Starity

Kim Kardashian végzett Taylor Swifttel: mégsem olyan ártatlan, mint mondta magát

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 18. 10:40 #21
- törölt felhasználó -    
Mindig is utáltam Taylort! Néhány alkotását meg hallgatom az ex-eiről :'D Szegény 'nő' a pasijaiból élt meg eddig ezek szerint biggrin.gif Nem csodálom hogy annyi pénzből adakozik :'D A Kardashian családot néhány hete vagy már egy hónapja utáltam meg e miatt mert azt gondoltam hogy hazudnak mivel a felvétel nem volt sehol de így bebizonyították hogy hogy ha mocskosul viselkednek azt az igazuk ért teszik és ezzel megfogtak és eddig is de most is mellettük állok mint több ezer Kardashian/West rajongó is és fogadni merek hogy a Rib@nc' pár rajongója át pártol !
2016. július 18. 10:45 #22
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2288
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
De utálom Taylort... -.-
2016. július 18. 10:47 #23
H.Niki
H.Niki
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.11.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 0
Azonosító: 177606
Offline offline
"Ez ellen jó barátnője, Selena Gomez szólalt fel, aki megkérdezte, miért nem használják a kommentelők valami fontosabbra a hangukat, mivel annyit ért el, hogy trend lett a Go To Sleep Selena, avagy a Menj aludni Selena hashtag, és számonkérték, hogy ő és a barátnője, Swift, miért nem szólaltak fel egyik merénylet ellen sem, vagy írtak akármit az USA-t érintő nagy problémáról, a BlackLivesMatterről, avagy a feketék élete is számít" Ja igen Selena is jócskán lebukott hogy konkrétan csaj saját maga és barátai számítanak neki.Sajna a cikk író nem tette oda hogy Selena mit válaszolt ezzel a kérdéssel kapcsolatban. Légyegében annyit írt rá válaszként hogy "vannak annál fontosabb dolgok is amiről beszélhetnénk,és az emberek miért nem használják a hangukat olyan r*hadt dolgokra amik számítanak" Igazad van Selena egyáltalán nem számít hogy ártatlan feketéket ölnek meg!
2016. július 18. 10:47 #24
- törölt felhasználó -    
Taylor egy szánalom kupac.
2016. július 18. 10:47 #25
kaliforhnia
kaliforhnia
=
 
Státuszpeople go but how they left always stays.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 1624
Csatolások: 65
Azonosító: 255526
Offline offline
Nagy köszönet Kimnek, legalább van bizonyíték is arról, hogy Swift mégis milyen valójában biggrin.gif *kígyó emoji*
2016. július 18. 10:49 #26
- törölt felhasználó -    
Ebbol mar nem igazan tudja kimagyarazni magat wink.gif
2016. július 18. 10:51 #27
Mileylove23
Mileylove23
 
StátuszI'm not perfect I'm a unicorn!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 675
Csatolások: 0
Azonosító: 255378
Offline offline
Ohh istenem ez a sok hazudozás a karierje végét fogja jelenteni! Kimet pedig kezdem megkedvelni! wink.gif
2016. július 18. 11:01 #28
Reni1204
Reni1204
visszatérő vendég
 
StátuszSelenator 4ever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.18.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 16
Azonosító: 242829
Offline offline
Selena nem szólalt fel aha. És még ott a hands című zene is amiben Selena is közreműködött. Egyébként Taylort mindig is utáltam és kiméket pedig imádom
2016. július 18. 11:01 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (H.Niki @ 2016.07.18. 10:47)
"Ez ellen jó barátnője, Selena Gomez szólalt fel, aki megkérdezte, miért nem használják a kommentelők valami fontosabbra a hangukat, mivel annyit ért el, hogy trend lett a Go To Sleep Selena, avagy a Menj aludni Selena hashtag, és számonkérték, hogy ő és a barátnője, Swift, miért nem szólaltak fel egyik merénylet ellen sem, vagy írtak akármit az USA-t érintő nagy problémáról, a BlackLivesMatterről, avagy a feketék élete is számít" Ja igen Selena is jócskán lebukott hogy konkrétan csaj saját maga és barátai számítanak neki.Sajna a cikk író nem tette oda hogy Selena mit válaszolt ezzel a kérdéssel kapcsolatban. Légyegében annyit írt rá válaszként hogy "vannak annál fontosabb dolgok is amiről beszélhetnénk,és az emberek miért nem használják a hangukat olyan r*hadt dolgokra amik számítanak" Igazad van Selena egyáltalán nem számít hogy ártatlan feketéket ölnek meg!


Az a bizonyos tweet.. rolleyes.gif (Amit aztán kitörölt)
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. július 18. 11:04 #30
Bbb8
Bbb8
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.10.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 0
Azonosító: 253080
Offline offline
Taylor sose volt szimpatikus, Kim meg kegyetlen IMÁDOM :'DDD várom a fejleményeket ez egyre jobb és jobb lesz #nincséletem#Ihatemyself
2016. július 18. 11:06 #31
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Domi05 @ 2016.07.18. 10:27)
Jó lenne, ha itt és most, azonnal befejeződne az ehhez hasonló cikkek kiadatása! Már unom ezeket!

Akkor talán ne kommentelj mindegyikhez, hanem szépen ignoráld őket. pardon.gif

On: Most akkor én leszek a mumus, mert megvédem (részben legalábbis). Valóban elhangzik a felvételen, hogy neki meg Taylornak szexelnie kellene, de azt a részt már kifelejtette, hogy "én tettem híressé azt a r*bancot". Úgyhogy a videók nem támasztják alá Westék állításait, sőt... inkább Taylorét erősítik meg abban, hogy a b*tches sorról valóban nem tudott.
Viszont azzal egyetértek, hogy valószínűleg ő sem kérte az exei beleegyezését a dalai megírásához, szóval amit csinál, az képmutatás a javából.
2016. július 18. 11:08 #32
DrectionFanGirl
DrectionFanGirl
visszatérő vendég
 
StátuszOne Dream...One Band...One Direction
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.29.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 255979
Offline offline
oké pár száma jó de részemről ennyi. most tudtam meg azt, hogy ki is Taylor Swift. Eddig egy kedves nőt láttam benne, de köszönöm Taylornak, hogy alkalmat adott párszor, hogy megismerhessem az igazi Taylor Swiftet. Mert tök jó, hogy a pasiaiból él! Biztos szép élete lehet. Ezek szerint. Igazából ja belegondolok, sajnálom Harryt. A helyében elásnám magam jó mélyre. Szégyellje magát!! Ő a következő botrányhősnő. Még meztelenkedik egyet, jelentkezik pár botrányos klippel, ő lesz a következő Miley.
2016. július 18. 11:10 #33
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2239
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Végre!!
Remélem ezzel a hírrel/cikkel mindenki rájött hogy Taylor milyen is valójában..Álszent,gonosz,beképzelt.A sikerért bármire hajlandó.
Örülök hogy Kim vissza vágott,most nagyot nőtt a szememben.<33
Köszönöm Kim..^^
Már csak azt nem értem hogy Selena ezek után hogy nevezheti a barátnőjének??? Remélem egyszer neki is felnyílik a szeme és rá jön hogy milyen kis kétszínű a barátnője..
Deminek,Zendynek,Katynek és Kendallnak nagyon örültem hogy nekik sem tetszett ez a dolog smileeee.gif
2016. július 18. 11:10 #34
DrectionFanGirl
DrectionFanGirl
visszatérő vendég
 
StátuszOne Dream...One Band...One Direction
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.29.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 255979
Offline offline
A helyében elásnám magam -és utána lévő részt természetesen Taylorra értem smileeee.gif
2016. július 18. 11:10 #35
Kata1225
Kata1225
visszatérő vendég
 
StátuszJelenleg csak a kpop-ért élek, so ne ítélj el plösö~~~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.13.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 257063
Offline offline
Nekem eleve unszimpatikus volt ez a nő... Most meg, hát... Inkább nem mondok rá semmit...
2016. július 18. 11:11 #36
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
ÚRISTEN. VÉGRE VALAKI MEGMONDJA A TUTIT TAYLORNAK.
GLAMSTER. HA TEHETNÉM MIND A TÍZ LÁBUJJADAT MEGCSÓKOLNÁM, HOGY MEGÍRTAD EZT A CSODÁLATOS CIKKET.
Egyébként. Kim egyre és egyre szimpibb lesz...
2016. július 18. 11:12 #37
justanarianafan
justanarianafan
visszatérő vendég
 
StátuszAriana rajongók jelöljenek! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 1
Azonosító: 257343
Offline offline
Jesszus, Taylor rögtön elkezdte védeni magát azzal, hogy a ribanc szón akadt ki. biggrin.gif Nem tudja szegény mit csináljon.
Olyan régóta vártam arra, hogy végre valaki kerékbe törje a karrierjét! Szóval akkor mennyit is hazudott még mindenkiről? Akinek nem volt bizonyítéka, az nem tudta megvédeni magát. Taylor gondolom azt hitte Kim blöffölt a múltkor, de most nagyot esett szegény.
Inkább tanuljon meg tisztán énekelni, minthogy mindenből megpróbál hasznot kovácsolni magának. Szerintem Tom is hamarosan elmenekül tőle...
2016. július 18. 11:14 #38
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Iiiiiiiiiiistenem, de nevetséges most már az egész. Először is, hogy a szarba keverték bele Coryt (RIP) és Zac Efront?
És mi ez a lejáratókampány?! Jézusom, de szánalmas az egész.
Igen, tényleg nagyon egyszerű minden szart összeszedni, amit ÁLLÍTÓLAG Taylor tett és mondott, és rossz színben feltüntetni őt.
Azon a felvételen egy szó nem esik arról, hogy azt fogja 'énekelni', hogy "made that bitch famous". Ami azért eléggé más kategória, mint hogy annyit mond egy ex-pasiról, hogy összetörted a szívem. Dear Johnban is talán az "I lived in your chess game but you changed the rules everyday" a legbántóbb mondat, ami egyébként kreatív, nem trágár. Még a szám címe is DEAR JOHN.., nem THAT DOUCHEBAG.... Szóval még ha Taylor azt is teszi, mint Kanye, akkor is van némi stílusbeli különbség. De végülis Kanye már 2009-ben megmutatta, hogy egy bunkó paraszt... *khm VMA khm*.

Ez a felvétel nekem semmit nem bizonyít, csak azt, hogy Kanye tönkre akarja tenni Taylort.

Gyerünk, hate me. Jöhet a sok ócsároló és gyűlölködő komment. Állok elébe.
2016. július 18. 11:19 #39
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Janie. Szerinted az exeknek hogy eshet az, hogy 832597 dalt ír róluk, és konkrétan megutálják Őket mert Taylorka úgy dönt, hogy játssza a szende szüzet, az álszent kisleánykát.
Ja. És konkrétan az exeinek és a playbacknek köszönheti a karrierjét smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. július 18. 11:19 #40
- törölt felhasználó -    
Janie teljesen egyetértek veled ,ebből a cikkből meg csak az jön le hogy Kim mennyire gyerekes, a felnőtt emberek nem így intézik a dolgaikat
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!