Egyébként most Vámpírnaplók 3-at olvasok, de nem köt úgy le, mint a sorozat.
Olvasol?
2011. december 27. 20:34
#761
Én már 3 éve körülbelül mindennap olvasok. Ha meg nem olvasok, akkor írok, mert azt is nagyon szeretem. Megnyugtat.
Egyébként most Vámpírnaplók 3-at olvasok, de nem köt úgy le, mint a sorozat.
Egyébként most Vámpírnaplók 3-at olvasok, de nem köt úgy le, mint a sorozat.
2011. december 27. 20:39
#762
Még szép!Az a címe,hogy A Boszorkány-A Gonosz Nyugati Boszorkány élete és kora
2011. december 27. 20:40
#763
|
|
vdorina96♥Paris♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.04. Hozzászólás: 2484 Csatolások: 1121 Azonosító: 152331 offline
|
én nem mindennap sőt mondhatnám ugyhogy csak akkor ha valami érdekes könyvet találok mint most éppen 2 is vn most Jay Asher-től olvasom a Tizenhárom okom volt..-ot Nem tudom kiismeri??? de nagyon érdekes izgalmas szomorú és nem is tdom még mivel írhatnám le de megéri elolvasni DE és ez a könyvön is felvan tűntetve h csak 14 éves kortől a másika mit ezután olvasok az a Rettentő gyönyörüség ez pedi csak 16 éves kortól ajánlott
2011. december 28. 14:38
#764
Idézet (vdorina96 @ 2011.12.27. 20:40)
én nem mindennap sőt mondhatnám ugyhogy csak akkor ha valami érdekes könyvet találok mint most éppen 2 is vn most Jay Asher-től olvasom a Tizenhárom okom volt..-ot Nem tudom kiismeri??? de nagyon érdekes izgalmas szomorú és nem is tdom még mivel írhatnám le de megéri elolvasni DE és ez a könyvön is felvan tűntetve h csak 14 éves kortől a másika mit ezután olvasok az a Rettentő gyönyörüség ez pedi csak 16 éves kortól ajánlott
Igen, a Tizenhárom okom volt...-ot én is elolvastam már és nagyon elgondolkodtató volt. Komolyan. Mindenkinek ajánlom. Persze, csak akkor ha már elmúlt tizenöt.
1 felhasználónak tetszik:
vdorina96
2011. december 28. 14:40
#765
|
|
ChrisEdwardFanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.11. Hozzászólás: 477 Csatolások: 3 Azonosító: 163673 offline
|
Most nem!Párhete a Twilight-ot
2011. december 28. 15:12
#770
Steve Jobs életrajza
Jane Austen: Meggyőző érvek
most ezeket
Jane Austen: Meggyőző érvek
most ezeket
2011. december 30. 12:21
#771
|
|
zsanatamuse. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.22. Hozzászólás: 4024 Csatolások: 213 Azonosító: 125662 offline
|
Idézet (sophiej @ 2011.12.28. 14:38)
Igen, a Tizenhárom okom volt...-ot én is elolvastam már és nagyon elgondolkodtató volt. Komolyan. Mindenkinek ajánlom. Persze, csak akkor ha már elmúlt tizenöt. 
én most olvasom és 14 éves vagyok
2011. december 30. 12:26
#772
|
|
Eszter655asylum |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.29. Hozzászólás: 6255 Csatolások: 679 Azonosító: 134102 offline
|
Idézet (sophiej @ 2011.12.28. 15:04)
Jaaj.. tudod, hogy ebben jön össze Cortez és Reni??
Bocsi, ha nem tudtad, csak ha SzJG-ről van szó, nem bírok magammal.
Bocsi, ha nem tudtad, csak ha SzJG-ről van szó, nem bírok magammal.
Semmi baj.
Tudod én már ez első rész óta gondoltam/reménykedtem,hogy összejönnek.
2011. december 30. 12:33
#773
|
|
Barbiivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.09. Hozzászólás: 158 Csatolások: 42 Azonosító: 73688 offline
|
Imádok olvasni..
Tegnap fejeztem be: Paige Toon - Daisy nyomában..egyszerűen imááádom...aki teheti olvassa el..lehet sírni, röhögni és ráadásul még szerelem is szövődik..áááááhh
Tegnap fejeztem be: Paige Toon - Daisy nyomában..egyszerűen imááádom...aki teheti olvassa el..lehet sírni, röhögni és ráadásul még szerelem is szövődik..áááááhh
2011. december 30. 14:49
#775
|
|
zsanatamuse. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.22. Hozzászólás: 4024 Csatolások: 213 Azonosító: 125662 offline
|
Amúgy mindenkinek tudom ajánlani Cassandra Clare-től a Csontvárost! Nem sok jót vártam ettől a könyvtől, de pozitívan csalódtam...
Az ember azt kívánja, hogy sose érjen véget!
2011. december 30. 15:25
#776
|
|
ABBAManiaEuropean |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.01. Hozzászólás: 2126 Csatolások: 85 Azonosító: 159879 offline
|
Én csak azokat olvasom, amik engem érdekelnek. Már kiolvastam Alexander Karlsson-Köszönet a zenéért c. könyvét, most pedig Benny Andersson, Björn Ulvaeus, Judy Craymer-Mamma Mia! c. könyvét olvasom.
2011. december 31. 19:11
#777
Igen, olvasok. Nagyon szeretek olvasni és közben elképzelni az egészet. Főleg Dan Brown könyveit, de például most az Egy gésa emlékiratait olvasom - mondjuk már vagy 1000x láttam dvd-n, de még így is magával ragadó és könyvben még jobb.
De sajnos mostanában a sok tanulás miatt kénytelen vagyok tankönyvet olvasni.
2011. december 31. 19:16
#778
|
|
vdorina96♥Paris♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.04. Hozzászólás: 2484 Csatolások: 1121 Azonosító: 152331 offline
|
Idézet (zsanata @ 2011.12.30. 12:21)
én most olvasom és 14 éves vagyok 
nem az az egy pár év számít csak azért kisebbknek nagyon nem ajánlott mert egyrészt enm értik annyira másrészt meg elég fel kavaró lehet majd mondd neked h tetszett
2012. január 06. 10:21
#780
Jelenleg Stephen Kingtől A ragyogást olvasom, aztán Kertész Imrétől a Sorstalanságot, illetve várhatóan ezek után nekikezdek Charlaine Harristől a True Blood-sorozat 7-8-9-nek is.
Utána meg szerintem az eddig elszalasztott kötelezőekből áll majd az életem, bár annyira nem vészesek a tételek, nem sok könyvnek majd kell nekifeküdni
Utána meg szerintem az eddig elszalasztott kötelezőekből áll majd az életem, bár annyira nem vészesek a tételek, nem sok könyvnek majd kell nekifeküdni
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline