Starity

Istenes Bence lesz a Survivor műsorvezetője

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. január 19. 09:56 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Hamarosan megkezdődik a külföldön nagy népszerűségnek örvendő túlélőműsor forgatása.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. január 19. 13:01 #2
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Nekem a családom lenne inden körülmények között az első és nem pedig a munka, de nyilván neki más a fontossági sorrendje, s ő tudja4
2017. január 19. 13:11 #3
- törölt felhasználó -    
Ne minden ez körül forogjon már...
Csak a középpontban szeretne lenni, látszik rajta, hogy önmagába szerelmes és beképzelt!
Lelke sincs, hogy nem rég született a baba és otthagyja őket..
2017. január 19. 14:25 #4
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
ariana gra de: Akkor nézd meg Bence egyik videóját Youtubeon amiben hétköznapi embereken segít ilyen olyan módokon és megy az utcán szerintem baromi inspiráló. Néha tényleg tűnhet önteltnek de honnan tudod hogy tényleg ilyen? Lehet hogy csak a TV-ben tűnik olyannak közbe meg tök más hisz ez csak a munkája...
2017. január 19. 14:59 #5
- törölt felhasználó -    
A Survivor valóságshowt mindig is kedveltem! Jó lesz! smileeee.gif
2017. január 19. 15:52 #6
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
nem is hallottam a Survivor-ról. le vagyok maradva.
a helyébe nem fogadtam volna el. smileeee.gif
jó szórakozást!
2017. január 19. 16:35 #7
DoOrDie
DoOrDie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.22.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 232029
Offline offline
Kíváncsi leszek, de jobban örültem volna, Sebestyén Balázsnak. Ő már legalább tapasztalt az ilyen túlélő show-k terén pl. Celeb vagyok ments ki innen. Gondolom most muszáj volt előrukkolnia az RTL-nek valami "új"/visszatérő műsorral, mert a TV2 mostanában kicsit lekörözte őket ilyen téren. biggrin.gif
2017. január 19. 19:00 #8
- törölt felhasználó -    
Hirtelen 1 évet olvastam....
2017. január 19. 21:58 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (ariana gra de @ 2017.01.19. 13:11)
Ne minden ez körül forogjon már...
Csak a középpontban szeretne lenni, látszik rajta, hogy önmagába szerelmes és beképzelt!
Lelke sincs, hogy nem rég született a baba és otthagyja őket..

Nagyon gyerekes a gondolkodásmódod. Nem otthagyja őket, hanem dolgozni megy. Akár hiszed akár nem itt nem keresnek annyit a műsorvezetők, színészek, énekesek, mint mondjuk Amerikában, ezért nem nagyon tehetik meg, hogy válogatnak a munkák közül, ha van lehetőség azt el kell fogadni, elvégre el is kell tartani valamiből azt a gyereket. Egyébként meg Magyarországon tucatszámra akadnak olyan családok, ahol a pár egyik tagja külföldre kényszerül dolgozni, mert máshogy nem megy. Ők sem saját akaratukból teszik, legszívesebben mindenki a gyereke mellett lenne, de valahogy a megélhetést is biztosítani kell, ez alól pedig Istenes Bence sem kivétel. Néha meg kell hozni bizonyos áldozatokat. Másrészt pedig előfordul, hogy az apukák ha nem mennek messzebb dolgozni sem tudnak időt fordítani mindig a gyerekre, mivel sokan reggeltől estig dolgoznak.
Attól még, hogy az a munkája, hogy mindenhez jó fejet vágjon és szórakoztasson, nem biztos, hogy mindig örül neki. Egyébként meg egy hónap nem a világvége... (elárulom, vannak országok, ahol még kötelező a seregbe vonulni, ott nem csak egy hónapig vannak)
2017. január 20. 00:14 #10
Monalysa
Monalysa
visszatérő vendég
 
StátuszImádlak japán! szeretlek Dél-Korea!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.02.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 261695
Offline offline
Adél szemének mi a baja?:0
2017. január 21. 22:15 #11
chapshe
chapshe
visszatérő vendég
 
StátuszKérlek titeket tanuljatok meg helyesen írni!!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.30.
Hozzászólás: 420
Csatolások: 19
Azonosító: 126090
Offline offline
Szerintem Adél szereti a pénzt ezért unszolta biggrin.gifD Viccet félretéve az ő dolga,jó műsorvezető nagyon kedvelem,mint embert is de a kérdés örök marad bennem,miért Csobot Adél???? Ha meghallom futok ki a világból,miatta nem nézem a szátrban sztár meg egy kicsit :///
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok