Starity

Miranda Kerr megvédte Kendall-t és Gigit

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. május 08. 14:50 #41
kovi2
kovi2
Cosima
 
StátuszEnchantée <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 852
Azonosító: 144885
Offline offline
Szerintem Calvinnak igaza van, Kendallt sose bírtam,semmi különleges nincs benne, viszont Gigivel nincs bajom.
2016. május 08. 14:57 #42
Mysticroden
Mysticroden
Mrs. Wood
 
StátuszYou'll never be alone, I'll be with you from dusk till dawn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.16.
Hozzászólás: 1276
Csatolások: 131
Azonosító: 253224
Offline offline
Gigi és Kandell igen is igazi modell. Náluk szebb nem sok van. És igen is megdolgoznak a fizetésükért, nem csak a követők teszik. Kiérdemelték a modell nevet. smileeee.gif
2016. május 08. 15:59 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet
Kedvesek, keményen dolgoznak és többet értek el a divatszakmában, mint te ennyi idős korodban.

1. A korához képest ritka gyerekes ez a nő, de hát végül is nem az észéért szeretik, nem?
2. Mi az, hogy többet értek el? Ezt a két feltűnési viszketegségben szenvedő netcelebet össze sem lehet hasonlítani Rebeccával.
3. Nyilván milliárdos családdal a háttérben nem nehéz ott tartaniuk, ahol. Engem egyedül az vigasztal, hogy soha nem lesznek igazán elismert modellek, tekintve, hogy Kendall tizenkettő egy tucat, Gigi pedig járni sem tud.
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, CandUs
2016. május 08. 17:06 #44
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
lacie-vel kell egyetértenem!
2016. május 08. 17:15 #45
- törölt felhasználó -    
Másoljátok be a nevét a google-be, és győződjetek meg róla, hogy egy ilyen portfólióval rendelkező modell véleményét nem szabad mérvadóként kezelni.
Már kezd egy kicsit unalmassá válni, hogy mindenki azzal jön, hogy aki korábban nem fotózkodott sz@r kampányokban egy senkiházi cég arcaként, az nem is lehet supermodel. Tényleg az irigység beszél valamennyiükből.
Ahhoz, hogy valaki modell legyen, bizonyos testi adotságokkal kell születni. Tetszik vagy sem, ám ezek a lányok rendelkeznek velük.
A tény, hogy Gigi ormótlanúl fest a kivutón....nos vannak kampány modellek és kifutó modellek. Ő az előbbiekhez tartozik, nincs ebben semmi rossz.

Na most az, hogy egyes modellek azért kapnak egy-egy munkát mert írtó populárisak, és hogy ez állítólag, rossz politika.
Mindenki válaszolja meg magában a következő kérdést: Miért folyamodnak a cégek, reklám készítéshez?
Bizony. Hogy NÉPSZERŰSTSÉK a terméküket.

Calvin Klein sem a legjobb oldalát mutatta be ezzel a nyilatkozattal, ugyanis az eszmefuttatását azzal folytatta, hogy idézem: "Justin Bieberre igent mondtam, és amikor azt mondtam, hogy tetszik a vele készült fehérneműs kampány, az azért volt, mert kedvelem őt, mint magánembert" - tehát a népszerűség szerinti munkáltatás, elítélendő, de a személyes szimpatizálás szerinti az oké, az profi hozzáállás.
2016. május 08. 18:59 #46
DirectionerGirl001
DirectionerGirl001
 
StátuszIM NEVER GONNA STOP LOVING HARRY STYLES
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 0
Azonosító: 246892
Offline offline
Kendall csak a családja és a testvérei miatt lett híres/modell Gigi pedig azért,mert vagy 50 híres pasija volt na most az hogy ki ért el többet elég nagy hülyeség volt felhozni,mert szerintem ezek nélkül egyikőjük sem ért volna el semmit !
2016. május 08. 20:25 #47
chapshe
chapshe
visszatérő vendég
 
StátuszKérlek titeket tanuljatok meg helyesen írni!!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.30.
Hozzászólás: 420
Csatolások: 19
Azonosító: 126090
Offline offline
Előre megjegyzem nem kedvelem ezt a 2 lányt,nem szimpatikusak számomra DE!!! Az teljesen mindegy hogyan és miért kerültek oda ahol vannak,ha tehetségtelenek lennének a kutyát sem érdekelnék most,aztán az is lehet,hogy egy szupermarketben fedezték volna fel őket. Az adottságaik megvannak,nagyon nehéz bent maradni a modellek világában mert egyik nap te vagy az egyetlen és legjobb a másik nap senki vagy! Arról ne is beszéljünk mennyire fárasztó tud lenni egy kampányfotózás 12-24 óráig kicsavart pózokban lenni,és ők is sokat érnek mert ők adatják el az emberekkel a márkákat mert jól néz ki rajtuk a ruha vagy velük azonosítasz egy illatot stb. Ezek mellett akik sokat elértek és befolyásosak jó célra is használhatják a népszerűségüket.
2016. május 08. 20:47 #48
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Teljesen egyetértek a Calvin Klein, és a Rebecca által elmondottakkal! Ez a két "sztárcsajszi" undorítóan kapaszkodott fel mások hátán, és egyszerűen egyikük sem értékelhető, az meg, hogy modellnek nevezik őket, (főleg Jennert), számomra eléggé furcsa, ha rájuk nézek, sohasem ez jut eszembe. Jenner is, egyszercsak kitalálta, ő bizony modell lesz, és lőn!smileeee.gif Ha nem lenne híres, senki senm foglalkozna vele. Miranda más tészta, ő tényleg ízig vérig modell, nekem teljesen mindegy, mit gondol, joga van elmondani a véleményét, de azért ettől még nem fogok neki igazat adni.
2016. május 08. 20:54 #49
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Calvin Klein sem a legjobb oldalát mutatta be ezzel a nyilatkozattal, ugyanis az eszmefuttatását azzal folytatta, hogy idézem: "Justin Bieberre igent mondtam, és amikor azt mondtam, hogy tetszik a vele készült fehérneműs kampány, az azért volt, mert kedvelem őt, mint magánembert" - tehát a népszerűség szerinti munkáltatás, elítélendő, de a személyes szimpatizálás szerinti az oké, az profi hozzáállás.

Ag_laja
Igen, ez így elmondva akár igaz is lehet, DE, valószínűleg calvin azért is kedveli a srácot, mert úgy gondolja, hogy Justin megtestesíti a divatház szellemiségét, vagyis más szólva jó "követe" lenne a cégének, hogy jó választás-e Justin, az már más kérdés, de Calvin úgy gondolja, hogy szíve szerint Justinnal népszerűsítene, a lányokkal meg csak muszájból, belőlük a divattervező szerint hiányzik valami....Justint nem sokra tartom, mint énekes, de Calvin szerint passzol a divatház arculatához. A két lány szerinte nem.
1 felhasználónak tetszik: Stellare
2016. május 08. 21:49 #50
Stellare
Stellare
visszatérő vendég
 
Státusz¤ A logó alól az egó kilátszik¤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.24.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 253414
Offline offline
dori08:
Számból vetted ki a szót. smileeee.gif

Egyébként itt nem a helytállásról van szó. Ha már odakerült, hülye lesz nem "jól csinálni", sokkal inkább az odajutás körülményei a kérdésesek.
A népszerűsítéssel sincs probléma, bár itt megjegyezném, hogy akár a Calvin Klein vagy a Mango, akkoriban is igen népszerű márkák voltak, amikor még nem a követők száma tette a modellt modellé.
Lehet valaki akár kifutó, akár fotómodell, ne a neve és a követőinek a száma vigye el egy kampányig. Igen is, ha kell csináljon végig "sz@r kampányokat egy senkiházi cég arcaként". Vagy ha már egy cég arca lesz, legyen benne valami plusz, ami illik, akár magához a kollekcióhoz, vagy a divatház arculatához.
A Calvin Klein kampányok gyakran igen különleges modellekkel készültek;Kate Moss, Lara Stone vagy akár Palvin Barbi, és hozzájuk képest Kendall átlagos.
Arról meg, hogy a személyes szimpatizálás szerinti munkáltatás az profi hozzáállás annyit, hogy legalább meg tudja magyarázni, hogy miért tartja jónak a kampányhoz, mit lát benne. Nem akarom magam ismételni, de engem például őszintén érdekel, hogy Kendall mivel érdemelte ki a Tribal spirit kampányt.
2016. május 08. 22:31 #51
Angeska
Angeska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 234680
Offline offline
Rebeccának igaza van! Tegyük fel, hogy tényleg keményen dolgoznak (hehe), a gond leginkább az, hogy hogyan jutottak a lehetőséghez....Nagyon sokan szeretnének még ilyen vagy még keményebben dolgozni, és még ezerszer szebbek is, de nem celebek.
2016. május 09. 18:05 #52
- törölt felhasználó -    
Stellare, dori08, állva tapsolok! Ezzel a logikával vezérelve, hordjátok la Liza Minellit is. Lévén Vincente Minelli rendező, és Judy Garland Színésznő, lánya. Siklogyatok el, színészi tehetsége fölött, helyette fókuszáljatok a "lényegre": már 3 éves korában debütált a szélesvásznon, 17 évesen együtt lépett fel anyjával a londoni Pallandium színházban. 19 évesen debütált a Broadway-n, amiért Tony díjal jutalmazták.
Ezek fényben ésszerűen következik, hogy Liza nem lehet igazi színésznő és szerepeit sem érdem szerint kapta.
Ugye milyen ésszerű? smileeee.gif
Vastaps jár a vas ligikának. Bravo!
2016. május 09. 22:07 #53
RenaXx
RenaXx
visszatérő vendég
 
StátuszSm;)e !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 0
Azonosító: 206336
Offline offline
ennyi erővel ez nem csak Gigi meg Kendall.. ugyanúgy Cara Delevigne meg az ööösszes szupermodell... mert a szupermodellnek ez a lényege kb hogy majdnem minden nagyobb divatcégnek volt arca sokan látták, ismerik a nevét stb.... Azaz.. azért szerződtették mert népszerű és nem azért mert ezt álmodta meg a divattervező..Ha így működne nem is létezne olyasmi hogy szupermodell vagy csak elképesztő ritkán..ugyanezt rá lehet húzni Naomi Campbelltől kezdve minden egyes szupermodellre.
2016. május 09. 22:42 #54
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Szeretném megtudni, hogyha nem karcsú lágy alak, magasság illetve egy olyan arc ami többség szerint szép, akkor még is mi másra van még szüksége egy modellnek? Na meg persze, hogy tudja használni az arcát. Az előttem szólónak (RenaXx) baromira igaza van. Mikor Cara Delevigne volt állandóan minden kampány arca? Vagy anno Kate Moss meg Naomi Campbell? 2000-es években nem volt olyan kampány amiben ne szerepeltek volna.
Tényleg nem vagyok jártas ebben a világban, de Palvin Barbi mégis mivel karakteresebb, mint Kendall Jenner? A legtipikusabb kommersz szépség. Mihalik Enikő már egy erőteljesebb példa lenne, de Kendall Jenner sem feljthető, Gigi Hadid meg konkrétan egy élő baba.
2016. május 10. 22:23 #55
Stellare
Stellare
visszatérő vendég
 
Státusz¤ A logó alól az egó kilátszik¤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.24.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 253414
Offline offline
Idézet (Ag_laja @ 2016.05.09. 18:05)
Stellare, dori08, állva tapsolok! Ezzel a logikával vezérelve, hordjátok la Liza Minellit is. Lévén Vincente Minelli rendező, és Judy Garland Színésznő, lánya. Siklogyatok el, színészi tehetsége fölött, helyette fókuszáljatok a "lényegre": már 3 éves korában debütált a szélesvásznon, 17 évesen együtt lépett fel anyjával a londoni Pallandium színházban. 19 évesen debütált a Broadway-n, amiért Tony díjal jutalmazták.
Ezek fényben ésszerűen következik, hogy Liza nem lehet igazi színésznő és szerepeit sem érdem szerint kapta.
Ugye milyen ésszerű? smileeee.gif 
Vastaps jár a vas ligikának. Bravo!


Egyrészt, azért a színészetet én nem venném egy kalap alá a modell szakmával. A színészi képességeket kicsit objektívebben lehet "mérni", de te tudod.
Másrészt, attól, hogy kigúnyolsz másokat, és elrukkolsz egy, amúgy a témától messze álló példával, még nem lesz feltétlenül igazad. Senki nem hordott le senkit, pusztán elmondtam a magam véleményét. cool.gif
2016. május 10. 22:35 #56
Stellare
Stellare
visszatérő vendég
 
Státusz¤ A logó alól az egó kilátszik¤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.24.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 253414
Offline offline
Idézet (Netti35 @ 2016.05.09. 22:42)
Szeretném megtudni, hogyha nem karcsú lágy alak, magasság illetve egy olyan arc ami többség szerint szép, akkor még is mi másra van még szüksége egy modellnek? Na meg persze, hogy tudja használni az arcát. Az előttem szólónak (RenaXx) baromira igaza van. Mikor Cara Delevigne volt állandóan minden kampány arca? Vagy anno Kate Moss meg Naomi Campbell? 2000-es években nem volt olyan kampány amiben ne szerepeltek volna.
Tényleg nem vagyok jártas ebben a világban, de Palvin Barbi mégis mivel karakteresebb, mint Kendall Jenner? A legtipikusabb kommersz szépség. Mihalik Enikő már egy erőteljesebb példa lenne, de Kendall Jenner sem feljthető, Gigi Hadid meg konkrétan egy élő baba.


Némi kisugárzásra, szerintem.
Azért nem Mihalik Enikőt hoztam példának, mert tudtommal neki nincs (még:) ) Calvin Klein kampánya.
2016. május 12. 09:47 #57
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Teljesen mindegy miért Palvin Barbit írtad, attól még a lényeg ugyan az, nappal sem különlegesebb, mint Kendall Jenner. Na már most még én ehhez annyit fűznék hozzá, hogy lehet itt Kendall Jennert meg Gigi Hadidot fikázni, mert ismertebbek, mint többi modell. De az oly nagyon különleges agyon hypeolt VS modellek azok, miért nincsenek sosem megvádolva azzal, hogy többségben azért van munkájuk, mert 'agyon hypeolt' VS modellek? Na meg ha már járásnál tartunk ki kéne lépni a fa mögül, hogy lásd az erdőt, ezzel járással kapcsolatban, hiszen egyik-másik VS modell, igen ormótlan a kifutón. Nem hiszem, hogy Gigi Hadid és Kendall Jenner ne illene bele a világ modell repertoárjába, mikor manapság VS modellnek lenni a legnagyobb "elismerés", holott ott a többség szépnek nevezhető, valamint pörögve, forogva, ugrálva én is kitudok vonulni egy kifutón, ehhez nem sok tehetség kell.
2016. május 13. 16:26 #58
- törölt felhasználó -    
Idézet (Stellare @ 2016.05.10. 22:23)
Egyrészt, azért a színészetet én nem venném egy kalap alá a modell szakmával. A színészi képességeket kicsit objektívebben lehet "mérni", de te tudod.
Másrészt, attól, hogy kigúnyolsz másokat, és elrukkolsz egy, amúgy a témától messze álló példával, még nem lesz feltétlenül igazad. Senki nem hordott le senkit, pusztán elmondtam a magam véleményét.  cool.gif

Egyetértek veled, valóban ügyefogyott érvelés. De így jár az aki a saját vitatársai logikájával érvel. Azaz veled és egy másik lánnyal. De megérte, hisz hála ennek, végre magad is észrevetted saját eszmefuttatásod hiányosságát. smileeee.gif Happy End
2016. május 14. 14:01 #59
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
azért csak nem véletlenül van kendall és gigi a szakmában. nem vagyok oda értük és ellenük sem vagyok.
az tény, hogy médiasztárok és mindenütt őket nyomják, valamint, hogy kendallnak megadatott az alap hogy felfigyeljenek rá, mer már eleve híres volt.(gigi történetét nem ismerem)
rebeccáról annyit, hogy nem hallottam róla
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok