Starity

Budapestre látogat a 24K!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 05. 06:27 #1
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
A csapat Instagram-oldalán tette közé az Addicted to Only You elnevezésű turné állomásait, ahol a magyar 24U-k legnagyobb örömére Budapest is szerepel a listán.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 05. 10:08 #2
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
Aaajh miért hétfő? Olyan rossz ez :/ ha nem kellene dolgoznom mennék is sad.gif
2017. augusztus 05. 10:27 #3
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Ahhh ugy várom már.*---* Csak azt sajnálom hogy Hui nem tud velük jönni.:c
2017. augusztus 05. 12:11 #4
- törölt felhasználó -    
Hui már most hiányzik :c De a koncertet Úristen, de várom már, teljesen odáig vagyok és vissza örömömben. ♡
2017. augusztus 05. 14:52 #5
- törölt felhasználó -    
Életem első kpop koncertje lesz, már nagyon izgatott vagyok^^ De pont a biasom, Hui nélkül..sad.gif( kis életem sajnos nem tud eljönni, de remélem, hogy biztonságban lesz❤️
2017. augusztus 05. 14:56 #6
- törölt felhasználó -    
A régi 24K-t imádtam, de ez az új nagyon távol áll tőlem. sad.gif Sungoh és Daeil nélkül semmi sem az igazi már, ha ők még mindig a csapat részesei lennének gondolkodás nélkül elmennék a koncerjükre, de így nem. Azért örülök, hogy a koreai bandák sorra jönnek el hazánkba másoknak ezzel örömet okozva. happy.gif
2017. augusztus 05. 15:57 #7
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Nem ismerem őket. :| Viszont tényleg jó látni, hogy azért érdeklődnek páran a hazánk iránt. Remélem, egyszer jön valaki az én kedvenceim közül is, mert arra még sajnos nem volt példa. ^^
2017. augusztus 15. 10:23 #8
- törölt felhasználó -    
Ha a srácok "szereplését" nézzük, akkor tökéletes volt. Egy rossz szót nem tudnék mondani a fiúkra. Iszonyat kedvesek voltak és rettentően cukik isC: Jinhong betegen is résztvett és az aranytorkával énekelt egészvégig. Viszont a szervezés szerintem nem volt túl jó..:// Odamentem 10-re a sorszámomért ami egyébként semmit nem ért. A srácok megkérték az elől lévő embereket, hogy ne rakják fel a kezüket, hogy mi hátsósorban állók lássunk is valamit, de semmit nem ért és szerintem elég szomorú mikor már a srácoknak kellett őket megkérni. (persze ez nem a szervezés hibája és nem is a fiúké, hanem a fandomé) Hamár fandom.. akkor fanchant. Szomorú volt a saját hangomat hallani a fanchantoknál:( Nem tudom miért, számomra örök rejtély marad, hogy miért nem kaptunk pacsit, de ez sem a srácok hibája. Nem értettem azt sem, hogy miért nem szabadott volna kamerázni? Azért megyek koncertre, hogy csak álljak ott, vagy mi? Ezek eléggé felbosszantottak, meg persze az, hogy SEMMIT nem láttam, mert mindenki odaállt ahova akart. Mellesleg meg minden megszólalásuknál üvöltettek. Ettől függetlenül a srácok csodálatosak voltak, remélem legközelebb Huival együtt jönnek.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Liang Hui Liang Hui 6259.