Starity

Christopher Nolan nem tudta, hogy ennyire híres Harry Styles

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 09. 20:21 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Elindult a Dunkirk promóciós körútja, amely alkalmából Christopher Nolan a filmszakma új csillagáról(?) ejtett prár szót.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 09. 20:37 #2
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Nem fogok hazudni csak Harry miatt fogom megnézni ezt a filmet hisz kiváncsi vagyok hogyan fog alakítani.
Az eddig előzetesek alapján (amikben már beszél is) nagyon ígéretesnek tűnik.
A 1Ds múltjában pl a Best Song Ever-ben is hatalmasat alakít és az iCarly című sorozatban is ő kapta a srácok közül a főszerepet amit szintén jóra sikerült.
Harry előtt még hatalmas jövő áll...
2017. július 09. 20:49 #3
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Ha Nolan ezt mondja, akkor én maximálisan elhiszem neki. Ez az ember még egyszer nem nyúlt mellé színészek terén, szóval én bizalmat szavazok neki.
2017. július 09. 20:49 #4
N_évi024
N_évi024
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.05.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 254541
Offline offline
Annyira várom!❤
2017. július 09. 21:23 #5
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Én nyitott vagyok, bár nem kedvelem Harryt, nem írom le előre, viszont az már most felháborít, hogy rengetegen miatta nézik majd meg, nem a film témája miatt, és képtelenek lesznek értékelni Nolan munkáját - meg aztán majd lehúzzák, ha nem értik, ugyanis a rendező nem mondhatnám, hogy könnyen emészhető filmeket dobott piacra az eddigi évek során.
2017. július 09. 21:38 #6
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3253
Csatolások: 45418
Azonosító: 155975
Offline offline
Őszinte leszek, bármennyire is érdekel Harry alakítása nem fogok csak miatta beülni egy olyan filmre, ami annyira nem érdekel. Lehet megnézem pár hónap múlva, de csak ezért nem fogok elmenni a moziba smileeee.gif
2017. július 09. 21:55 #7
- törölt felhasználó -    
én alapjáraton szeretem a hasonló témájú filmeket, szóval biztosan megnéztem volna Harry nélkül is pár hónappal később, viszont így, hogy Ő is szerepel benne, az elsők között leszek, aki jegyet foglal a filmre.
már rettentően várom, biztos vagyok benne hogy remek lesz, csak úgy mint Nolan többi munkája^^^
2017. július 09. 22:08 #8
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
100% hogy nem mennék el moziban megnézni a filmer ha nem Harrynek adták volna a főszerepet. De így az elsők között leszek smileeee.gif
2017. július 09. 22:17 #9
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Van benne igazság hogy majd a sok tizenéves meg azok amik Harry miatt mennek el megnézni a filmet nem fogják annyira érteni/értékelni a filmet (tisztelet a kivételnek) de azért ez a sok kis tizenéves elég nagy hírverést és ingyen reklámot csinált a filmnek és a bevétel elég nagy része tőlük fog érkezni ami miatt szerintem se Nolan sem a többi készítő nem panaszkodhat .. plusz a média sem foglalkozna a filmmel ha Harry nem lenne benne a starity sem írna a filmről ennyit.
Amúgy meg lehet hogy Nolan nem tudta az elején hogy Harry mekkora híresség de amint rájött elkezdték vele promotálni a filmet ami undorító részükről csak hogy egy példát említsek elvileg Harrynek nem sok jelenete van de az összes előzetesebe bele tettek egy kicsit belőle...
A napokban zajló interjúkon sem a főszereplőket küldték hanem Harryt..
ha már ők ennyire kihasználják Harry hírnevét akkor szerintem lenyelik majd hogy sok tini fogja megtölteni a mozit Harry miatt.
2017. július 09. 22:31 #10
CsacskaCsajszi
CsacskaCsajszi
visszatérő vendég
 
StátuszSemmi :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.08.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 265323
Offline offline
hát pedig bocsika de totál híres, már bocsika! A film az meg nagyon várós! Eszméletlen nagyon! Egyértelmű megyek a moziba!!!
2017. július 09. 22:41 #11
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
rofl.gif rofl.gif
2017. július 09. 22:53 #12
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Idézet (Wendy17 @ 2017.07.09. 22:17)
Van benne igazság hogy majd a sok tizenéves meg azok amik Harry miatt mennek el megnézni a filmet nem fogják annyira érteni/értékelni a filmet (tisztelet a kivételnek)  de azért ez a sok kis tizenéves elég nagy hírverést és ingyen reklámot csinált a filmnek és a bevétel elég nagy része tőlük fog érkezni ami miatt szerintem se Nolan sem a többi készítő nem panaszkodhat .. plusz a média sem foglalkozna a filmmel ha Harry nem lenne benne a starity sem írna a filmről ennyit.
Amúgy meg lehet hogy Nolan nem tudta az elején hogy Harry mekkora híresség de amint rájött elkezdték vele promotálni a filmet ami undorító részükről csak hogy egy példát említsek elvileg Harrynek nem sok jelenete van de az összes előzetesebe bele tettek egy kicsit belőle... 
A napokban zajló interjúkon sem a főszereplőket küldték hanem Harryt.. 
ha már ők ennyire kihasználják Harry hírnevét akkor szerintem lenyelik majd hogy sok tini fogja megtölteni a mozit Harry miatt.


Azért van ennyi cikk, mert a cikk írójának egyik kedvence Harry, és ha megnézed, a filmről kb. csak Glamster tett ki híreket. Egyébként nem egy olyan filmről volt már itt sok cikk, amin meglepődnél, ha tudnád, hogy Nolan rendezte.
Plusz azért Mark Rylance (Oscar-díjas színész!) vagy Cillian Murphy sokkal többet letett már az asztalra, mint Harry, aztán mennyit is vannak az előzetesben? ... Az, hogy a fiatalok csak őt ismerik, nem Nolan hibája, és nem vele akarja megfogni a közönséget, mert akik filmszeretők, előbb veszik meg a mozijegyet a fent említett két színészért vagy magáért a rendezőért. Nézz meg bármilyen trailert, ami Nolan filmjeihez készült. Az összes ilyen. Nem kell, hogy valakinek sok szerepe legyen, ha az jelentős.
Meg aztán senki nem mondta, hogy őket zavarja a tiniáradat, hanem pl engem fog rohadtul, meg azokat, akik egy filmet nem csak megnéznek, hanem át is élnek és képesek értékelni, tudják, hogyan kell filmezni, mi jó, és mi nem. Előre megmondom, hogy a Harry miatt moziba vonulók fele lehúzza majd a filmet, és "csak Harry miatt érdemes megnézni, amúgy sz*r" kommenteket hagy, a másik fele meg fel sem fogja majd agyilag, mi történt. Ugyanis ez egy történelmi eseményt dolgoz fel, nem is akármilyet, szóval fejben is fel kell nőni egy Nolan filmhez, nem csak "megnézem, mert az X-Factoros fiúbanda egyik ex tagja végre mozivásznon lesz".
2017. július 09. 23:20 #13
Rékusz
Rékusz
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.16.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 74287
Offline offline
Előre félek a sok tinilány reakciójától, akik csak Harry miatt fogják megnézni... Mert Harry ide vagy oda, ez egy Christopher Nolan film. Ami mindig egy csoda, viszont nem mindig egyszerű felfogni, hogy
2017. július 09. 23:25 #14
Rékusz
Rékusz
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.16.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 74287
Offline offline
Rékusz - Ma, 23:20
Előre félek a sok tinilány reakciójától, akik csak Harry miatt fogják megnézni... Mert Harry ide vagy oda, ez egy Christopher Nolan film. Ami mindig egy csoda, viszont nem mindig egyszerű megérteni, hogy ez a zseni mit is akart mondani. Reméljük a legjobbakat.
Jaaaj, nagyon várom már. Nolan♥


Forrás: http://starity.hu/magazin/69184-christopher-nolan-nem-tudta-hogy-ennyire-hires-harry-styles/#ixzz4mN7pnHpO
2017. július 10. 06:13 #15
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Kíváncsi lennék, de lehet hogy nem bírnám. Ezek a katonás filmek nekem ijesztőbbek mint a horror.
2017. július 10. 08:40 #16
A.n.n.a.S.
A.n.n.a.S.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.05.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 264709
Offline offline
Szerintem meg nagyonis tutda. Az, hogy Harry szerepel benne, egy hatalmas marketingfogás. Felkapták, miért ne kapnafilmszerepet? A moziban ülők háromnegyede csak miatta fogja megnézni, ebben biztos vagyok.
2017. július 10. 10:28 #17
nori-bb
nori-bb
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 142275
Offline offline
A.n.n.a.S. Chris Nolan neve már eleve marketingfogás nincs ilyen trükkökre szüksége, hogy egy színészt a hírneve miatt szerződtessen mert egy világklasszis rendező és Harry nélkül is tömegesen néznék a filmet
2017. július 10. 12:01 #18
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Ha tudta, ha nem, mindenképp jól jártak mindketten. Nolan kapott egy marketingcsodát a stábjába, akivel még a használt rágógumit is csillagászati áron lehet eladni, Harry pedig kapott egy hatalmas kiugrási lehetőséget a filmszakmában (elég kevesen mondhatják el magukról, hogy első szerepükben Nolan rendezte őket...).
WIN-WIN.
Az meg, hogy ki és miért nézi meg a filmet a lőtéri kutyát nem érdekli, ha kiperkálja a mozijegy árát.
2017. július 10. 15:40 #19
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
A szüleim speciel azt se tudják, hogy ki az a Harry Styles.
Odavagyok a 2. világháborús filmekért, tuti megnézem, biztos nagyot fog ütni. ^^
2017. július 10. 17:06 #20
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Lehet megnézem majd, nem tudom.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok