Starity

SZEKERES NÓRA

Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2007. november 04. 19:58 #1
KUKIFEJ
KUKIFEJ
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.14.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 1
Azonosító: 41269
Offline offline
most már értem miért mondja NÓRA a férjére,hogy zárkozott tipus.Ha én ennyivel lennék idõsebb,én is zárkozott lennék.A kûlsõröl meg nem beszélek mert az magától beszél."NÁLA JOBBAT NEM TALÁLHATTAM VOLNA"MIÉRT KERESTÉL?EZ a te bajod ,nem tartod magad 1jó csajnak,pedig szerintem az vagy.Amúgy a férjed okos enber mert 1 szép lánytól akart gyereket és már benne volt a korba is .DE azért az szerintem nem volt tõle fair,hogy nem hagyott neked idõt megismerkedni másokkak.Tudod ez lelki ismereti kérdés,de ez csak az én véleményem.Tényleg akkor te még nem is voltál mással?A gyerek szerelem sokkak másabb mint felnõtt korban.Azért arra kiváncsi lennék,hogyha netán a NOÁVAL történne meg ugyanez mit szolnál hozzá,fõleg a férjed?Amúgy nekem ez a kép úgy tûnik mintha apa lenne rajta felnõtt lányával.ÉN ujságba nem mutogatnám.Ez az egész(mondják mások)annak tudható be,hogy még fiatal vagy.DE EGYSZER MAJD CSAK FELNÕSZ!
2007. november 04. 20:01 #2
ML
ML
Special Agent
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 16254
Csatolások: 49586
Azonosító: 4268
Offline offline
blink.gif blink.gif blink.gif
Ez meg mi?
2007. november 04. 20:06 #3
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet(ML @ 2007. November 4. - 20:01)
blink.gif blink.gif blink.gif
Ez meg mi?

Nem tudom, de vagy egy újabb remek off-topic, vagy villámgyorsan lezárt topic... biggrin.gif
2007. november 04. 20:08 #4
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Idézet(ML @ 2007. November 4. - 20:01)
blink.gif blink.gif blink.gif
Ez meg mi?

Szerintem valami féltékenységi roham és egyéb betegségek mutációja..... think.gif
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!