfotózáshoz, nincsen szemem az ilyesmihez, nyilván Calvin Klein jobban ért hozzá, de úgy gondolom nincsen olyan ami egy 180 cm-es lánynak, akinek finom vonásai vannak, ne állna jól egy sportmelltartó.


Na látod, pont itt a baj. Hogy ma már elég, ha valaki 180 centi és szép arca van. Magyarul, némi túlzással, átlagos. Régebben azért végig kellett mászni a szamárlétrát egy Calvin Klein kampányig.
2016. május 08. 12:03 #39
- törölt felhasználó -    
Két szétett lábú. Mást nem tudok róluk mondani. ..
2016. május 08. 13:31 #40
Eroszi
Eroszi
visszatérő vendég
 
StátuszWhy so serious?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.22.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 0
Azonosító: 232003
Offline offline
Romijnal és Calvinnal kell egyetértenem, főleg az utóbbival.
"Ők éppen olyan keményen dolgoznak, mint mindenki más."
Olyat nem is mondok, hogy nem dolgoznak keményen, mert nem ismerem őket, de hogy idáig hogy jutottak, az már egy más kérdés. És itt most nem kimondottan csak az említett két nőről van szó, hanem általánosságban is. Persze protekciótól függetlenül is lehet valaki tehetséges, de a média szerintem túlságosan is eluralkodott felettünk.

Forrás: http://starity.hu/magazin/61044-miranda-kerr-megvedte-kendall-t-es-gigit/#ixzz483wroqDE
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok