Starity

Secret: Sunhwa távozik a csapattól

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 27. 08:47 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Hét év után a Secret oszlopos tagja, Han Sun Hwa úgy döntött, hogy nem újítja meg szerződését, így nemcsak a csapattól, de a kiadótól is távozik. A csapat trióként folytatja tovább.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. szeptember 27. 16:16 #2
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Sajnálom hogy kilép, de sok sikert neki a továbbiakban is.:3
2016. szeptember 28. 09:45 #3
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Sajnálom hogy kilép a Secretből de azért sok sikert kívánok neki a továbbiakban! smileeee.gif FIGHTING!! smileeee.gif
2016. szeptember 28. 15:00 #4
- törölt felhasználó -    
Úgy látszik a hét év az nem csak kapcsolatoknál vízválasztó...
Igaz nem kedvencem a Secret, de nagyon is át tudom érezni milyen ha az ember favorit csapata megfogyatkozik... dry.gif

Viszont látom az énekeseknél már ilyen 'B terv' lett az, ha megunja az énekesi pályát, akkor átnyergel a színészek táborába. Senki félre ne értsen ez nem Sun Hwa-nak szól őt én még nem láttam ebben a szerepben és látatlanban nem is szeretek senkire bélyeget sütni. De sajnos az idolok 80%-a alkalmatlan erre a szerepre..
Szóval kíváncsian várom, hogy nálam melyik kategóriába kerül majd.
2016. szeptember 28. 17:13 #5
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Ne csinálják már ők is! Annyira szeretem ezt a bandát...
Már azt vártam, hogy mikor térnek vissza egy újabb dallal, de akkor legalább hármójuk.
2016. szeptember 28. 17:44 #6
- törölt felhasználó -    
A második kedvenc lánycsapatom, akik négyen kezdték, de hárman folytatják... Szomorú vagyok, de mindenesetre sok sikert kívánok Sunhwanak smileeee.gif heart.gif
2016. szeptember 28. 19:39 #7
- törölt felhasználó -    
Komolyan beszélek, lassan már meg sem lepődöm, ha ilyen történik! unsure.gif Először a legkedvesebb lánycsapatom felbomlik, majd a legkedvesebb fiúcsapatom elveszít egy tagot és most a másik nagy kedvenc lánycsapatom is elveszít egy tagot. :ubnsure: Ha sajnos nem lennék tisztában, hogy ez az év az egyik legkritikusabb a Koreai popzenében, akkor tényleg azt hinném, hogy ez mind ellenem szól.

Mindenesetre, ahogy a többi kedvencemet is, őket is továbbra is támogatni fogom. heart.gif happy.gif Bármi is történjen, azért nekem mégis csak 4 fős formáció marad. blush.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok