Starity

Kim Kardashian végzett Taylor Swifttel: mégsem olyan ártatlan, mint mondta magát

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 18. 12:00 #61
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Amúgy meg az emberek úgy csinálnak mintha más nem írna dalt az exeiről pedig mennyi énekesnőnek áll ugyanúgy ebből a karrierje... Rájuk bezzeg senki sem mérges...
2016. július 18. 12:01 #62
- törölt felhasználó -    
Kanye-nak tényleg igaza van... nézétek meg a listát mennyi fiút dobott vagy éppen fordítva...Taylor egy ribanc. :')
2016. július 18. 12:01 #63
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
lilla1 Húú, de egyetértek veled. Kim-nek nulla tehetsége, Kanye-nek sincs sokkal több, és ők nyávognak. Ugyan már. Taylor-nak a kisujjában több tehetség van mint az egész Kardashian-Jenner családnak valaha is lesz. Remélem Taylor lép valamit ellenük.
2016. július 18. 12:05 #64
mangalover43
mangalover43
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.27.
Hozzászólás: 1117
Csatolások: 111
Azonosító: 236525
Offline offline
Na jó engem nem érdekel ha letilt a Twittter de én kiposztoltam egy kígyót meg egy kaki emojit és taggeltem Taylort biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. július 18. 12:12 #65
Ashbenson
Ashbenson
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.16.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 254819
Offline offline
mangalover43 biggrin.gif wink.gif
2016. július 18. 12:12 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (FriendsForever @ 2016.07.18. 11:43)
Kim Kardashian, imádlak!!! rohog.gif Úgy örülök, hogy ez az álszent, beképzelt, magát már istenek tartó Swift lebukott. Amit már művel ez egyenlő a szánalmassal. A pasijait úgy dobálja mint a textilt, ellenségeit pedig rosszfénybe helyezi, hogy ő lehessen szent isten. Most még próbálja megmenteni a menthetőt, de ezután már semmi esélye sincs. Gondolom, hogy Demi, Katy, a Kardashian-Jenner família, Zendaya, Calvin és a többi ex-pasi már kiröhögte magát azon, hogy mennyire próbálkozik a mostmár zuhanó hírnevét helyrehozni. Én már csak abban reménykedek, hogy Selena és Blake szeme is felnyílik és ők is szépen otthagyják őt. 
Egyébként Selena-val kapcsolatban. Ő már kifejezte nemtetszését a merényletekkel kapcsolatban. Pl. közreműködött a Hands című dalban több híresség mellett. Vagy mikor egyik fellépésén Christina Grimmie előtt tisztelgett. Egyébként azt bevallom, hogy jót röhögtem a #GotoSleepSelena hashtagen. biggrin.gif 
Ezzel a mondattal teljesen egyetértek. Sose láttam volna, hogy mond is bármit ezekről a komoly témákról. Akkor őt ez egyáltalán nem érdekli?

szívemből szóltál laugh.gif
2016. július 18. 12:15 #67
Moonlight1
Moonlight1
visszatérő vendég
 
Státuszthe light is coming to give back everything the darkness stole... ɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.20.
Hozzászólás: 407
Csatolások: 0
Azonosító: 252430
Offline offline
Elhiszem hogy Taylor több mindent tett le az asztalra mint Kim vagy Kanye de amit csinál az tényleg szánalmas gyerekek..
Amint azt érzi hogy nem ő van a középpontban máris kell valami "botrányt"csinália nehogy még a végén elfeljtsék..
De végre kiderült hogy Taylor mekkora egy álszent kis pi**a.
2016. július 18. 12:17 #68
AriG.Fan
AriG.Fan
bãbÿgírł
 
StátuszPlay whit my hair not my feelings.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.25.
Hozzászólás: 2586
Csatolások: 377
Azonosító: 244176
Offline offline
Idézet (BLulu88 @ 2016.07.18. 12:00)
Amúgy meg az emberek úgy csinálnak mintha más nem írna dalt az exeiről

Jó, oké, hogy egy pár énekesnő dalt ír az exeiről, de az úgy már nevetséges, hogy Miss Taylorka közel 30 szakítós dalt írt szinte az összes volt pasijához rohog.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. július 18. 12:20 #69
- törölt felhasználó -    
expose = leleplezni
2016. július 18. 12:21 #70
lastonestanding
lastonestanding
visszatérő vendég
 
StátuszThe things that make you strange are the things that make you powerful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.10.
Hozzászólás: 407
Csatolások: 0
Azonosító: 187511
Offline offline
Na, jó biggrin.gif Először is, hogy beleköthessek a cikk írójába... Nem azért, csak zavart :'D Exposed=felfedte/leleplezte
Én óriásit csalódtam ebben a lányban. Eddig se voltam nagy rajongója, sosem találtam szimpatikusnak, hiszen mindent úgy intéz el, hogy utána neki lesz jó, ő lesz híresebb, ő kap több pénzt. Ez így nem is nagyon zavarna, de együtt van Tommal... Sajnálom szegény srácot, én már nem tudom mit gondoljak Taylorról. Remélem Tomnak nem lesz baja ebből az ügyből, mert már megbékéltem a kapcsolatukkal, most viszont minden megváltozott. :/
2016. július 18. 12:28 #71
Almababa1215
Almababa1215
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.30.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 247434
Offline offline
És mikor lesz cikk arról hogy bojkottot indított a youtube ellen mert azzal h ingyenesen hallgatják ott a zenéjét nem keres elég pénzt?
2 felhasználónak tetszik: CandUs, bitchina
2016. július 18. 12:29 #72
BloggerinaBella
BloggerinaBella
 
StátuszI wish I was brave enough to love you...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.18.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 495
Azonosító: 256455
Offline offline
hú... nos, asszem muszáj hozzászólnom ehhez a cikkhez. Először is szögezzük le, hogy én NEM állok senki oldalán sem! Kiméket alapból utálom, Taylor pedig nagyot süllyedt a szememben az utóbbi időben. DE! Azt hiszem (olvasva a kommenteket) most Taylornak kell igazat adnom. Miért? Azért, mert arról szó sem esik a vidóban, hogy Kanye azt fogja énekelni, hogy 'made that b*tch famous'.
Taylor több dolgot tett a rajongóiért, mint Kimék, úgy hiszem! Például beteg gyerekeket látogat, míg Kim Kardashian őfelsége mit csinál? Semmit! Maximum botrányokat, de azokat nagyon! Az meg, hogy Kim egy szexvideó által lett híres, azt hiszem, mindent elmond.
Ez az egész cikk csak arra van, hogy lejárassák Taylort.
janie: szerintem igazad van.
2016. július 18. 12:29 #73
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15259
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Régen szeretem Tylort.De egyre jobban elenszenvesebb nekem ez a nő.
2016. július 18. 12:35 #74
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
BloggerinaBella, köszönöm. smileeee.gif
2016. július 18. 12:37 #75
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Almababa1215 igen, mi ingyenesen hallgatjuk a zenét youtube-on, viszont a Youtube mindenkinek fizet nézettség után (mármint akinek szerződése van velük). biggrin.gif Szóval nem csak Taylor, vagy Kanye, de a mezei Józsika is kap pénzt youtube-tól, ha van szerződése velük (és ma már ezt kb bárki megteheti).
2016. július 18. 12:41 #76
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
es en ezt a not szerettem? komolyan?
rohadtul szanalmas amit csinal mar, hiszen hangja nincs playback nelkul, siman eltunne a sullyesztobe ha nem irna az exeirol onfenyezo dalokat. ennyire alszent picsat mar reg lattam.

Kimnek es a Taylor elleniekkel kell egyetertenem. sohase szerettem Calvint, nem is utaltam, de ez amit Taylor csinalt vele.. csodalom hogy eddig kibirta Taylor mellett. ennek nem valo pasi, hiszen jatekkent tekint ra. szerintem az agya helyen nem szazas valami, ha igy jatszadozik az emberekkel. bar bennem mar az is megfordult, hogy ezt unatkozasbol csinalja.
2016. július 18. 12:43 #77
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Nos,eddig én is Taylornak hittem ebben a botrányban,mivel Kim kitehette volna a videókat. De jó,belátom,tévedtem! Kiméknek van immáron az én fejemben is igazuk! Kim felvvételei tényleg meggyőzőek,és ahogy Taylort ismerem,tényleg beleegyezhetett,hogy botrányt csináljon!
A dalainak eddig sose a mondanivalóját,a történetét,vagy a szövegét figyeltem, hanem a hangszínt,a stílust és a ritmust,de most már az összes dalát utálom. Igen,az összeset!
Az egyik twitterezőnek igaza van FÉLIG! Taylornak is engedélyt kellett volna kérni az exeitől, de ő nem durvákat írt bele,és nem név szerint.
A Harry Styles nagyon durva! Beperelhette volna szerintem!
Nos,szurkolok Kimnek és Kanyénak!
2016. július 18. 12:45 #78
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Én egyik oldalra sem állok, mert Kiméket sem szeretem, és Taylor is lesüllyedt nálam az utóbbi időben. Talán pont ezért nem sajnálom. A videót nem néztem meg, telefonról nem tudom, de ha Kenya tényleg beszélt vele, akkor Taylor vagy tudta, hogy mi lesz benne, vagy sejthette. Ha a nevét adja valamihez, akkor vállalja a következményeket. Barátnőm is megengedte, hogy haverjai felhasználják a nevét, amikor filmet forgattak, mert azt hitte, hogy valami szereplő neve lesz... utólag kiderült, hogy amatőr p*rnó... Szóval vigyázni kell, hogy kinek engedi meg, hogy felhasználja a nevét.
Az pedig, hogy az exeiről ennyi dal van... kész nevetség. Szerintem Ő már csak azért randizik, hogy szakítós dalt írhasson.
2016. július 18. 12:49 #79
Justine.
Justine.
visszatérő vendég
 
StátuszI'm happy princess.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.15.
Hozzászólás: 266
Csatolások: 14
Azonosító: 257107
Offline offline
Hát. Megmondva az őszintét nem kedveltem soha Taylort! És most hogy ez is kiderült mégjobban utálom!
2016. július 18. 12:53 #80
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hajni és Gézacica @ 2016.07.18. 12:43)
Nos,eddig én is Taylornak hittem ebben a botrányban,mivel Kim kitehette volna a videókat. De jó,belátom,tévedtem! Kiméknek van immáron az én fejemben is igazuk! Kim felvvételei tényleg meggyőzőek,és ahogy Taylort ismerem,tényleg beleegyezhetett,hogy botrányt csináljon! 
A dalainak eddig sose a mondanivalóját,a történetét,vagy a szövegét figyeltem, hanem a hangszínt,a stílust és a ritmust,de most már az összes dalát utálom. Igen,az összeset!
Az egyik twitterezőnek igaza van FÉLIG! Taylornak is engedélyt kellett volna kérni az exeitől, de ő nem durvákat írt bele,és nem név szerint.
A Harry Styles nagyon durva! Beperelhette volna szerintem!
Nos,szurkolok Kimnek és Kanyénak!

Valószínű eddig sem szerettél semmit a dalokba ha egy cikk elég hozza,hogy megutáld őket.
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!