Starity

Briney rajongók elégedetlenkednek – nézd meg a Make Me-t!

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 07. 09:34 #41
- törölt felhasználó -    
Láttam ezt és az eredeti videót is. Szerintem szép dolog tőle, hogy nem engedte megjeleni azt a videót. Örülök, hogy valakiben maradt még erkölcs.
2016. augusztus 07. 11:19 #42
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1191
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Én nem csodálom hogy elégedetlenek^^
2016. augusztus 07. 11:25 #43
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Én személy szerint nem mondanám magam elégedetlennek, csak csalódottnak. Heteken keresztül szivárogtak ki részletek egy szexi táncos klipből, erre kaptunk egy klipet amiben Britneyt alig mutatják ahhoz kéoest ami eredetileg lett volna. Nem mondom hogy nem lett jó, mert természetesen Britney gyönyörű mint mindig, meg bombaformában van. Rég volt már ilyen jó formában, szerintem bátran mutogathatná a testét. Sőt, kötelező lenne. Nem értem, miért kell egy kis szexiség miatt rögtön visszatáncolni meg beijedni hogy úridten ez nem méltó hozzám. Most komolyan, pont ő beszél?biggrin.gif Az I'm A Slave 4 U-náL, My Prerogativenál, a Criminalnál, meg a GIMME MORE-NÁL, amikor ráadásul már anyuka volt - miért nem gondolt erre? Komolyan most jutott ez eszébe hogy túl sok szexizés miatt nem adja ki az eredeti klipet ami mellesleg fényévekkel jobb lett mint amit kiadtak? Megáll az eszem. Mi lett Britneyvel? Ez nem vall rá. Pont ő, akinek az In The Zone albumja teljes egészében szexről szól, és aki élőben smárolt a színpadon 2004ben az Onyx Hotel turnéján. Ő mindig a szexiséget helyezte előtérbe és amúgy ez munka. A gyerekei nem hülyék, elég nagyok már ahhoz hogy tudják hogy ez csak műsor, ez csak show, anyának ez a munkája, ebből él, és szexinek kell lennie. Totál érthetetlen számomra a döntése.
Mellesleg az se biztos hogy emiatt nem adták ki az eredetit, mert több pletyka is kering erről..
2016. augusztus 07. 11:33 #44
beyo
beyo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.07.
Hozzászólás: 729
Csatolások: 11
Azonosító: 154837
Offline offline
Előre elnézést kérek minden Britney rajongótól, de szerintem már igazán nem kéne erőltetni ezeket a nagy "visszatéréseket". Nagyon örülök neki hogy jól van, de úgy érzem zenei téren már nincs esélye kimagaslót mutatni, és ezt el kéne fogadnia, a legutóbbi album is totál katasztrófa volt.
2016. augusztus 07. 12:00 #45
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
Nagyon jó zene.ÉS Britney télleg nagyon jól néz ki.
2016. augusztus 07. 12:41 #46
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Amúgy fönt van az eredeti videó is rettenetes minőségben, de legalább azt is láthatjuk. Szerintem nagy hiba volt, hogy nem adták ki...de valamiért az az érzésem, hogy ki fogják. Csak idő kérdése..
2016. augusztus 07. 12:45 #47
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Ami meg a korát illeti sztem 34 évesen még bőven belefér a szexiskedés biggrin.gif
2016. augusztus 07. 12:55 #48
- törölt felhasználó -    
Látom ki lett törölve a kommentem mert leírtam az igazat. (Y)
Csodás mentalitás, jól van! -.-"

Akkor is leírom újra.

Nem a rajongók mondttak negatív véleményt hanem azok akik
- Utalják vagy csak szimplan itigyek.
- Illetve azok akik nem is ismerik csak 3-4 dalt tudnak és nyervalkolnak hogy "jaj miert nem olyan dalokat ad ki".

Persze ettől független nem kell hogy tetszedjen minden rajongónak mert nem kell. De nem ök értékelték le főleg.

Köszöntem! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2016. augusztus 07. 13:36 #49
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3343
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Legalább látom ki lett végre javítva a címe!
2016. augusztus 07. 13:40 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (AliceLiza @ 2016.08.07. 12:55)
Látom ki lett törölve a kommentem mert leírtam az igazat. (Y) 
Csodás mentalitás, jól van! -.-"
Akkor is leírom újra. 
Nem a rajongók mondttak negatív véleményt hanem azok akik
- Utalják vagy csak szimplan itigyek.
- Illetve azok akik nem is ismerik csak 3-4 dalt tudnak és nyervalkolnak hogy "jaj miert nem olyan dalokat ad ki".
Persze ettől független nem kell hogy tetszedjen minden rajongónak mert nem kell. De nem ök értékelték le főleg. 
Köszöntem! meghajolo.gif
Úristen! Azt hittem csak nekem törölték ki a kommentemet. Ezt a gyerekes felfogást, szánalmas! reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2016. augusztus 07. 13:45 #51
Atina21
Atina21
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.07.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 208
Azonosító: 86615
Offline offline
Imádom a dalt, a klip pedig nagyon jó lett. Britney egyszerűen gyönyörű benne. A mosolya pedig visszarepít a fiatal tini éveibe, mintha nem múlt volna el annyi év. :-)
2016. augusztus 07. 15:40 #52
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
TALÁLD MEG A HELYESÍRÁSI HIBÁT ÉS KAPSZ EGY PACSIT biggrin.gif Ez már tényleg vicces biggrin.gif És még rám mondtátok másik komikban hogy nem tudok írni, (egyébként nekem ez laptop hiba mert rossz a billentyűzetem) de miért is erőltessem meg magam ha a cikk szerkesztő se teszi?! biggrin.gif 3 lány is mondta hogy írtak cikkeket és nem jelentek meg erre egy ilyen cikk amin mindenki nevet mert nem ér többet az megjelenik. Ajvé..


LadyAly - Ma, 02:29
El van nézve, hisz te is csak ember vagy velem együtt. Csak hát sajnos mindneki hamar alkot véleményt, de feltételezem cikket nem nagyon írnak. Köszönöm akkor a kiegészítést, és a fordítás javításait.

NA NA NAAA???? biggrin.gif
2016. augusztus 07. 15:56 #53
julcsi67
julcsi67
új tag
 
StátuszMinden kép, melyet érzéssel festettek, a festő arcképe, nem a modellé.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.17.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 209580
Offline offline
Én személy szerint falra mászom Britneytől, és nekem eddig egyetlen dala sem tetszett, pedig sokáig "próbálkoztam". Így az én véleményem így is úgy is negatív, de most őszinté, honnan tudja valaki, hogy az a 17 ezer dislike a rajongók dislike-jai????
2016. augusztus 07. 16:00 #54
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Sajnos a kisfilm is ugyanolyan gyenge, mint maga a dal. Briteney- ismételten - azt ígérte, hogy legújabb korongjában visszatér a gyökereihez és a saját élete adta számára a legnagyobb inspirációt. Szeretem a szexi pasikat, de ez az egész klip kib*szottul felületes üzenetet hordoz magával. Számtalan klip, dal szól manapság a szexről, így újdonságot aligha tudott mutatni ezáltal.

Idézet
A Make Me az igényes szexuális igényekről szól.

Ezt valaki kifejthetné? Mert egyáltalán nem értem. A szexuális igény az egy igény, benne van magában a megnevezésben, hogy micsoda. Sőt mi több, mivel igényről van szó, ez személyenként abszolút teljesen eltérő. Ha x-nek A dolog jön be, de y-nak inkább a B dolog tetszik jobban, akkor az már nem "igényes" szexualitás terén? Most nem azért akadtam fent rajta, de minden erotikus rovatban azt olvasni, hogy mindenkinek más igényei vannak az ágyban. Deviáns szexuális viselkedések valóban léteznek, de akkor a cikk szerzője erre gondolt?
2016. augusztus 07. 16:02 #55
Ashbenson
Ashbenson
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.16.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 254819
Offline offline
Az eredeti videóhoz képest ez elmegy ..
2016. augusztus 07. 16:04 #56
Ashbenson
Ashbenson
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.16.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 254819
Offline offline
+vagyis az eredeti sztem borzalmas. De ez az én véleményem
2016. augusztus 07. 16:12 #57
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Nekem tetszik a szám is, és a klipp is, örülök, hogy Britney végre újra jól érzi magát a bőrében. smileeee.gif
2016. augusztus 07. 16:27 #58
- törölt felhasználó -    
Idézet (S.S. @ 2016.08.07. 13:40)
Úristen! Azt hittem csak nekem törölték ki a kommentemet. Ezt a gyerekes felfogást, szánalmas!  reklamalo.gif


Pacsi baba beer.gif
2016. augusztus 07. 16:35 #59
- törölt felhasználó -    
Amúgy egyes moderátorok nagyon szeretnek cikkeket átfogalmazni (rosszabb esetben ezek után sajátjaként tünteti fel) akkor miért nem bírnak szemet szúró hibát kijavítani? Ez nem kötekedés, csak ezt soha nemfogom megérteni. unsure.gif
2016. augusztus 07. 16:59 #60
- törölt felhasználó -    
Nem tetszik, se a dal se a klip.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok