Starity

Tévésorozat készül a Hollófiúkból

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 14. 11:12 #1
- törölt felhasználó -    
Az elmúlt években sorra jelentek meg nemcsak a mozivásznon, hanem a televíziók képernyőjén is a különböző könyvadaptációk. Ilyen volt például a jelenleg is a második évadát sugárzó Shadowhunters, vagy a nemrégiben készült minisorozat, a 13 okom volt című könyvből, amely számos kritikai elismerést kapott, a második évadról pedig jelenleg is vitatkoznak. Ezúttal Maggie Stiefvater bestseller regénysorozatát kívánják adaptálni, amit maga az írónő erősített meg.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. április 14. 11:16 #2
- törölt felhasználó -    
Mindig is elakartam kezdeni ezt a könyvet, de valahogy folyton elfelejtődött.
2017. április 14. 11:45 #3
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Aztan mikor mar kezdenek az emberek megszeretni majd elkaszaljak xD szoval ennyit errol.. Ha mar elkezdenek valamit folytassák is pls biggrin.gif
2017. április 14. 12:06 #4
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
IMÁDOM ezt a könyvet, de félek,hogy megfilmesítve már nem lesz jó és elrontják...
2017. április 14. 12:25 #5
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi leszek rá. A könyvsorozatot már olvastam és nagyon tetszett. Biztos, hogy belenézek majd, mert jó kis történet. smileeee.gif
2017. április 14. 13:42 #6
- törölt felhasználó -    
Most már igazán készülhetne a Mercy Falls farkasaiból is sorozat vagy film :3
2017. április 14. 15:19 #7
madnessgirl
madnessgirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.12.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 261327
Offline offline
jó lenne, ha nem rontanák el:D nagyon különleges könyvsorozat, vicces és művészi egyben..
2017. április 14. 18:25 #8
- törölt felhasználó -    
mindenképp belefogok nézni, hiszen a könyvsorozat hatalmas kedvencem heart.gif
2017. április 14. 21:38 #9
- törölt felhasználó -    
A Skorpió vágta filmet nagyon várom, kíváncsi vagyok, hogyan fogják megjeleníteni a capall uisce-ket, de természetesen A hollófiúk adaptációja is nagyon érdekel *--* Csak remélem, hogy nem olyan rosszul válogatják össze a szereplőket, mint a Shadowhuntersben. Szörnyű lenne, ha Ronan karakterét elrontanák >.<
2017. április 15. 00:55 #10
- törölt felhasználó -    
Na, ha valamire, akkor ERRE kíváncsi leszek. Alapjáraton szeszélyes a kapcsolatom ezekkel a könyvekkel, de összességében odáig vagyok a Hollófiúk-sorozat történetéért és nem utolsósorban a karaktereiért. Nagyon megörültem, amikor megláttam az első híreket a tévésorozattal kapcsolatban, és csak reménykedni tudok, hogy lesz is belőle valami, és nem fog évekig állni ez a project... a színészek már igazán érdekelnek, legfőképpen azok, akik Ronant és Blue-t fogják alakitani, hirtelen azt se tudom, hogy kik lehetnének a legideálisabbak… tény az tény, ez most nagyon lázba hozott, és remélem, hogy mihamarabb láthatjuk majd, hogy mit tudnak összehozni ebből a regénysorozatból.
2017. április 15. 11:59 #11
- törölt felhasználó -    
Belefogok nézni biggrin.gif
2017. április 16. 21:07 #12
justafangirl
justafangirl
új tag
 
StátuszNarnia <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.17.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 257171
Offline offline
Na, erre kíváncsi leszek. biggrin.gif
2017. április 23. 14:32 #13
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1297
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
Ahh nagyon kíváncsi leszek és nagyon várom már most. Remélhetőleg olyan szereplőket találnak majd akik tényleg illik az adott karakterekhez mert nagyon fájna a kis szívemnek ha elrontanák :/
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok