Starity

Halle Berry zátonyra futott házasságai miatt nem hisz a tündérmesékben

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 14. 06:55 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2742
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az Oscar-díjas színésznő bár igyekszik a nyilvánosságtól távol tartani szeretteit, most mégis őszintén vallott szerelmi életéről.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. február 14. 13:26 #2
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Sajnálom, hogyha így érez, de neki is tudnia kellett legalább az első házassága után, hogy a házasság nnem tündérmese. Minden emberi kpcsolatban vannak problémák, amiket meg lehet oldani. Ehhez a feladathoz pedig szerintem fel kell nőni, hogy ne azért szeressük a másikat, mert tökéletes, mert ilyen ember nem létezik, hanem a hibáival együtt, mindent megbeszélve, egymás támaszaként élni.
2017. február 14. 14:15 #3
- törölt felhasználó -    
Mi lenne, ha egyszer nem a negatív, hanem a pozitív példákat találnánk meg? Sok a válás, mert az emberek felelőtlenül házasodnak, arra gondolva, hogy majd elválunk, ha nem megy... Ezen kívül az emberek mindent inkább eldobnak a helyett, hogy javítanának és dolgoznának rajta. Vonatkozik ez tárgyakra, de a házasságokra is. Várjuk csak a sült galambot, arra hivatkozva, hogy "ha a sors úgy akarja", de ehhez dolgozni is kell, máskülönben mindenki ülhetne csak a seggén egész életében. Ehhez hozzácsaphatjuk, hogy újabban nagy divat is a szingliség, sokan szinte erőltetetten szinglik direkt.
De nézzük meg azokat, akik már évtizedek óta boldogok és még most sem hajlandóak tágítani egymás mellől. Észre kéne venni a kéz a kézben járó idős párokat is, akik olykor az utcán andalognak.

Samuel L. Jackson és Latanya Richardson – 37 éve házasok
Kirk Douglas és Anne Buydens – 63(!) éve házasok
Tom Hanks és Rita Wilson- 29 éve házasok
Meryl Streep és Don Gummer – 38 éve házasok
Michael Caine és Shakira Baksh – 44 éve házasok

Lehetne még sorolni.
2017. február 14. 14:29 #4
- törölt felhasználó -    
Sajnálom, hogy nem jött neki össze, de ha elsőre is problémás volt ez a házasságosdi, akkor ésszerűbb lett volna szerintem a későbbiekben inkább házasság nélküli kapcsolatban lenni az illetővel- az úgyis csak egy papírt, külsőségeket meg jogi cirkuszt jelent- és, ha tényleg hosszú távon nagyon jól megvoltak, akkor jöhetett volna az esküvő.

Már komolyan hányingerem van attól a sok okoskodástól, amit a "házasság hete" meg úgy alapból a kapcsolatok terén rágnak az emberek szájába. Ha valami nagyon nem megy, akkor egyszerűen HAGYNI KELL A FENÉBE, NEM SZENVEDNI! Ha valamit megéri újra megpróbálni és több öröme származik belőle az embernek, mint bánata, akkor próbálják meg. De, ha az ellenkezője, ha csak a problémája van egymással annak a két embernek, akkor a leghülyébb dolog, amit tehetnek az a próbálkozás "új esély" címszóval eladott erőltetés. Ha valakit folyton a földbe döngöl a másik, nem szabad folytatni, ha megcsalás vagy bántalmazás van, szintén nem, ha valamiben egyáltalán nem lehet zöld ágra vergődni, szintén. Az erőltessük, mert "a házasság arra való, hogy kitartunk, akármilyen rossz is, akármennyit szenvedünk is" magatartásnak nincs értelme, mert csak szenvedés lesz a vége. Ha korábban befejezik még elválhatnak viszonylagos békével az emberek, később csak durvul a helyzet. Egyedül a magyaroknak van olyan idióta, mártír magatartásuk, hogy "ha húsz kolompot akasztanak a nyakunkba" azt is tűrjük. Nem ezt kell hirdetni, pláne nem olyan erőszakosan, mint ahogy sokan teszik, mert csak egy csomó megkeseredett ember lesz a végeredmény -.-
Vannak, akik évtizedeket leélnek egymás mellett és jól elvannak, vannak akik nem. Nem kell az első, bevált verziót ráerőltetni azokra, akiknél az nem működik. Régebben egyébként azért sem volt annyi válás, mert nagyon megszólták, szóval hiába verte minden nap a konyhaasztal alá a férj a gyerekeket és a nőt, a nő akkor se ment el "mit szólnak majd a szomszédok? A válás bűn stb." indokok miatt... Senki sem tudja, mi zajlik egy tökéletesnek tűnő párnál is az ajtók mögött, úgyhogy felesleges általánosságban osztani az észt, hogy ki mit, hogy csináljon. -.-
2017. február 14. 17:41 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2017.02.14. 14:29)
Sajnálom, hogy nem jött neki össze, de ha elsőre is problémás volt ez a házasságosdi, akkor ésszerűbb lett volna szerintem a későbbiekben inkább házasság nélküli kapcsolatban lenni az illetővel- az úgyis csak egy papírt, külsőségeket meg jogi cirkuszt jelent- és, ha tényleg hosszú távon nagyon jól megvoltak, akkor jöhetett volna az esküvő.
Már komolyan hányingerem van attól a sok okoskodástól, amit a "házasság hete" meg úgy alapból a kapcsolatok terén rágnak az emberek szájába. Ha valami nagyon nem megy, akkor egyszerűen HAGYNI KELL A FENÉBE, NEM SZENVEDNI! Ha valamit megéri újra megpróbálni és több öröme származik belőle az embernek, mint bánata, akkor próbálják meg. De, ha az ellenkezője, ha csak a problémája van egymással annak a két embernek, akkor a leghülyébb dolog, amit tehetnek az a próbálkozás "új esély" címszóval eladott erőltetés. Ha valakit folyton a földbe döngöl a másik, nem szabad folytatni, ha megcsalás vagy bántalmazás van, szintén nem, ha valamiben egyáltalán nem lehet zöld ágra vergődni, szintén. Az erőltessük, mert "a házasság arra való, hogy kitartunk, akármilyen rossz is, akármennyit szenvedünk is" magatartásnak nincs értelme, mert csak szenvedés lesz a vége. Ha korábban befejezik még elválhatnak viszonylagos békével az emberek, később csak durvul a helyzet. Egyedül a magyaroknak van olyan idióta, mártír magatartásuk, hogy "ha húsz kolompot akasztanak a nyakunkba" azt is tűrjük. Nem ezt kell hirdetni, pláne nem olyan erőszakosan, mint ahogy sokan teszik, mert csak egy csomó megkeseredett ember lesz a végeredmény -.-
Vannak, akik évtizedeket leélnek egymás mellett és jól elvannak, vannak akik nem. Nem kell az első, bevált verziót ráerőltetni azokra, akiknél az nem működik. Régebben egyébként azért sem volt annyi válás, mert nagyon megszólták, szóval hiába verte minden nap a konyhaasztal alá a férj a gyerekeket és a nőt, a nő akkor se ment el "mit szólnak majd a szomszédok? A válás bűn stb." indokok miatt... Senki sem tudja, mi zajlik egy tökéletesnek tűnő párnál is az ajtók mögött, úgyhogy felesleges általánosságban osztani az észt, hogy ki mit, hogy csináljon. -.-

Ja, igen, ez pedig a másik.
Én sem úgy értettem, hogy minden rosszul működő házasságban benne kell maradni. Evidens, hogy amikor az egyik felet állandóan a földbe döngölik, alázzák, csalják akkor mindenképpen a válás a megfelelő kiút, itt most a divatházasságokra és hírverésből történő házasságokra fektettem a hangsúlyt, meg azokra, akik egy kis vita miatt azonnal válás mellett döntenek. Összevesznek valami szarságon és mindegyik büszkesége fontosabb, mint a szerelmük, ezt nem tudom megérteni.
Ahogy te is írtad, az első után már át kellett volna gondolni, még egy második is megesik, de három?

Egyébként nem hiszem, hogy a házasság erőltetése egy magyar gondolkodásmód lenne, tekintve, hogy nekem a régi középsulis osztályomban is a szülők 3/4 elvált, pedig ők a 80-as években esküdtek és valaki még akkor el is vált, rögtön a gyerek után. Már akkor sem volt ritka és megszólt dolog a válás. Nálunk legalábbis délen nem.
2017. február 14. 20:34 #6
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Elég buta volt (nem sértésbol mondom kedvelem ot) ,hogy azt hitte ,hogy a házzaság egy tundérmese ,de nem az . . . A házzaságban is vannak problémák ,amiket meg kell oldanni és torodni kell egymásal + a kommunikáció is nagyon fontos.
Csak az emberek manapság ezt halogassák csak a maga igazával torodnek és csak az o dolgaaz ,amit számít bele se gondolnak a másik fél problémájára vagy át sem gondolják ezt a másik fél szemszogébol és ha ezt elmondja a másik fél csak védekezni tud valaki elhanyagolja a párját a munka miatt stb..
Ha osszeházasédtak ráadásul gyerekei is vannak ,akkor a családnak kell lennie az elsonek nem másnak! 3szor ment tonkre a házassága itt el kellenne gondolgoznia ,hogy mik azok ,amik miatt tonkre ment mert ha 3 házasság 3 válás ez nagyon sok értitek.
Na meg a legtobb ember egy kapcsolatban jon a probléma mit csinálnak? Nem ,hogy megoldannák ,hanem rogton válnak és keresik az igaz szerelmet ezeknek az emberknek uzenném ha a probléma megoldása helyett kilépnek egy kapcsolatból és újat keresnek benne lesznek ebbe a korforgásban ,ahol mindíg csak ez lesz és sosem fogják megtalálni az úgy nevezetett nagy O-t. E mellett kommunikáljanak és tegyenek kompromissziumokat ez is nagyon fontos! (Persze vannak kivételek ,ahol muszály válni)
Igen a házasság nem tundérmese olyan mint a való élet egyszer lent egyszer fent minden házasságban vannak problémák ,de mindenhol vannak problékák legyen ez munkahely, iksola, családban, barátságok kozott ezeket megkell beszélni nem eldobni sosem lesz semmi hosszantartó vagy esetleg nem fog kitartanni egy életen át ha ezt nem tesszuk meg.
Még csak annyit lehet a rózsaszín kod elmúlik ,de a szeretet megmarad foleg ,amíg táplájuk ezt néha nem is kell nagy dolgok hozzá csak egy kis oda figyelés, kedves szó pl: koszonom, szeretlek vagy dicséret és ,hogy legyen idojuk egymásre beszélgessenek és ,akkor kifog bírni akár egy életen át is. Valaki azt hiszi hulyeség ,de nem az láttam pár olyan idos házaspárt ,akik annyira szeretik egymást a mai napig becégetik egymást torodnek a másikkal mint általában az emberek a kapcsolatok elején ha valakiknek sikerult ezt egy életen át meg csinálni másoknak miért nem sikerulne? Igen a házasság nem tundér mese ,de a szeretet a két fél kozott lehet tundérmesébe illo! Csak megkell dolgozni érte. (Persze vannak olyan kapcsolatok pl: ahol verik a feleséget stb.. ,ahol muszály megtenni a válást!)
Bár az emberek minden hulyeségért válnak már pl: egy pár azért vált mert nem tudtak megegyezni a gyerek nevében!
2017. február 14. 21:13 #7
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (Elania @ 2017.02.14. 14:15)
Mi lenne, ha egyszer nem a negatív, hanem a pozitív példákat találnánk meg? Sok a válás, mert az emberek felelőtlenül házasodnak, arra gondolva, hogy majd elválunk, ha nem megy... Ezen kívül az emberek mindent inkább eldobnak a helyett, hogy javítanának és dolgoznának rajta. Vonatkozik ez tárgyakra, de a házasságokra is. Várjuk csak a sült galambot, arra hivatkozva, hogy "ha a sors úgy akarja", de ehhez dolgozni is kell, máskülönben mindenki ülhetne csak a seggén egész életében. Ehhez hozzácsaphatjuk, hogy újabban nagy divat is a szingliség, sokan szinte erőltetetten szinglik direkt.
De nézzük meg azokat, akik már évtizedek óta boldogok és még most sem hajlandóak tágítani egymás mellől. Észre kéne venni a kéz a kézben járó idős párokat is, akik olykor az utcán andalognak.
Samuel L. Jackson és Latanya Richardson – 37 éve házasok
Kirk Douglas és Anne Buydens – 63(!) éve házasok
Tom Hanks és Rita Wilson- 29 éve házasok
Meryl Streep és Don Gummer – 38 éve házasok
Michael Caine és Shakira Baksh – 44 éve házasok
Lehetne még sorolni.


Teljesen egyetértek veled! Sajnos az emberek tobbsége csak a saját céljaival és álmaival torodnik ,de szerintem a párja céljaival is kellene torodnie és támogatni ebben. Sok esetben
ezt az emberek lekakilják.
Mindenhol vannak problémák munka, iskola, család, gyerekek, számlák stb.. a legtobb helyen mégis megoldják ezeket a dolgokat ,akkor a házasságban miért nem lehet olyan ez az embereknek mint egy játék nem sikerult majd válunk. unsure.gif Teljesen egyetértek veled mindenki a csodát várja ,de egyiksem ,akar érte megdolgozni azt hiszik ,hogy ha végre meg kapták a szerelmét az midíg ott lesz nekik ezentúl ,akár ha elhanyagolják a másikat stb.. Kozben nem a szerelem és a szeretet is torékeny ha o hanyagolja a párját ,akkor lehet ez az ember eloszor megprobál vele beszélni vagy elmondanni ,de ha így sem lesz ez ,akkor tényleg tovább kellene állnia és remélhetoleg ez az ember elobb utóbb rájon ,hogy mit veszített. unsure.gif
A házasság és a kapcsoaltban is kell erofeszítes, dolgozni kell ezért mint mindenért!
3 Házasság a háta mogott biztos ,hogy nagy részben az o hibája is ez mert valamit rosszul csinált! Én nem tudom ,hogy nem veszik észre az emberek idoben a problémát mintha nem is akarnának dolgozni a kapcsolatért azt ha már tényleg annyira megromul a viszony ,hogy már nem lehet helyre hozni ,akkor pedig válnak. Tényleg nem értem ezeknek az embereknek ha visszatekintenek a multjukra mindenegyes emléket más novel más férfihoz fognak kotni? Csupán hanyagságból mert nem dolgoztak a kapcsolaton? Igen ez hanyagság nagy részben! (Ritka kivételek vannak ,ahol tényleg olyan probléma ,van ,ahol nincs más megoldás csak a válás. Na meg a legtobb ember hagyja annyira elromolni a kapcsolatát ,hogy már ne lehessen rendbe hozni azt. Pedig ,amikor egy pár életében friss probélma adódott azt szerintem mindíg helyre lehet hozni valahogy és itt hétkoznapi problémákra gondolok)!
És ha egy pár végig tudta ezt csinálni ,akkor kb. mindenki képes rá! Csak dolgozni kell ezen!
Hogy bovítsem a listádat én is írok ide pár ilyen párt:

Billie Joe Armstrong & Adrienne Armstrong 23év! (És még mindíg ugyan annyira szeretik egymást 2014ben ismét elvette Adriennet!)

Jon Bon Jovi & Dorothea Hurley 28év!

Jamie Lee Curtis & Christopher Guest 33év!

Angela Bassett & Courtney B. Vance 20év!

És tényleg sok van ilyen van még ,amiknek orulok! smileeee.gif Sajnos ,amikor feljovok ide csak azt látom ,hogy ezek szakítottak ezek váltak hát csodálatos kellene néha ilyen cikket is írni ,hogy kik mióta vannak egyutt vagy valamit errol. Persze a negatív cikknek mindíg nagyobb a híre foleg ebben a témában..

2017. február 15. 20:13 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Elania @ 2017.02.14. 17:41)
Ja, igen, ez pedig a másik.
Én sem úgy értettem, hogy minden rosszul működő házasságban benne kell maradni. Evidens, hogy amikor az egyik felet állandóan a földbe döngölik, alázzák, csalják akkor mindenképpen a válás a megfelelő kiút (..)
Egyébként nem hiszem, hogy a házasság erőltetése egy magyar gondolkodásmód lenne, tekintve, hogy nekem a régi középsulis osztályomban is a szülők 3/4 elvált, pedig ők a 80-as években esküdtek és .valaki még akkor el is vált, rögtön a gyerek után. Már akkor sem volt ritka és megszólt dolog a válás. Nálunk legalábbis délen nem.

Jaj, az erőltetős, okoskodós részen nem azt értettem, amit te írtál, hanem például azt a szöveget, amit ennek a házasság hetének a megnyitásával mondott a beszédében egy fickó, meg amiket így a tévében nyomatnak. Hidd el, annyi helyen futottam már bele magyar forrásból ennek a tukmálásába, hogy sajna benne van a pakliban, hogy lassan ez is egy hungarikum rohog.gif Akkor lehet, hogy még középúton álltak ehhez, de manapság kvázi hülyének nézik azt, aki tök jól megvan magában és nem akar csak azért felszedni valakit, akivel nem is értik meg egymást, hogy "ne legyen egyedül".
2017. március 16. 01:22 #9
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Halle Berrynek három tönkrement házassága volt és mind a három házasságában egy rozsaszin buborékban élt vagy mi? :/ A három tönkrement házassága után vette észre hogy a rózsaszínű tündérmese nem állja meg magát a valóságban. Ez most komoly?? Nem igaz hogy valaki aki háromszor is meg házasodott hogy így gondolkodna.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok