Egyelőre egy cím nélküli, az X-Men történeteken alapuló akciósorozat pilotját rendelte be a Fox.
A teljes cikkhez kattints ide!
Új Marvel-sorozat a láthatáron!
2016. július 14. 11:45
#1
|
|
SpecialError |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.27. Hozzászólás: 664 Csatolások: 160 Azonosító: 192434 offline
|
2016. július 14. 14:56
#3
|
l.k.jen_niúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.06.22. Hozzászólás: 28 Csatolások: 0 Azonosító: 257310 offline
|
A Marvel mindig jót csinál ez is biztos az lesz.
2016. július 14. 18:22
#4
Én sem vagyok valami nagy Marvel fan, de azért belenézek majd.
2016. július 14. 19:45
#5
|
|
Hajni és GézacicaBlackpink in your Ari-yuh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.12.22. Hozzászólás: 2038 Csatolások: 58 Azonosító: 252466 offline
|
Istenem! Add,hogy valami csoda folytán javuljon meg a filmipar!
2016. július 14. 19:55
#6
|
|
Hajni és GézacicaBlackpink in your Ari-yuh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.12.22. Hozzászólás: 2038 Csatolások: 58 Azonosító: 252466 offline
|
Olyan szomorú,hogy régen még ezek voltak a akciófilmek:
Bud Spencer
Terence Hill
Semmi animációs bevágás
Jó humorok
Izgalom
Pofonok
Serrifek,vagy rendőrség
És ma meg mi lett?
Animációs bevágások
Kosztumök
Vér
Fegyver
Vadászat
FBI
Ez olyan
Bud Spencer
Terence Hill
Semmi animációs bevágás
Jó humorok
Izgalom
Pofonok
Serrifek,vagy rendőrség
És ma meg mi lett?
Animációs bevágások
Kosztumök
Vér
Fegyver
Vadászat
FBI
Ez olyan
2016. július 14. 19:55
#7
|
|
Hajni és GézacicaBlackpink in your Ari-yuh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.12.22. Hozzászólás: 2038 Csatolások: 58 Azonosító: 252466 offline
|
Ez olyan szomorú
2016. július 15. 17:31
#13
|
|
BlackVeilBrides-26 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.08.30. Hozzászólás: 509 Csatolások: 0 Azonosító: 249167 offline
|
Gotham*-* Pingvin forever<3
Biztos jó lesz, hiszen a FOX sz*r sorozathoz nem adja a nevét
Biztos jó lesz, hiszen a FOX sz*r sorozathoz nem adja a nevét
2016. július 16. 06:52
#15
Idézet (Hajni és Gézacica @ 2016.07.14. 19:55)
Olyan szomorú,hogy régen még ezek voltak a akciófilmek:
Bud Spencer
Terence Hill
Semmi animációs bevágás
Jó humorok
Izgalom
Pofonok
Serrifek,vagy rendőrség
És ma meg mi lett?
Animációs bevágások
Kosztumök
Vér
Fegyver
Vadászat
FBI
Ez olyan
Bud Spencer
Terence Hill
Semmi animációs bevágás
Jó humorok
Izgalom
Pofonok
Serrifek,vagy rendőrség
És ma meg mi lett?
Animációs bevágások
Kosztumök
Vér
Fegyver
Vadászat
FBI
Ez olyan
Miért rosszak az ,,animációs bevágások"? Miért rosszak a kosztümök? És a vér? A fegyver? Csak mert így olyan látványvilág tárul eléd amitől dobsz egy hátast, és mert a sok gonosz vérrel és fegyverrel realisztikusabbá teszik a filmet? Ez miért rossz? Nem értem, tényleg nem.
2016. július 16. 08:23
#16
|
|
Hajni és GézacicaBlackpink in your Ari-yuh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.12.22. Hozzászólás: 2038 Csatolások: 58 Azonosító: 252466 offline
|
Kedves VioletShadow!
Utálom a vígjátékokat,nem vágyok rájuk(:
Megmondom,minden műfajú filmből van kedvencem,legalább1,de várj csak...meg van! 1-ből négsincs..akciófilm...vajon miért?
Nekem nem a vérrel,fegyverrel,vagy az animációs bevágádokkal van a bajom,sem az erőszakkal. Félre tettszett érteni. Összekéne hasonlítani egy Bud Spencer féle akciófilmet a maiakkal. De nem csak történetileg jobbak a Budosak, és hozzájuk hasonlóak,hanem vágásilag,zeneileg, színészileg,és helyszínileg is. Engem leginkább csak azok értenek meg,akik dráma thriller függők,és utálják a mai akciófilmeket. De érdekes...anyám és apám is utálja a mai akciófilmeket. Sőt,a barátaim is!
Utálom a vígjátékokat,nem vágyok rájuk(:
Megmondom,minden műfajú filmből van kedvencem,legalább1,de várj csak...meg van! 1-ből négsincs..akciófilm...vajon miért?
Nekem nem a vérrel,fegyverrel,vagy az animációs bevágádokkal van a bajom,sem az erőszakkal. Félre tettszett érteni. Összekéne hasonlítani egy Bud Spencer féle akciófilmet a maiakkal. De nem csak történetileg jobbak a Budosak, és hozzájuk hasonlóak,hanem vágásilag,zeneileg, színészileg,és helyszínileg is. Engem leginkább csak azok értenek meg,akik dráma thriller függők,és utálják a mai akciófilmeket. De érdekes...anyám és apám is utálja a mai akciófilmeket. Sőt,a barátaim is!
2016. július 16. 09:07
#17
Idézet (Hajni és Gézacica @ 2016.07.16. 08:23)
Kedves VioletShadow!
Utálom a vígjátékokat,nem vágyok rájuk(:
Megmondom,minden műfajú filmből van kedvencem,legalább1,de várj csak...meg van! 1-ből négsincs..akciófilm...vajon miért?
Nekem nem a vérrel,fegyverrel,vagy az animációs bevágádokkal van a bajom,sem az erőszakkal. Félre tettszett érteni. Összekéne hasonlítani egy Bud Spencer féle akciófilmet a maiakkal. De nem csak történetileg jobbak a Budosak, és hozzájuk hasonlóak,hanem vágásilag,zeneileg, színészileg,és helyszínileg is. Engem leginkább csak azok értenek meg,akik dráma thriller függők,és utálják a mai akciófilmeket. De érdekes...anyám és apám is utálja a mai akciófilmeket. Sőt,a barátaim is!
Utálom a vígjátékokat,nem vágyok rájuk(:
Megmondom,minden műfajú filmből van kedvencem,legalább1,de várj csak...meg van! 1-ből négsincs..akciófilm...vajon miért?
Nekem nem a vérrel,fegyverrel,vagy az animációs bevágádokkal van a bajom,sem az erőszakkal. Félre tettszett érteni. Összekéne hasonlítani egy Bud Spencer féle akciófilmet a maiakkal. De nem csak történetileg jobbak a Budosak, és hozzájuk hasonlóak,hanem vágásilag,zeneileg, színészileg,és helyszínileg is. Engem leginkább csak azok értenek meg,akik dráma thriller függők,és utálják a mai akciófilmeket. De érdekes...anyám és apám is utálja a mai akciófilmeket. Sőt,a barátaim is!
Én elfogadom, hogy neked ez meg ez a műfaj nem tetszik, hisz mindenkinek szíve joga, hogy mit néz meg. De tény az tény, egy Bud Spencer filmet nem lehet összehasonlítani egy Marvel-filmmel. Ég és föld a kettő, két teljesen más stílusról beszélünk. Nekem inkább az szúrt szemet, hogy pont a Spencer-Hill páros filmjeit hoztad fel példának. Ez olyan, mintha Kurt Cobaint és Britney Spearst hasonlitottad volna össze. Mind a kettő énekes (volt), na de azért mégsem hasonlítgatjuk őket egymáshoz.
2016. augusztus 01. 21:17
#20
|
|
wewearblackbanshee queen |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.07.31. Hozzászólás: 1389 Csatolások: 72 Azonosító: 258531 offline
|
Szeretem a Marvel filmeket, én még nem csalódtam bennük (akkorát), hát remélem most se fogok
Szóóóval kíváncsi vagyok rá, várom~
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:



