Harry Styles a Today show-ban lépett fel, ahol az Ever Since New Yorkon, Sign of the Timeson és a One Directionös Stokcholm Syndrome-on kívül új dalát is bemutatta, a Carolinát.
A teljes cikkhez kattints ide!
Dalpremier: Harry Styles – Carolina
2017. május 09. 18:22
#3
oh sweet jesus. mikor először hallottam a dalt teljesen el voltam ájulva. egyszerűen I-M-Á-D-O-M!
2017. május 09. 19:46
#7
|
|
ScreamQueensITZY? ITZY! |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.07.11. Hozzászólás: 1007 Csatolások: 1457 Azonosító: 246374 offline
|
Kár hogy nem voltam ott aww az összes olyan jó volt az új szám meg awww és mikkor el neveti magát nah akkor ott haltam meg...❤❤
2017. május 09. 21:56
#10
|
|
Almaszósz66visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.06.16. Hozzászólás: 384 Csatolások: 0 Azonosító: 227703 offline
|
Rohadt jó lesz ez az album!❤
2017. május 09. 23:21
#12
Idézet (LadyAly @ 2017.05.09. 19:13)
Gondolom nagyon elfogultnak kell lenni, hogy tetsszen ez a szám, vagy nem tudom. Engem így első hallásra minden esetre nem fogott meg.
Ez nem elfogultságról szól, hanem különböző ízlésekről. Nyilván neked is más zene tetszik, és azoknak is, akiknek bejön a dal. Attól még, mert neked nem tetszik valami, ami másoknak igen, nem biztos, hogy másoknak "elfogultságból" tetszik.
Egyébként, hogy a témához is konkrétabban hozzászóljak, egyre jobban várom az albumot, ez a dal is igazán megfogott, bár kicsit tartottam tőle, eddig mind a négy megjelent dal tetszik, úgyhogy várom a többit is.
2017. május 10. 06:26
#14
|
Hoxa18 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.07.17. Hozzászólás: 904 Csatolások: 0 Azonosító: 246729 offline
|
Vártam ezt a dalt, mert Harry azt nyilatkozta, hogy az apukájának Des-nek ez tetszett a legjobban az egész albumról. És mivel Ő hallgatott Beatles-t, Rolling Stones-t, Queen-t, Bowie-t mikor Harry kicsi volt, meghatározva ezzel a zenei ízlését, kíváncsi voltam milyen lehet. Nem csalódtam ebben sem! Most már nagyon szeretném hallani az albumot!!!
2017. május 11. 01:39
#16
|
katherine0813 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.10.18. Hozzászólás: 597 Csatolások: 0 Azonosító: 250792 offline
|
Ugyan úgy, ahogy a Sign of the Times nem fogott meg abszolút, úgy ez elsőre a fülembe mászott, nagyon tetszik. A Stockholm Syndrome-nál pedig elkapott a sírhatnék. Emlékszek, mikor először hallottam tőlük dalt, mégpedig a Kiss Yout és azonnal szerelmes lettem beléjük
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:




