Starity

2016 a Girls' Generation-tagok szólóéve

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 06. 14:40 #1
FloraT
FloraT
visszatérő vendég
 
StátuszW- wait a minute, hold up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.01.
Hozzászólás: 308
Csatolások: 1
Azonosító: 240999
Offline offline
A csapat szinte összes tagja szólóban próbál érvényesülni idén: van, aki új dallal, míg más egy egész albummal jelentkezik.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. június 06. 15:12 #2
RKiara
RKiara
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.29.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 251949
Offline offline
Végre kpop hír
2016. június 06. 15:53 #3
TokyoGhoullel
TokyoGhoullel
stayourself
 
StátuszTick tock, tick tock, gettin' closer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.07.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 8182
Azonosító: 250454
Offline offline
Örülök neki, hogy szóló énekesnőkként is megmutatták, hogy mire képesek és, hogy így külön-külön is rivaldafénybe kerültek smileeee.gif
2016. június 06. 16:37 #4
- törölt felhasználó -    
TaeYeon számát várom a legjobban
2016. június 06. 17:07 #5
- törölt felhasználó -    
Már nagyon várom*-* mindet. SNSD<3
2016. június 06. 17:32 #6
- törölt felhasználó -    
Nagyon nagyon örülök neki,ideje volt már szólóban is megcsillogtatniuk a tehetségüket..<333
Mindegyikükre nagyon kíváncsi leszek de legjobban még is Taeyeonra és Tiffanyra..<333
2016. június 06. 17:41 #7
Romolia
Romolia
asgardian princess
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.14.
Hozzászólás: 3257
Csatolások: 798
Azonosító: 248403
Offline offline
omg, nagyon örülök ennek, annyira jó, hogy minden tag megmutathatja a tehetségét. mindenki iszonyatosan tehetséges közülük és most még jobban látszani fog, hogy szólóznak. mindenki számaira kíváncsi vagyok, főleg Taeyeonéra és Seohyunéra<33333
2016. június 06. 19:47 #8
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
"A Girls' Generation rajongói szintén nagyon remélik, hogy mind a nyolc tag előrukkol majd egy dallal vagy egy minialbummal"
Hát van akinek nem kéne próbálkoznia biggrin.gif (szeretem az SNSD-t, de ami tény az tény, nem mindegyiküknek van szólókarrierre érdemes hangja)
1 felhasználónak tetszik: silenc
2016. június 06. 20:18 #9
FloraT
FloraT
visszatérő vendég
 
StátuszW- wait a minute, hold up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.01.
Hozzászólás: 308
Csatolások: 1
Azonosító: 240999
Offline offline
Ciel, minden SNSD-tagnak szólóra érdemes hangja van, HyoYeon-nal együtt, akinek kivételes alt hangja van. Ezt sajnos a csapaton belül nem tudja megcsillogtatni.
2016. június 06. 20:36 #10
RinaChan
RinaChan
új tag
 
Státusz웃어 볼까 더? ㅋㅋㅋ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.03.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 218375
Offline offline
Az elgondolás jó. Taeyeon szólója már önmagában csodás kezdeményezés volt, mivel az ő hangjával érdemes nagy vonalakban is foglalkozni. Tiffany albuma is jól sikerült tulajdonképpen, a chill dalokat szeretem. Viszont Jessica elvitte a prímet a "With Love, J"-vel, egyszerűen hihetetlen, hogy visszatért. A "Fly" egy nagyon motiváló dal számomra, mint maga Jess is. Seohyun hangjára szintén kíváncsi vagyok, sokkal érettebb a hangja, mint a kora, biztosan gyönyörű lesz, ha zöld utat kapnak a projektjei. :3
Remélem, hogy Hyoyeon is kap alkalmat arra, hogy egyedül ragyogjon, mert olyan szinten nem használják ki a képességeit, hogy már fizikailag fáj.
Jessica hwaiting~ <3 T-T
2016. június 06. 22:07 #11
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Nekem tetszett YoonA dala szerethető volt. Tiffany dala is tetszett és a koreográfia is jó volt smileeee.gif TaeYeon dala tele érzelmekkel megint csak egy jó zenét hallgathattam smileeee.gif Jessica hát komolyan mondom ez a lány tele van meglepetéssekkel vagy csak én nem vetem észre eddig hogy ilyen fantasztikusan jó hangja van biggrin.gif Tetszett nagyon Jessica dala.
Girls' Generation FIGHTING!!
2016. június 07. 00:30 #12
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (FloraT @ 2016.06.06. 20:18)
Ciel, minden SNSD-tagnak szólóra érdemes hangja van, HyoYeon-nal együtt, akinek kivételes alt hangja van. Ezt sajnos a csapaton belül nem tudja megcsillogtatni.


Yoonára gondoltam elsősorban. Nekem az a véleményem, hogy az szólózzon, akinek van hangja. Azt azért el kell ismerni, hogy neki viszont elég gyengécske.
1 felhasználónak tetszik: silenc
2016. június 07. 10:33 #13
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Szerintem az SM Station nem egyenlő a szólózással. Attól, hogy pl. Yoona részt vett benne még nem lehet azt mondani, hogy ténylegesen szólózott volna. Ha esetleg Sooyoung, Hyoyeon, Sunny, Seohyun vagy Yuri is részese lesz az SM Stationnek, az még nem jelenté azt, hogy akkor ők már szólóban is debütáltak volna. Ellentétben Taeyeonnal és Tiffany-val, akiknek már valóban jelent meg szólóalbumuk, amit promótáltak is. Én nem vagyok ellene, hogy egy csapatnak a tagjai kipróbálják magukat egyénileg is, de tény, hogy nem mindegyik tag rendelkezik olyan hanggal, hogy szólót lehessen ráépíteni. Szóval, én így nem merném kijelenteni, hogy ez az év tényleg arról fog szólni, hogy minden SNSD-tag kap valódi szólózásra lehetőséget, hisz ez csak puszta felvetés, a jövő zenéje és hivatalos bejelentés se nagyon volt (bár amilyen pénzéhesnek találom az SM-et..) + mint mondtam, szerintem az SM Station nem számít annak. Persze a rajongók helyében én is nagyon várnám és reménykednék a dologban, valamint én sem tagadom, hogy mondjuk egy Seohyun esetleg Sunny/Yuri szólót szívesen meghallgatnék. Mellesleg Taeyeon stúdióalbumát várom már - remélem lesz olyan jó, mint az I.
2016. június 08. 14:45 #14
Aletta777
Aletta777
 
StátuszMy blood,sweat and tears and my last dance, take it all!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.21.
Hozzászólás: 563
Csatolások: 0
Azonosító: 231928
Offline offline
Nekem nagyon tetszik az ötlet. Én ezt egy nagyon jó dolognak tartom. Főleg Yoona miatt örülök nagyon, nekem nagyon tetszik a dala is. Vidám és egy magyon jó hangulatot teremt, nekem nagyon tetszik.
Persze várom a többiek dalát is. Taeyeon és Tiffany dala is tetszik.
Ciel, amúgy nem értem, hogy mi a bajod Yoona-val attól, hogy nem ő a fő vokalista attól még nagyon jó hangja van, vagy csak a high note-ot hiányolod a dalából?
2016. június 08. 19:52 #15
- törölt felhasználó -    
Hát igen, habár idén ahogy észrevettem az SM inkább a szólókarrierekre koncentrál. Mondjuk én Jess visszatérésének örültem a leginkább xD
2016. június 09. 18:21 #16
- törölt felhasználó -    
Én Taeyeon és Jessica szóló albumát nagyon szeretem. Tiffany-é sem rossz, vannak rajta jó dalok, de valahogy nem az én stílusom. Seohyun remélem nemsokára debütál szólóban is, mert csodás hangja van. Egyébként örülök neki, hogy néhány tag szólóban is kipróbálja magát, de azért remélem, hogy nemsokára csapatként is visszatérnek. smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!