Olvasol?
2012. november 15. 11:54
#1063
Nem rég fejeztem be Stephen King-től a Setét torony 3: Puszta földeket, most pedig a negyedik részt olvasom, a Varázsló és üveget. Nagyon tetszik, tipikusan azok a fajta könyvek, amiket nem lehet letenni. Külön imádom, hogy rengeteg motívum van benne A Fekete házból és A Talizmánból is. Ez utóbbi egyébként a szívem csücske.
2012. november 17. 20:34
#1067
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Végre valahára, Becca Fitzpatricktól a Silence -et. Végre, végre, bégre... és már most imádom! Nagyon szeretem az első két részét a trilógiának, már alig várom mi lesz még benne...
1 felhasználónak tetszik:
FüMá
2012. november 18. 13:23
#1068
Idézet (Cynthia @ 2012.11.15. 11:54)
Nem rég fejeztem be Stephen King-től a Setét torony 3: Puszta földeket, most pedig a negyedik részt olvasom, a Varázsló és üveget. Nagyon tetszik, tipikusan azok a fajta könyvek, amiket nem lehet letenni. Külön imádom, hogy rengeteg motívum van benne A Fekete házból és A Talizmánból is. Ez utóbbi egyébként a szívem csücske.
Kiegészítés: tegnapelőtt ráakadtam a Trónok hHarcára, igaz csak angolul, és mit ad Isten, volt egy kuponom is. Szóval két könyvet olvasok egyszerre, a Varázsló és üveget, illetve a Trónok Harcát
2012. november 18. 13:27
#1069
|
|
LadyBarbieúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.18. Hozzászólás: 27 Csatolások: 2 Azonosító: 189909 offline
|
Igen,a Szent Johanna Gimit.
Várom a folytatást kedves Laura.!
Várom a folytatást kedves Laura.!
2012. november 18. 13:31
#1070
|
|
AnymButterfly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.23. Hozzászólás: 860 Csatolások: 1 Azonosító: 165763 offline
|
Naná hogy olvasok legjobban a Fantasy könyveket szeretem.:)Most is olvasok egyet. Holdfény <3
2012. november 18. 13:35
#1072
|
|
FüMásíugrásb*zi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.28. Hozzászólás: 1355 Csatolások: 106 Azonosító: 166064 offline
|
Idézet (Minimanó94 @ 2012.11.17. 20:34)
Végre valahára, Becca Fitzpatricktól a Silence -et. Végre, végre, bégre... és már most imádom! Nagyon szeretem az első két részét a trilógiának, már alig várom mi lesz még benne... 
Kb. egy hete olvastam ki, nekem a három közül a kedvencem lett.
2012. november 18. 13:39
#1073
|
|
FüMásíugrásb*zi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.28. Hozzászólás: 1355 Csatolások: 106 Azonosító: 166064 offline
|
Idézet (Misao @ 2012.10.02. 13:35)
Kelley Armstrong - The Reckoning
Legjobb könyvsorozat EVÖÖÖR!
Legjobb könyvsorozat EVÖÖÖR!
Milyen nyelven olvasod?
2012. november 21. 15:19
#1075
|
|
ciccmicc44lucid dream(er). |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.06. Hozzászólás: 3552 Csatolások: 162 Azonosító: 144878 offline
|
Épp ma kezdtem el olvasni Stephen King: A tűzgyújtó című könyvét
2012. november 21. 19:08
#1077
|
Beckie⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.27. Hozzászólás: 2805 Csatolások: 343 Azonosító: 75146 offline
|
Christopher Paolini - Eragon (kedvencem)
1 felhasználónak tetszik:
Minimanó94
2012. november 21. 19:14
#1078
|
|
Dominica JInovel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.25. Hozzászólás: 3348 Csatolások: 480 Azonosító: 156416 offline
|
Igen..!!
Harry Potter-t 1-8
Harry Potter-t 1-8
1 felhasználónak tetszik:
Vampire Lady
2012. november 21. 19:14
#1079
|
|
NikiBlackD a r e T o D r e a m |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.06. Hozzászólás: 1021 Csatolások: 415 Azonosító: 157599 offline
|
Tegnap fejezte be Az Éhezők Viadala trilógiát, így ma elkezdtem Fejős Éva: Helló, London című könyvét. Lassan elkéne kezdenem a kötelezőt, Antigonét olvasni, de nincs kedvem.
2012. november 21. 20:07
#1080
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Igen. Anna Karenina. Isten látja lelkem, szeretem az orosz irodalmat és a realista regényeket de mindig kétszer több figyelmem megy az olvasására mint más könyveknél a kacifántos nevek miatt. Lev amúgy is szereti a rövidítéseket, ha egy mondatban 4 név szerepel, amiből 3 rövidítés, ott nekem már csekkolás van néha mert félő hogy elveszítem a fonalat.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline
