Starity

Megható levéllel vallott rajongóinak Justin Bieber

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 05. 17:56 #21
- törölt felhasználó -    
De véditek Justint! mi az talán szerelmesek vagyok belé??? biggrin.gif tongue.gif
2017. augusztus 05. 18:01 #22
Sütikexdd
Sütikexdd
visszatérő vendég
 
StátuszMerj elni meghalni barki tud
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 255101
Offline offline
Justin szereti a rajongoit es amiert egyesek nem szeretik nem kell verig serteni nehany ember olyan szanalmas......es nekem Justin barmit is csinal akkor is o lesz az egyik kendvenc sztarom es akkor is imadni fogom ot ♡ es fogjatok mar fel h 18 honapon keresztul turnezzott neki is kell egy kis piheno .. os csak ember es eltud faradni nem ertem miert nem tudjak felfogni egyesek es h lehetnek ilyen onzooek masra nem is gondolva 18 honap nem keves ido megertem ha szeretne egykis pihenest
2017. augusztus 05. 19:32 #23
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Ezen nem kell meglepődni, respect, hogy eddig végigcsinálta a turnét, én legalábbis nem tudtam volna. Kapcsolódjon ki, gyűjtsön energiát, és legyen boldog, aztán jöjjön vissza, mert rengeteg rajongója van akik várják őt. (hozzátenném, hogy nekem kicsit sem a szívem csücske, de képes vagyok emberként tekinteni rá)
2017. augusztus 05. 20:33 #24
- törölt felhasználó -    
Én nagyon büszke vagyok rá❤
2017. augusztus 06. 13:54 #25
band_obsessed_idiot
band_obsessed_idiot
visszatérő vendég
 
StátuszI'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.19.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 259052
Offline offline
Jeez, még mindig nem értem mit kell ennyit szenvedni. Tüsszent egyet már le kell mondani a soron következő koncertet betegségre hivatkozva... Jó, lehet mondani hogy a pop világot ne mérjük össze az alternatív előadókkal, de azért mégis, vegyük példának: Andy Biersack törött bordákkal, törött orral végignyomta a koncertjét. Chester Bennington (nyugodjon békében) törött kézzel fejezte be a showt. Ez a fiatalember meg ilyen semmilyen indokokkal lemondja a koncertjeit, cserbenhagyja a fanokat. Essetek nekem drága belieberek, szidjatok, köpködjetek, de nem tagadhatjátok hogy egy csöppet cserben lettetek hagyva.
2017. augusztus 06. 17:29 #26
Gina99
Gina99
 
StátuszNem mérheted időben az örökkévalóságot. /American Horror Story/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 774
Csatolások: 0
Azonosító: 155603
Offline offline
Mindenki észrevehette, hogy az utóbbi időben tényleg visszatalált a régi önmagához, aki volt. Remélem egy kis feltöltődés után jobb formában lesz mint valaha!❤❤❤
2020. május 27. 14:20 #27
HermioneGiga
HermioneGiga
visszatérő vendég
 
StátuszJonathan Young
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.02.26.
Hozzászólás: 444
Csatolások: 18
Azonosító: 271712
Offline offline
Jajj, mindjárt sírok.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok