Starity

Albumpremier: Halsey – Hopeless Fountain Kingdom

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 02. 07:52 #1
- törölt felhasználó -    
A barna hajú szépség ma, azaz június 2-án dobta piacra második korongját Hopeless Fountain Kingdom címmel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. június 02. 08:12 #2
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó lett! smileeee.gif
2017. június 02. 08:57 #3
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Imádom és az album címe kisbetűvel van(hopeless fountain kingdom) heart.gif
2017. június 02. 10:28 #4
Lalis
Lalis
új tag
 
Státuszand i wanna come home to you, but home is just a room full of my safest sounds..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 226049
Offline offline
Idézet
Hopelessben pedig Cashmere Cat hangja csendül fel.

Hát Cashmere Cat egy DJ, szóval csak Halsey hangja hallható abban a számban biggrin.gif

Egyébként hihetetlenül jó album lett, bár a Badlandsot nem űbereli egyenlőre, de lehet ahhoz még többet kell majd hallgatnom thumbsup.gif
2017. június 02. 10:42 #5
- törölt felhasználó -    
pár szám tetszik belőle, de csak pár. régebben jobb dalokat írt.
2017. június 02. 15:39 #6
- törölt felhasználó -    
Jöttem sírni, én szóltam.
Szavakkal képtelen vagyok körülírni, jelenleg mit érzek; valamint, hogy mit éreztem tizenöt és fél órával ezelőtt, éjfélkor. Mióta H bejelentette a pontos dátumot, egyáltalán azt, hogy új albumot ad ki, csak ezt a napot vártam. Hihetetlen, hogy egyszerre tűnt lassúnak és gyorsnak az idő, ami eltelt. Éjfélkor nem voltam képes felfogni, hogy igen, én tizenhárom új számot hallgatok, de azóta eljutott a tudatomig, hogy június másodika van. Egyszerűen csak elképesztően büszke vagyok Halsey-ra. Évek óta dolgozik ezen az albumon, a legfontosabb kincse talán a hopeless fountain kingdom, és most világszerte elérhető, és számos helyen első, és második az albumok között. Most leírhatnám, hogy ezeknek a soroknak az írása közben is sírok, de nem ezért jöttem. Csodálom, amit elért; azt, hogy itt vagyok a Room 93 óta. Igaz, hatalmas szünettel, de itt vagyok. Elképesztő, hogy a semmiből ilyen hírnévre tett szert, és istenem, szavakkal képtelen vagyok kifejezni, milyen büszkeség tölt el, miközben a dalokat hallgatom. Mindegyik egy mestermű, első pillanatól az utolsóig. Ez egy történet, melynek alig várom a videóit. Egy csoda. És... nincs és. Ennyi. Mestermű, egy Földre pottyant angyaltól. Köszönöm neki, hogy van, és olyan, amilyen. Tényleg, köszönöm. heart.gif
[megj.: azért emeltem ki az album kezdőbetűit, mert nem először látom tévesen leírva. Mielőtt cikket ír valaki, illene utána járni. Kisbetűvel van írva mind a három szó, nem naggyal.]
2017. június 03. 07:05 #7
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Lassan egy éve követem Halsey munkásságát. Bátran ki merem állítani, hogy a megszállottja vagyok.
Egy ilyen csodálatos és erős hanggal rendelkező
Sajnálom, hogy Lidoval akkoriban szakítottak, de akkor nem jelent volna meg ez a mestermű, ami elég nagy veszteség lenne.
Szerintem jobb, mint a Badlands. Lehet csak azért, mert azt már rongyosra hallgattam, s hfk meg még friss.
Fél év után a kezeim közt foghatom. Megérte a várakozás.
A dalok nagyon a szívemhez nőttek. És azt kell mondjam, nincs köztük rossz.
A kedvenceim a Devil In Me, Sorry, Heaven In Hiding és Bad At Love.
Így tovább Ashley. Váltsd meg a világot a művészeteddel. "You have been chosen. Make peace." ❤
2017. június 04. 16:40 #8
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Először úgy voltam vele, hogy nem tesz túl a Badlands-en. Nem tetszett. Nem tetszett a hopeless fountain kingdom, ami elég nagy helyet hagyott bennem. Nem tudom miért, de nem jött be. Baromira szíven talált, hogy ennyire vártam az albumot, még sem tetszik. De ma, ahogy meghallgattam a dalokat többször, kezdve a Devil In Me és a Heaven In Hiding-al, rájöttem, hatalmasat tévedtem ezzel kapcsolatban. Nagyon erős és ütős számok kerültek fel a hfk-ra, és még mindig csak annyit tudok mondani, hogy iszonyatosan büszke vagyok Halsey-ra. Amennyi erő ezekben a dalokban van, elmondhatatlan. A Don't Play dala volt az, ami elsőre is tetszett, főleg a szövege miatt. Köszönöm szépen Halsey, hogy elhoztad ezt a tökéletességet, ami szebbé teszi a napjaimat.
2017. június 07. 16:53 #9
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Nagyon vártam az albumot, és nem csalódtam. Teljesen új dalok ezek, eleinte furcsa volt, nehéz volt megbarátkoznom a hpk-val, de minél többször hallgattam, annál jobban megszerettem. Bár nálam a Badlands-et nem überelte. Ennek ellenére rettentően örülök neki, és nagyon kíváncsi vagyok, legközelebb milyen remekművet ad majd ki. Imádom Halsey munkásságát. ❤
2017. június 16. 10:40 #10
szarescsillamponi
szarescsillamponi
új tag
 
StátuszLive. Love. Laugh.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.30.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 263352
Offline offline
Badlands volt életem szerelme. Úgy gondoltam ez vizet se fog vinni mellette. Nem tetszett az elején. Nem bírtam meghallgatni egyik számát sem. Csalódott voltam, mert egyébként Halsey életem értelme. Ő volt az, aki átsegített zenéivel a nehéz időszakokon.
Aztán puff. Adtam egy második esélyt ennek az egésznek, és omfg. Tévedtem. Imádom ezt a nőt, és ezt az albumot. Rohadtul.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Halsey Halsey 1086.