Starity

Egy újfajta rocksztár: Harry Styles – albumpremier

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 13. 12:51 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Harry Styles nemcsak rocksztár akar lenni: trónkövetelő lehet a One Direction egykori sztárja.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 13. 12:57 #2
- törölt felhasználó -    
Ahh, mindig csak Harry meg Harry. Szeretem őt, de már nagyon sok a Harryről szóló cikkek száma. Egyébként nem rosszak az albumon lévő dalok
2017. május 13. 13:02 #3
N_évi024
N_évi024
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.05.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 254541
Offline offline
Imádom Harryt, tényleg. Mint ember, mint énekes, és kicsit (őszintén szólva) féltem, hogy nem fog tetszeni, amit hallani fogok ezen a lemezen. De kellemeset kellett csalódnom. Sosem számítottam volna Harrytől ilyenre, és meg is lepődtem rendesen. A "Kiwi" , a "Carolina" és a "From the Dining Table" egyszerűen profik, és tökéletesek. smileeee.gif Ahogy a cikk írója is írta bennem is felmerült sokszor, (leginkább az utolsó dal hallgatása közben) hogy ki sértette meg így őt. Érezni a szomorúságát a dalokon.
2017. május 13. 13:04 #4
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
Nagyon büszke vagyok Harryre,egyszerűen elkápráztat a tehetsége.
Szerintem jók lettek a számok is, bár van olyan, ami nem teljesen az én stílusom. De nagyon gratulálok neki mindenhez, tényleg ő egy igazi csoda! heart.gif
2017. május 13. 13:09 #5
- törölt felhasználó -    
Mikor először végig hallgattam az albumot nem tudtam mást csinálni, csak mosolyogni. Kétségtelen, hogy napjaink egyik legmeghatározóbb alakja, és nem hiába. Elképesztő, mennyi tehetség szorult ebbe a férfiba, a hangja csodálatos, a dalszöveg, amit írt egyedi, és még véletlenül sem hasonlítható a mai zenékhez. A számok stílusa pedig nem is lehetne jobb.
Egyszerűen szerelmes lettem az egész albumba, megunhatatlan a számomra.
Ez a cikk/kritika pedig remekül visszaadja azt a komolyságot, amit a dalok hallgatása közben tapasztalni lehet. Gratulálok hozzá!^^
2017. május 13. 13:21 #6
fruzsomano
fruzsomano
új tag
 
StátuszAzokért a pillanatokért élj, melyeket nem lehet szavakba önteni!!One Direction:3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.26.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 217523
Offline offline
Nagyon jó lett ez a cikk!smileeee.gif A Rolling Stone kritikája pedig szerintem teljes mértékben igaz: "A lemez bizonyítja, hogy semmi átlagos nincs ebben a srácban."
Harry eddig is a példaképem volt és az egyik legkarakteresebb embernek tartottam, de ezután a különleges és egyáltalán nem mindennapi album után ez az érzés csak felerősödött bennem. Mindegyik számban van valami ami különlegessé teszi, a dalszöveg, a hangszerelés, a hangzás...számomra mind hordoz magában valamilyen üzenetet, érzést. Nem tudok mást mondani csak azt, hogy hihetetlenül büszke vagyok rá, eddig is az voltam és szerintem ezután sem fog változni a helyzet. Az én szememben az album egy mestermű lett és nagyon örülök annak, hogy Harry Styles megmutatta a világnak mi is rejlik benne. All the love xx biggrin.gif
2017. május 13. 13:39 #7
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Erről az 'Állítólag - Mythbusters' című Discovery sorozat egyik epizódja jutott az eszembe, amelyikben a sz@rt (igen, azt) polírozták fényesre pardon.gif Nekik sikerült...
2017. május 13. 13:45 #8
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Szerintem meg ez a gyerek túl van sztárolva. unsure.gif Új fajta rock sztár? Már a kifejezés megértésével is akadnak némi problémák. Nagyon rám akarjátok erőltetni herikét, de a véleményem még mindig ugyanaz róla, mint amikor az egyirányúban volt - közel sincs akkora tehetsége, mint ahogyan az a cikkben elő van adva. Állítólag ő a következő Mick Jagger... hmmm... szerintem a bokájáig nem fog felérni hozzá, de majd meglátjuk. Mosolyogtató, ahogyan a cikkben úgy van írva erről a gyerekről, mintha egy zenei géniusz lenne, akiben Elvis és - az imént említett - Mick Jagger találkozik. Most még nagy a hype, de vajon évekkel később képes lesz ezt az indokulatlanul nagy érdeklődést fenntartani??? unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: ilus1996, madeleine., _ToTo_
2017. május 13. 13:51 #9
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Ma reggel hallgattam végig az albumot, és hát mit mondhatnék? Le vagyok nyűgözve! Ez egy igazi mestermunka, egy hatalmas tehetségtől. Sokkal jobban hangzik a hangja ebben a stílusban, és valljuk be, jobban is áll neki. Harry teljes mértékben kinőtte a tinibálvány korszakát, és most egy saját albumban megmutatta az igazi énjét. Felnőtt. Most érzem igazán, hogy megnyílt a rajongók előtt. Kimondhatatlanul büszke vagyok rá. Régen hallottam már olyan dalt, aminek az első 10 másodperce után tudtam, hogy ez tökéletes, nagyon jó. Kellemes meglepetést okozott. Nagyon-nagyon örülök a sikerének, megérdemli!
2017. május 13. 13:51 #10
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Amíg a One Direction tagja volt addig egy felkapott pop sztárocskának gondoltam. Az utóbbi időben viszont rengeteg cikk jelent meg róla és be kell valljam, hogy kezdem megkedvelni. Nem gondoltam volna, hogy az a "bongyorkás hajú srác" valaha ilyen érett felnőtt lesz és egy ilyen zseniális albumot ad ki a kezei közül. Van benne valami különleges. Nem mindegyik szám az én stílusom, de ettől függetlenül nagyon jók. Az egész album fantasztikus lett.
2017. május 13. 13:58 #11
Rainbowbubble3366
Rainbowbubble3366
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.10.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 261278
Offline offline
Nem azért, de nem nevezném rocksztárnak, pár nyálas dal és fura öltözködési stílus után. Azért vannak / voltak nála jobb énekesek is. A sok tini azért van oda érte mert jól néz ki, és mert befutott az 1D által. Nem azért, de a világban nála vannak azért jobbak is, és őket nem verik nagy dobra.... Szóval nem nevezném rocksztárnak, max. Csak sztárnak. XDD
2017. május 13. 14:05 #12
Fancy_24
Fancy_24
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.29.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 259374
Offline offline
Nekem negyon tetszik az album, régebben sok rockot hallgattam. Nekem egy kicsit hasonlít az RHCP hangzására, és nálam ez egy plusz pontot jelent.
2017. május 13. 14:06 #13
Narrybitch
Narrybitch
bruhgirl.
 
StátuszWe're just a bunch of fucking animals, but we're afraid of the outcome
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.08.
Hozzászólás: 9000
Csatolások: 6266
Azonosító: 253008
Offline offline
Imádom ezt az albumot! Nagyon-nagyon büszke vagyok rá!
2017. május 13. 14:06 #14
- törölt felhasználó -    
Jézusom...Ő rocksztár?Hát,jót nevettem! _nevet.gif
Rainbowbubble3366:szebben nem is tudtam volna megfogalmazni...
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2017. május 13. 14:09 #15
- törölt felhasználó -    
Annyira túl van sztárolva, majd meglátjuk meddig tudja ezt fenntartani.
2017. május 13. 14:14 #16
Expectations
Expectations
új tag
 
Státusznumb.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.12.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 264282
Offline offline
Soha, semmilyen körülmények közt nem nevezném őt rocksztárnak.. Viszont, hogy őszinte legyek, ezen az albumban azért fellelhető pár egész jó szám. Pozitívan csalódtam benne. Ezek után sem lett a szívem csücske a srác, de más szemmel nézek rá.
2017. május 13. 14:19 #17
Benczúr Heniriett
Benczúr Heniriett
visszatérő vendég
 
StátuszAz ember néha nehezen jön rá, mi a feladata egy jó barátnak. Katherine Woodward
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.25.
Hozzászólás: 179
Csatolások: 2
Azonosító: 247162
Offline offline
Hát legalább nem limuzimban henceg
2017. május 13. 14:26 #18
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Azóta hogy 2011-ben a what makes you beautiful-ban meghallottam Harry szóló részét azóta várok egy albumot tőle.
És hát megérte 6 évet várni erre mert ez egyszerűen csodálatos lett..
Minden dal egy kis rész Harryből amit eddig a 1Ds évek alatt nem ismerhetett meg a világ belőle.
Ebben a fiúban szerintem minden meg van ahhoz hogy az évek múlásával egy igazi nagy legenda lehessen.. Önzetlen, karizmatikus, tehetséges magabiztos tiszteltet tudó, szeretett teljes, kedves a rajongóival, egyediség, és mellesleg jól is néz ki és nem tudok elmenni a tény mellett hogy más nagy sztárokkal ellentétben ő nem a botrányaival tartja fent a hírnevét.
A szívem mélyén még mindig remélem hogy a bandának nincs vége és visszatérnek de egyszerűen nem lehet nem észre venni hogy Harryben sokkal több van mint amit bandában megtudott mutatni (ahogy persze a többiekben is) és ha nem is térnek vissza nem fogom annyira sajnálni hiszen szólóban is csodálatos(ak.
A kedvenc dalom a From the Dining Table ez a legőszintébb dal az albumon
2017. május 13. 14:31 #19
- törölt felhasználó -    
Rocksztár? _nevet.gif
Szerintem is túl van sztárolva. Majd meglátjuk, meddig tudja fenntartani ezt az indokolatlan érdeklődést.
2017. május 13. 15:01 #20
Bogyo007
Bogyo007
új tag
 
Státuszwubba lubba dub dub
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.21.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 240598
Offline offline
Ezt igazán rocknak sem nevezném, de ha ez az, akkor már az új Linkin Park dalokat se szólja le senki. Kicsi Harry soha nem lesz rocksztár, a sok tizenéves rajongója nem lesz elég hozzá.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok