Olvasol?
2012. március 12. 12:22
#842
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Helmut Schoeck könyvet olvasok éppen.
2012. március 12. 14:27
#843
én inkább a könyvtárbajárós, ott újságotolvasó és onnan kölcsönző típus vagyok
kivettem legutóbb egy orosz krimit, a címe A balta. egy oldal után belefájdult a szemem a sok orosz névbe,úgyhogy anyának adtam ,ő egy éjszaka alatt kivégezte
a másik amit legutóbb olavastam az elizabeth gilbert-től az eat pray love volt, nagyon jó kis könyv, csak kissé unalmas. aki szereti a csajos témafejtegetéseket,azoknak ajánlom
kivettem legutóbb egy orosz krimit, a címe A balta. egy oldal után belefájdult a szemem a sok orosz névbe,úgyhogy anyának adtam ,ő egy éjszaka alatt kivégezte
a másik amit legutóbb olavastam az elizabeth gilbert-től az eat pray love volt, nagyon jó kis könyv, csak kissé unalmas. aki szereti a csajos témafejtegetéseket,azoknak ajánlom
2012. március 12. 20:14
#844
|
|
Piros0817gonosz taemint törpe™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.09.06. Hozzászólás: 1926 Csatolások: 6457 Azonosító: 70950 offline
|
Nem rég végeztem Lauren Kate Fallen című könyvével. Meg kell mondjam ennek csak a vége tetszett. Az eleje elég lagymatag volt, de főleg az idegesített, hogy Luce nem ért soha semmit. Összességében végül is nem volt olyan rossz, a végére kezdtek ki tisztulni a dolgok. Mellesleg a vége elég lezáratlan (legalább is nekem) Remélem, hogy lesz még folytatás.
Mostanában mindenhol hallom, hogy milyen jó ez a könyv és a barátnőm is nagyon szereti és kölcsön adta nekem, hogy elolvassam. Ez a könyv pedig Suzanne Collins-tól Az Éhezők Viadala. Még nem volt belőle időm olyan sokat elolvasni, meglehetősen az elején tartok. Így az elsőre elég furcsa, hogy jelenidőben írja a sztorit, de biztosan jó lesz.
Mostanában mindenhol hallom, hogy milyen jó ez a könyv és a barátnőm is nagyon szereti és kölcsön adta nekem, hogy elolvassam. Ez a könyv pedig Suzanne Collins-tól Az Éhezők Viadala. Még nem volt belőle időm olyan sokat elolvasni, meglehetősen az elején tartok. Így az elsőre elég furcsa, hogy jelenidőben írja a sztorit, de biztosan jó lesz.
2012. március 12. 20:16
#845
Én most kezdtem az Alkonyatot olvasni, és szerintem nagyon jó
2012. március 14. 20:43
#849
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Ma benéztem a könyvesboltba és majdnem lementem hídba, mikor az egyik kedvenc könyvsorozatom, a Bartimeus-Trilógiának újabb kötetét fedeztem fel. Egy másik sztori, ugyanazzal a főszereplővel, remélhetőleg szintén egy trilógia kerekedik belőle.
Szóval Jonathan Stroud - Salamon király gyűrűje (Bartimeus 4.).
Szóval Jonathan Stroud - Salamon király gyűrűje (Bartimeus 4.).
2012. március 16. 20:50
#850
|
|
zsanatamuse. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.22. Hozzászólás: 4024 Csatolások: 213 Azonosító: 125662 offline
|
Nemrég kezdtem el könyvismertető gyanánt Nemere István: A titokzatos padlás c. könyvét!
Nem rossz, de ha tehetném nem ezt olvasnám...
Csak sajnos az irodalomtanárom nem fogadja el a Twilight-ot és hasonló könyveket
2012. március 21. 18:42
#851
|
|
Eszter655asylum |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.29. Hozzászólás: 6255 Csatolások: 679 Azonosító: 134102 offline
|
Az egyik osztálytársam padján találtam a könyvet, és beleolvastam majd amikor már kb. fél órája olvastam - nem az órán,hanem már az órák végén - inkább elkértem és itthon folytattam. Egyébként ez a könyv a Khady: Megcsonkítottak és megalázottak.
2012. március 25. 09:23
#853
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Vavyan Fable
Fattyúdal (de már mióta
érdekel a könyv, csak lassan haladok vele, mondjuk párhuzamosan olvastam más könyveket ezzel együtt... na de majd most)
Fattyúdal (de már mióta
2012. március 26. 13:50
#857
Születésünk titkai
Hogy miért, azt magam sem tudom.
Hogy miért, azt magam sem tudom.
2012. április 02. 23:51
#860
Mostanában sajnos kevés időm volt, de a lehutolsó könyv amit olvastam az az Éhezők Viadala volt. Bevallom először féltem tőle, a körülötte terjengő tinihiszti, és a Twilight-os összehasonlítások miatt. Viszont egy kellemes csalódás volt. Pörgős, értelmes, jól összerakott és izgalmas. Sőt nem is tipikus tinikönyv, mert meg van benne a komolyság is. Beleszerettem, egy nap alatt kiolvastam. Mondjuk nagyon hajaz a Battle Royalra, és tudom, hogy az eredetit kell jobban szeretni, de engem ez fogott meg jobban. Le a kalappal az írőnő előtt, kedvenceim egyike lett a könyv.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


1 felhasználónak tetszik:
offline
