Starity

Megjelent a TWICE halloweeni újdonsága

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 24. 04:46 #1
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Készen állsz egy különleges utazásra a szörnyetegek világába? Hallgasd meg a TWICE újdonságát és kezdődjék a kirándulás!
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. október 24. 07:08 #2
- törölt felhasználó -    
Hát ez nagyon jó lett biggrin.gif laugh.gif Az első dal ahol Sana hangja tetszik. Dahyun meg abban a nyuszi cuccban nagyon aranyos xD Nayeon tökéletes,mint mindig. Jól áll neki ez a rövidebb haj. Chaeyoung meg igazán kaphatna több szöveget
2016. október 24. 12:18 #3
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Nekem a dal első hallásra nem nyerte el a tetszésemet, nem olyan fülbemászó, mint a Cheer Up vagy a Like ooh ahh. Viszont a klip nagyon klassz, tetszik, hogy itt is mindenki kapott egy külön szerepet, és mindenki fókuszba kerül. Nayeon részei a kedvenceim, de Sanának pl baromi jól áll ez a badass karakter.
2016. október 24. 13:38 #4
Toffify
Toffify
visszatérő vendég
 
StátuszThe more that you say The less I know
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.27.
Hozzászólás: 416
Csatolások: 0
Azonosító: 254314
Offline offline
Áhh...oda vagyok érte meg vissza!Imádom, akárcsak ezt az őszt.Az összes kedvencem combackkelt és mindenki tökéletes dalokkal, klippekkel, koncepciókkal tért vissza.Büszke vagyok ismét a lányokra, gyönyörűek, ügyesek és tehetségesek. wub.gif (Előre láthatóan nagy kedvencem lesz a "Next Page" biggrin.gif blush.gif )
2016. október 24. 14:04 #5
- törölt felhasználó -    
Még a Like ooh ahh idején szerettem őket. Aztán a Cheer up-ot is a sokadik hallgatás után valahogy elviseltem. De ez...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Tzuyu Tzuyu 5027.