Starity

Barátai nagyon féltik Louis Tomlinsont

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. január 27. 18:08 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Érzelmekben gazdag hetek állnak a 25 éves énekes mögött, barátai pedig attól tartanak, hogy túlhajszolja magát.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. január 27. 18:22 #2
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Miért kell minden Louisval kapcsolatos cikkben megemlíteni Brianat???
2017. január 27. 18:35 #3
justanarianafan
justanarianafan
visszatérő vendég
 
StátuszAriana rajongók jelöljenek! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 1
Azonosító: 257343
Offline offline
Nem ismerem annyira Louist mind a directionerek, és nincs is jogom ilyesmit mondani, mert nem vagyok a rajongója, de egyelőre nem kéne a zenével foglalkoznia. Törődjön a gyerekével, legyen a családjával, gyászolja az édesanyját úgy ahogy szeretné, és szedje össze magát, mert túl sokat akar egyszerre. Nem tesz jót neki. Remélem van mellette legalább egyvalaki, aki nerre ösztönzi, és nemcsak kipletykálja az életét a sajtónak.
2017. január 27. 21:18 #4
- törölt felhasználó -    
Nagyon remélem, hogy nem akarja magát túlhajszolni. Lehet, hogy egyszerűen nem akar a gondolazaival maradni, de nem csak a személyes barátai aggódnak érte, hanem (mint sokan mások) én is. Remélem, ez alaptalan. De a tüdejéért is aggódom, ha szét dohányozza, hangja se lesz egy idő után. (Nem akarok ezzel hülyeséget mondani, de elég sokaknak reked be a torkuk/hangjuk a hosszas dohányzásnak hála). Kitartás, Lou! ❤
2017. január 27. 21:38 #5
- törölt felhasználó -    
Végül is érthető, hogy miért hajszolja túl magát.. a munkába menekül a gondjai elől. De nem szabad túlzásba esni, hiszen könnyen áteshet a ló túloldalára. A dohányzás? Az is a stressz miatt van, ezzel próbálja "nyugtatni" magát. Remélem néhány hét múlva nem fogjuk azt olvasni az interneten, hogy kórházba került mert végkimerülésig dolgozott..
2017. január 28. 12:01 #6
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Mint sokan mások, én is nagyon aggódom érte! Az utóbbi időben rengeteg fájdalom érte, ami elől próbál belemenekülni a munkába, de ennek nem lesz jó vége sad.gif De az biztos, hogy akárhogyan is lesz, én mindenben támogatni fogom mert megérdemli! heart.gif
2017. január 28. 19:17 #7
bestgirlever
bestgirlever
visszatérő vendég
 
StátuszMy current situation is not my final destination.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.06.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 256897
Offline offline
Nem kéne dohányoznia, most már én is aggódom! sad.gif Remélem hamarosan legyűri stresszt.
2017. február 01. 11:31 #8
- törölt felhasználó -    
A dohányzást és a féktelen partizást valóban hanyagolnia kéne. sad.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok