Ismét eltelt egy újabb hét: nézzük meg a hét legizgalmasabb celebfelvételeit az Instagram-oldalról!
A teljes cikkhez kattints ide!
A hét legnépszerűbb celebfotói
2017. április 02. 17:04
#4
Még mindig fogalmam sincsen, miért kell rossz színben beállítani Bellát. Le lehetne szállni az életéről, undorító, amit művelnek vele egyesek.
2017. április 02. 17:13
#5
Emma és Gordon <3
Perrie és Bella képe nagyon gáz, elegem van belőle, hogy nem lehet úgy feljönni az internetre, hogy az ember ne botoljon bele egy kidomborított fenékbe vagy egy mellmutogatásba "-.-
Perrie és Bella képe nagyon gáz, elegem van belőle, hogy nem lehet úgy feljönni az internetre, hogy az ember ne botoljon bele egy kidomborított fenékbe vagy egy mellmutogatásba "-.-
2017. április 02. 17:23
#7
Bellát a legjobban saját maga tünteti fel rossz színben. Nem értem miért hiszik azt egyes hírességek, hogy felesleges magamutogatással pozitív irányban nő az ismertségük.
Egyébkééént imádom Katy képét.
Egyébkééént imádom Katy képét.
2017. április 02. 17:25
#8
|
|
madeleine. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.11.25. Hozzászólás: 1673 Csatolások: 10489 Azonosító: 261034 offline
|
Christina gyönyörű azon a képen.
Nem értem, Bellán miért kell mindig kiakadni, hiszen szinte minden második kép ilyen az instán. A célját eléri az ilyenekkel, beszélnek róla és neki ez a lényeg, ti meg csak háborogjatok, pont nem érdekli. Én egyre jobban bírom amúgy.
Adam lemezét pedig kimondhatatlanul várom már, remélem, nem okoz csalódást.
Nem értem, Bellán miért kell mindig kiakadni, hiszen szinte minden második kép ilyen az instán. A célját eléri az ilyenekkel, beszélnek róla és neki ez a lényeg, ti meg csak háborogjatok, pont nem érdekli. Én egyre jobban bírom amúgy.
Adam lemezét pedig kimondhatatlanul várom már, remélem, nem okoz csalódást.
2017. április 02. 17:59
#11
Ellieeee ♡
""""Mellmutogatás"""" jóformán nincs is mit mutogatni.
""""Fenékmutogatás"""" egy műseggben mi a szép?
Kábé ennyi a véleményem.
""""Mellmutogatás"""" jóformán nincs is mit mutogatni.
""""Fenékmutogatás"""" egy műseggben mi a szép?
Kábé ennyi a véleményem.
2017. április 02. 18:05
#12
Billie-Taylor, Gordon, Ellie, Lana, nagyon tetszenek ezek a képek :3 A többivel meg nem volt kifejezett problémám, max annyi, hogy sablonosak, mindig lehet ilyesmiket látni tőlük, de ennyi.
2017. április 02. 18:52
#13
Olyan szép Christina<33 Meg Ari<33 Bella Thorne még mindig nagyon gáz...
2017. április 02. 19:04
#14
Lilly Collins és Ellie Goulding szelfije nagyon jó lett.
Demi gyönyörűen nézett ki a Törpök bemutatóján.
Taylor és Billie nagyon aranyosak.
Demi gyönyörűen nézett ki a Törpök bemutatóján.
Taylor és Billie nagyon aranyosak.
2017. április 02. 21:06
#19
|
|
Mrs.Cupcakeúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 17.02.01. Hozzászólás: 28 Csatolások: 0 Azonosító: 262248 offline
|
Imádom Perriet, de mióta Zayn elhagyta, eléggé idegesítő amit csinàl...
Ahww Taylor imádlak...yass Cheetos..
Ahww Taylor imádlak...yass Cheetos..
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:

































