Starity

Ashes in the Snow (2016)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 19. 21:50 #1
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
IMDB

Rendező: Marius A. Markevicius
Forgatókönyvíró: Ben York Jones
Szereplők: Martin Wallström, Bel Powley, Sophie Cookson, James Cosmo, Sam Hazeldine, Peter Franzén, Doyla Gavanski

A történet Ruta Sepetys 'Ashes in the Snow' című regényén alapszik. 1941-et írunk, amikor egy tehetséges művészt és családját a sztálini diktatúra során a Baltikumból Szibériába deportálnak. A reménytelen helyzetben a szerelem jelenti az egyetlen módját a túlélésnek.

Az első still kép beer.gif
1 felhasználónak tetszik: duracell
2016. július 20. 00:41 #2
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Abszolút OFF-topik, de nagyon remélem, hogy sikeres lesz a film, és valamelyik stúdió lecsap Ruta többi regényére is! w00t.gif Még csak a Kalitkába zárt álmokat olvastam tőle (jellemző, hogy a két itthon kiadott közül pont nem azt, amiből filmet csinálnak rohog.gif ), de szerintem nagyszerűen ír. smileeee.gif Nagyon jól tud hangulatot teremteni, úgyhogy erre is kíváncsi leszek. Maga a regény címe egyébként Between Shades of Gray, nem tudom, miért keresztelték át. blush.gif Magyarul Árnyalatnyi remény címmel jelent meg. Már egy ideje kívánságlistás nálam, és nagyon örülök, hogy csinálnak belőle filmet - van egy okom, hogy előrébb vegyem a listán. biggrin.gif
Köszi az infót és a képeket! meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Lindsay019, missdaisy
2018. november 09. 14:45 #3
CrossAmyFlower
CrossAmyFlower
visszatérő vendég
 
Státusz~ You are not alone. 'Cause someone's out there, sending out flares ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.08.
Hozzászólás: 103
Csatolások: 0
Azonosító: 271101
Offline offline
Valaki esetleg tudja, hogy mikor fog megjelenni pontosan? Illetve ha már megjelent, hol lehetne megnézni? blush.gif Jó magam most kapcsoltam, hogy egyáltalán terveztek belőle filmet csinálni holott nagyjából fél vagy egy éve olvastam magát a könyvet.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok