Starity

10+1 őrült szellemsztori kedvenc sztárjainktól

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 31. 16:29 #21
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
A halottakkal szexelés lehetséges egy országban nemrég tették legálissá. A történtek közül Arianaé Katyé Demié és Gagáé meg hihetetlen nyomasztó! ohmy.gif
2016. október 31. 16:40 #22
XIXO tea
XIXO tea
 
Státusz#15év #fuvola #starity #zene #B.H. <333 #győr
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.05.
Hozzászólás: 853
Csatolások: 1
Azonosító: 256877
Offline offline
Hát ez eléggé érdekes cikk lett! Nem gondoltam volna ezt a sztárokról, hogy hisznek az ilyen kísérteties hülyeségekben... csalódnom kell bennük, kicsit gyerekes ez a viselkedés, nem súlyos az ilyen, de Kesha története nem hihető akármennyire igyekszik hazudni. Szellemek nincsenek és kész, és akkor szexelni se tud vele!

Csak egy dolog érdekel ezzel kapcsolatban: hogy valóban van-e feltámadás?!!? De csak ez az 1, a többi nem!!!

Amúgy _ToTo_ idézőjelben igazad van biggrin.gif
2016. október 31. 16:57 #23
Almaszósz66
Almaszósz66
visszatérő vendég
 
StátuszAlways Keep Fighting!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.16.
Hozzászólás: 384
Csatolások: 0
Azonosító: 227703
Offline offline
Aha biztos igaz...nem tudom ki írta ezt a cikket de ez egy baromság. Kiváncsi lennék hogy a cikk írója honnan vette ezeket a hülyeségeket merthogy a valóságtartalma erősen megkérdőjelezhető.( szellemkisfiú meg bajuszos alak? Haggyuk már!!
2016. október 31. 17:09 #24
RoMack
RoMack
visszatérő vendég
 
StátuszBREAKING: a reliable source has confirmed that none of you know shit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.04.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 256845
Offline offline
Valmelyik eléggé bűzlik a hazugságtól....~.`~`
2016. október 31. 17:38 #25
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
XIXO tea attól még hogy nem hiszel benne, attól még nem gyerekes dolog hinni a spirituális dolgokban, ez körül-belül olyan, mint gyerekesnek nevezni azt, hogy valaki hisz Istenben vagy egy felsőbb hatalomban, nem lehet bebizonyítani, hogy tényleg létezik-e vagy nem. (bár az ilyen történetek fele tényleg csak kitaláció, ez való igaz, mert én is kitalálhatnám itt bárkinek, hogy démonokat láttam a temetőben, meg szellemeket a tükörben) A feltámadás dolgot is ugyan így el lehet dönteni magadnak, ha látsz rá bizonyítékot, higgy benne...
Attól még, hogy eléggé hazugság-szaga van ezeknek a történeteknek, legalább is a legtöbbnek egészen biztosan, attól még legalább érdekes lett...
2016. október 31. 18:12 #26
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Szerintem nem léteznek szellemek,de az biztos,ha valaki TÉNYLEG látott egy szellemszerű dolgot,akkor valami van a levegőben:D
Nekem is van egy ilyen kalandom...
Este éjfélkor felkeltem,és egy bajuszos,kalapos,púpos hátú fickó kopogtatott 10 percig az ablakomnál. Igen ám,de az ablakoma kertre nyílik...
2016. október 31. 18:40 #27
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
https://www.google.hu/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://aztadom.co/fun/3390401&ved=0ahUKEwiuj6Sgx4XQ...SXGpSobkI10NmJg
2016. október 31. 18:59 #28
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (XIXO tea @ 2016.10.31. 16:40)
Hát ez eléggé érdekes cikk lett! Nem gondoltam volna ezt a sztárokról, hogy hisznek az ilyen kísérteties hülyeségekben... csalódnom kell bennük, kicsit gyerekes ez a viselkedés, nem súlyos az ilyen, de Kesha története nem hihető akármennyire igyekszik hazudni. Szellemek nincsenek és kész, és akkor szexelni se tud vele! 
Csak egy dolog érdekel ezzel kapcsolatban: hogy valóban van-e feltámadás?!!? De csak ez az 1, a többi nem!!!
Amúgy _ToTo_  idézőjelben igazad van biggrin.gif

Őszintén szólva, megmosolyogtattál. laugh.gif Hogy miért? Mert, ha ennyire nem hiszel a földön túli életben, akkor miért ábrázol az avatarod egy Ouija táblát? Ugyanis a szellemidéző szeánsz egyik legfontosabb kelléke.

Idézet (holczerd1997 @ 2016.10.31. 16:13)
Természetesen amerikaiak előnyben,de van egy,két elvetmült britt is.Vagy valaki a sajtó miatt csinálja,vagy tényleg őrült.A Demi Lovato,szerintem a második.

Wow, miért lenne bárki is elvetemült vagy őrült, ha tapasztal bármilyen paranormális jelenséget? blink.gif

Minden hit kérdése. Ha hiszel a spiritualitásban és nyitott vagy ezekre, akkor érzékenyebb is vagy, tehát könnyebben észleled magad körül az ilyenek jelenségeket. Én hiszek abban, hogy a fizikai halálunk nem a lelkünk pusztulásához vezet, hanem valami egészen máshoz. Reinkarnáció? Menny? Pokol? Ki tudja. De azért olyanokat kijelenteni, hogy az ilyenek bolondok, meg őrültek, meg hazudnak, szerintem barokkos túlzás. unsure.gif Aki élt már át legalább egyszer hasonlót, az tudja, hogy a cikkben elhangzottak közül - még ha nem is mindegyik -, de biztosan vannak olyanok, amelyek tényleg megtörténtek.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2016. október 31. 20:59 #29
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12507
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.10.31. 18:59)
Őszintén szólva, megmosolyogtattál. laugh.gif Hogy miért? Mert, ha ennyire nem hiszel a földön túli életben, akkor miért ábrázol az avatarod egy Ouija táblát? Ugyanis a szellemidéző szeánsz egyik legfontosabb kelléke.
Wow, miért lenne bárki is elvetemült vagy őrült, ha tapasztal bármilyen paranormális jelenséget? blink.gif 
Minden hit kérdése. Ha hiszel a spiritualitásban és nyitott vagy ezekre, akkor érzékenyebb is vagy, tehát könnyebben észleled magad körül az ilyenek jelenségeket. Én hiszek abban, hogy a fizikai halálunk nem a lelkünk pusztulásához vezet, hanem valami egészen máshoz. Reinkarnáció? Menny? Pokol? Ki tudja. De azért olyanokat kijelenteni, hogy az ilyenek bolondok, meg őrültek, meg hazudnak, szerintem barokkos túlzás. unsure.gif Aki élt már át legalább egyszer hasonlót, az tudja, hogy a cikkben elhangzottak közül - még ha nem is mindegyik -, de biztosan vannak olyanok, amelyek tényleg megtörténtek.


Ha meg is történtek, nyilvánvalóan az arra fogékonyak vizionáltak valamit. Számtalan érzékelésről (már a szó is rossz, főleg ha egy csoportból, csak egy valaki tapasztalja), ufót, szellemet ábrázoló fotóról született tudományos magyarázat, melyeknek legkevésbé volt köze szellemekhez és paranormális jelenségekhez. Ha egy ósdi századelőn épült ház nyikorog az idő vasfoga miatt, az arra fogékonyak szellem járta háznak titulálják, pedig egy épület alkotóelemei (fa, fém, stb) az időjárás változásaira is reagálnak, nyúlnak, tágulnak, összemennek, mint a sínek a napon. Ez okoz hanghatásokat is a szerkezetében. Én nem abban hiszek, hogy a halál után bármilyen részünk tovább él vagy létezik, hanem abban, hogy az agyunk működését alig-alig értjük, ezért az gyakran vicceli meg az arra fogékonyakat.
2016. október 31. 22:01 #30
- törölt felhasználó -    
A legnagyobb rém sztori jelenleg, hogy elfogyik a kenyér ünnepnap előtt _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Grace Benning
2016. október 31. 22:27 #31
- törölt felhasználó -    
hát Kesha sztorija kicsit furi, de amúgy jó cikk
2016. október 31. 23:01 #32
PinkPrincess
PinkPrincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.27.
Hozzászólás: 314
Csatolások: 0
Azonosító: 123580
Offline offline
Muszaj volt reagalnom erre a cikkre!

Nemelyik eleg erdekes, persze az emberek nagyreszevel tortentek hasonlo dolgok, Kesha ha jol tudom roma szarmazasu, akik fogekonyabbak az ilyen jelensegekre, bar ketlem, hogy sexelt volna egy szellemmel, bevolt allva. A droggal elo emeberek tisztan is halucinalni kezdenek egy ido utan.

Egyebkent engem is erdekel ez a tema, volt is egy idoszak, amikor tortentek velem furcsa dolgok, ezert elkezdtem vele foglalkozni, de miutan tobb furcsa dolog is tortent azonnal lealltam vele. Es meg ha nem is hisztek benne, ne foglalkozzatok vele sokat, mert ez nem jatek, okkultnak nevezik ezeket a jelensegeket, ami azt jelenti, hogy titkos , talan okkal.
2016. október 31. 23:14 #33
gaby009
gaby009
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.10.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 183062
Offline offline
Ez jó volt!
2016. október 31. 23:32 #34
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Egyetértek Beyla-val.
Egyébként ez a cikk elég unalmasra sikerült, mert nem volt annyi információ benne amit érdemes lett volna olvasni. Nem túl részletesek ezek a sztorik, így kicsit untattak.
2016. november 01. 00:14 #35
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Kesha xD Sose gondoltam volna ,hogy ez a nő ennyire agyalágyult xD Méghogy szexelt eggyel xD te jóságos ég ekkora baromságot kitalálni! xD
Amugy némelyik nagyon kamugyanús biggrin.gif
2016. november 01. 01:52 #36
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3202
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Ilyen is csak Amerikában történik...
2016. november 01. 08:34 #37
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Maradok azon álláspontom mellett, hogy mindezek a dolgok csak a képzeletünk szüleményei. Kisebb koromban bevallom, nagyon szerettem volna hinni a szellemek létezésében, de nem tudtam. Mindenre van észszerű, normális magyarázat.
2016. november 01. 09:40 #38
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Ezek olyan durvák lehettek akkor amikor történtek. biggrin.gif Azt csináltam volna amit Katy is. biggrin.gif Kesha pedig őrültebb,mint hittem.
2016. november 01. 09:42 #39
attahualpa
attahualpa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 258318
Offline offline
Most nem azért, de csodálkoztok, hogy ilyen Amerikában történik? Ez vissza nyúlik az indián-telepes háborúkig. Rengeteg mocsok ember megölt, rengeteg ártatlan embert. Alapból úgy kezdte ott mindenki, hogy tele volt/lett minden lelkekkel , energetikákkal. Meg az a sok-sok ember aki akkor bevándorolt, mind hozta magával az összes energetikáját, és a hozzá tartozó szellemeket. Ott még a spirituális világban is viták voltak!
2016. november 01. 09:56 #40
Dorisia
Dorisia
visszatérő vendég
 
StátuszThinking of something deeeeep...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 207155
Offline offline
Nem akarok elítélni senkit de pl sztem ariana és kesha mondjuk be voltak szívva, vagy nagyon részegek lehettek, lady gagáról is ugyanezt el tudom azért képzelni, adele ajtói meg a huzat miatt is nyitódhatnak biggrin.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!