Starity

Albumpremier: EXO – EX'ACT

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 10. 12:54 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Magyar idő szerint június 9-én délután öt órakor jelent meg a nagy népszerűségnek örvendő dél-koreai fiúbanda, az EXO legújabb stúdióalbuma.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. június 10. 13:10 #2
Ellin
Ellin
új tag
 
StátuszChannie... Okay, this is just a film. Just a film. #IMNOTOKAY
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.06.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 255453
Offline offline
Imádom. Azt hiszem, minimálisan sem kell ezt ragoznom. ♥
2016. június 10. 13:12 #3
- törölt felhasználó -    
Rohadt jó album lett, a Monster ami nagyon bejövős, amióta kijött állandóan azt hallgatom xD
2016. június 10. 13:12 #4
- törölt felhasználó -    
Imádom nagyon jó lett <33
2016. június 10. 14:45 #5
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Nagyon vártam ezt a albumot, de eléggé csalódás sad.gif Habár a Monstert imádom, a Lucky one elmegy, de a többi közül csak a Heaven tetszik. Kicsit egysíkúak lettek a dalok, vagy nem is tudom, de nincs rajta egy olyan mestermű sem, mint a Black Pearl, az El Dorado, az Exodus vagy a Thunder, csak hogy párat említsek. Kár sad.gif
2016. június 10. 15:59 #6
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Imádom, egyszerűen fantasztikus lett az album még nem sikerült az összes számot neghallgatnom, de majd sor kerül rá biggrin.gif Szerintem a Monster sikerült a legjobban azóta meghallgattam vagy 20x :'D Imádom a srácokat, csak így tovább! :3
2016. június 10. 16:16 #7
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Részben egyet értek ciel-el, szerintem is eléggé egysíkúra sikerült most ez az album, legalábbis szerintem, és nem üti meg az előző stúdió albumok szintjét, mint a XOXO vagy az EXODUS. Ettől függetlenül ez is remekmű lett, csak lehetett volna kicsit változatosabb :3 Azt nem tudtam, hogy a Heaven-t Chanyeol írta, ami külön öröm, mert az a dal azok között volt, amik még tetszettek az albumról biggrin.gif Nagy kedvenceim amúgy az Artificial Love és a Lucky One, annak csak a klipje valahogy annyira nem jött át, a Monster-é jobbra sikerült biggrin.gif Ami amúgy még szerintem kivetni való, az az album külleme xD Eléggé ingerszegényre sikeredett a sok szöveggel és azzal a pár beállított képpel. Meg ha már interjút tesznek bele, annyiban gondolhattak volna az international fanokra, hogy kis angol szösszenetbe is lefordítják valahol a lap sarkában, mint mondjuk egy BTS biggrin.gif Apropó...: imádjuk az EXO-t, de erről az albumról a They Never Know majdhogynem egy és ugyanaz zeneileg a BTS Dead Leaves-ével x""D Persze erről nem ők tehetnek :""D
2016. június 10. 17:26 #8
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Juj, végre egy EXO-ról szóló cikk ^-^
A Lucky One klipje nekem egy picit furára sikeredett, de ettől független, többszöri hallgatás után nagyon is megkedveltem, de azt hiszem talán más dalt kellett volna választaniuk, amihez klip is készül. Bár nekem tetszik a hangzása, de szerintem sokan unalmasnak tarthatják. Viszont a Monsterrel nagyon eltaláltak mindent. Energikus, nagyon jó a refrénje, a koreográfia ütős és a képi világa is érdekes. Bár az albumot még nem volt alkalmam sokszor végig hallgatni, de talán az Artificial Love tetszik a legjobban, de az nagyon biggrin.gif Abban egyetértek az előttem hozzászólókkal, hogy picit egyhangúra sikerült most ez a korong, és annyira kiemelkedő dalt sem tartalmaz, mint amit megszokhattunk már korábbról (Pl. Black Pearl, Heart Attack, Hurt, El Dorado). De még így is egy igazán igényes munkát kaptunk, amit egészen biztosan még rongyosra fogok hallgatni. Nagyon vártam már a visszatérésüket, remélem sok új rajongóra tesznek szert és a sok rossz után már csak a jó következik.
2016. június 10. 18:22 #9
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
A Lucky One klipjét eleinte őszintén szólva, nem tudtam hova rakni. rohog.gif

Kis elfogultság miatt is, mert imádom a bandát, de az album összességében nekem tetszik, habár számomra 1-2 dal összeolvadt hallgatás közben. És nem csak amiatt, hogy nem beszélem nagyon a nyelvüket. A Monster nagyon tetszik, és ha már Lucky One, az is egy jó hangzású dal, de összességében kicsit nagyobb "durranásra" számítottam. Nem vagyok csalódott, ettől függetlenül viszont ahogy előttem is leírták, ez az album nem egy Exodus.
1 felhasználónak tetszik: Hinkel
2016. június 10. 21:46 #10
- törölt felhasználó -    
Végre rávettem magam, hogy meghallgassam az egész albumot is, viszont a Monster és a Lucky One után nem fűztem hozzá olyan nagy reményeket. Kicsit csalódtam, egyedül a Heaven és a They Never Know tetszik - habár utóbbi dal miatt megint megy a hiszti minden létező közösségi oldalon, mily' meglepő...
1 felhasználónak tetszik: Hinkel
2016. június 10. 23:18 #11
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1446
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Húúúhaaa mit láttok EXO-ról való cikk biggrin.gif Júúúpiiii smileeee.gif
Meg hallgattam pontosabban bele hallgattam a videóba és tetszettek ezek a zenék az EXO-tól smileeee.gif Igaz hogy első hallásra úgy hallottam mint ha egysíkúra sikerült volna az album (de nekem akkor is tetszik. smileeee.gif
Fighting!! ♥EXO♥
2016. június 11. 10:37 #12
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (lA-dONNA @ 2016.06.10. 16:16)
Apropó...: imádjuk az EXO-t, de erről az albumról a They Never Know majdhogynem egy és ugyanaz zeneileg a BTS Dead Leaves-ével x""D Persze erről nem ők tehetnek :""D


Aaa, vártam már, hogy valaki felhozza biggrin.gif Igen, megegyezik a zenei alap, de mindkét banda esetében arról van szó, hogy megvették ezt a zenei alapot, ami egész pontosan a Blackbearé (Deadrose című dal) Szóval senki nem másolt senkit, mielőtt valaki arra gondolna (nem rád célozva).
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2016. június 11. 10:52 #13
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 936
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Még most kezdtem megbarátkozni az EXO-val. A két fő dal, amikhez klipek is készültek eléggé tetszenek, bár vannak jobb dalaik. A többi dal annyira nem nyert meg, de a két dal tetszetős smileeee.gif
2016. június 11. 20:10 #14
- törölt felhasználó -    
Imádom az EXO-t és most sem csalódtam. A Monster lett a kedvencem és hatalmas elismerésem amiért már az első nap elérte az 5 millió megtekintést és a tánc is eszméletlen jó. Ja meg bonyolult biggrin.gif A Lucky One sem rossz csak fura, hogy az emberek úgy spontán felrobbannak benne rohog.gif amúgy örülök, hogy megint "elővették az erejüket"
Az albumról mit is mondjak. Jó lett, tényleg, de így külön kedvencem nem igazán van. Azt én is megszeretném említeni, hogy amikor hallgattam az albumot a They Never Know-nál én is felkaptak a fejem, hogy miért a BTS-től a Dead Leaves szól, de végül rájöttem, hogy nem az. Tényleg hasonlít, de hát na. Ez van.
Nálam még mindig az EXODUS album a nyerő. Azok a számok rajta verhetetlenek.
A cikkbe még belehetett volna tenni a két videoklipet, mert ezt a videót már le is tiltották. Azért örülök, hogy végre megjelent egy rovat az EXO-ról.
EXO FIGHTING!
2016. június 11. 22:08 #15
Shawol19
Shawol19
visszatérő vendég
 
Státuszmonstantól x lesz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.15.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 0
Azonosító: 224313
Offline offline
Az Artificial Love stílusában nekem nagyon SHINee. Lehet ez is hozzájárult ahhoz, hogy ez lett a kedvenc dalom az albumról. Összességében most sem okoztak csalódást a fiúk, bár én úgy érzem, kezdenek eltávolodni az 'igazi exotól'.
2016. június 11. 22:56 #16
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Nekem a Monster egy kicsit jobban tetszett, mint a Lucky One, de egyik sem tetszett annyira, mint pl. a Wolf vagy az Overdose, ez kár :c De jók lettek ^^
2016. június 12. 14:20 #17
Akatsuki
Akatsuki
új tag
 
Státusz90.04.08. - 17.12.18.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.01.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 247596
Offline offline
Egyszerűen imádom! *-* Nem olyan régóta vagyok kpop fan, de nem is szakadnék ki a rajongásból, eszméletlen, amit összehoztak! Nem olyan rég a Young forever album (BTS)most meg ők is megbolondítanak, felpezsdít, és vidámmá tesznek a számaik. Nem tudom, hányszor hallottam az elmúlt napokban, de egyáltalán nem tudom megunni. Nem lehet betelni a különböző fellépős videókkal. smileeee.gif
EXO, hwaiting!^^
2016. június 16. 18:03 #18
fannibella
fannibella
új tag
 
StátuszMy Dream is Korea♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 255529
Offline offline
Nem rossz szám:)
2016. július 08. 00:27 #19
Hinkel
Hinkel
új tag
 
Státusz<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.08.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 257848
Offline offline
110.gif
őőő szia javítanám a dátumot, az album hazai időzóna szerint 8-án jött ki 17:00-kor, mert Koreában akkor van éjfél
2016. július 08. 00:30 #20
Hinkel
Hinkel
új tag
 
Státusz<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.08.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 257848
Offline offline
air_kiss.gif










blush.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!