2017. május 23-án jelent meg az öttagú dél-koreai fiúcsapat első kislemeze CACTUS címmel.
A teljes cikkhez kattints ide!
Bemutatkozott az A.C.E
2017. május 25. 08:53
#1
|
|
Bae Hee Yeonpeαcнy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.11. Hozzászólás: 9512 Csatolások: 28151 Azonosító: 189546 offline
|
2017. május 25. 10:54
#2
IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM
Teljesen odáig vagyok a számért és a fiúkért. A debütáló daluk fantasztikus, 23.-a óta rongyosra hallgattam. Azt hiszem, nagyon fogom én még szeretni ezt a csapatot. ❤
Teljesen odáig vagyok a számért és a fiúkért. A debütáló daluk fantasztikus, 23.-a óta rongyosra hallgattam. Azt hiszem, nagyon fogom én még szeretni ezt a csapatot. ❤
2017. május 25. 13:41
#4
|
|
Dwaejitokki구름 공주님 ☁ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.11. Hozzászólás: 1320 Csatolások: 62 Azonosító: 208978 offline
|
Annyira jóók*--*
Nagyon tetszik a debüt számuk, remélem a jövőben is ilyen jó dalokat hoznak majd össze.:3 ♥
Nagyon tetszik a debüt számuk, remélem a jövőben is ilyen jó dalokat hoznak majd össze.:3 ♥
2017. május 25. 14:00
#5
Nekem a szám elég fura még így többszöri hallgatás után is, viszont a fiúk hangja nagyon bejön
2017. május 25. 14:14
#6
Kb. 2-3 hete ismerem a srácokat, de már az elején is nagyon szimpatikusak lettek. Imádom a számot, és a videóklippet is. Kíváncsi leszek a jövőben milyen dalokat adnak majd ki.
2017. május 25. 15:21
#7
|
|
Bae Hee Yeonpeαcнy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.11. Hozzászólás: 9512 Csatolások: 28151 Azonosító: 189546 offline
|
Október óta követem a fiúk munkásságát és nagyon megörültem áprilisban, mikor megláttam a hírt, miszerint májusban debütálni fognak. De ezzel a dallal felülmúlták minden várakozásomat. *^* Tökéletes zene, koreográfia és videoklip. Remélem minél hamarabb hallhatunk tőlük újabb és újabb dalokat.
*Jun szőke hajáért pedig teljesen odavagyok.*
*Jun szőke hajáért pedig teljesen odavagyok.*
2017. május 25. 20:18
#9
|
|
Ten Thousandvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.03.30. Hozzászólás: 358 Csatolások: 0 Azonosító: 255291 offline
|
Már egy ideje rajtuk tartottam a szemem, ezért nagyon megörültem, amikor meghallottam a hírt, hogy debütálnak. Kicsit szokatlan lett, és nagyon emlékeztet valamire a dallama, de ettől függetlenül tetszik, és sok sikert kívánok nekik a továbbiakban is.
2017. május 30. 07:00
#10
Úgy látom én leszek itt az első akinek ez a szám nem tetszik.
A fiúk nagyon szeretnivalóak és tehetségesek, de ez a debütálás szerintem gyenge lett, többet vártam volna tőlük
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:







