Starity

Véget ért a Shadowhunters második évada – spoiler!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 16. 12:37 #1
- törölt felhasználó -    
Vasárnap került képernyőre az árnyvadászok történetének második évados fináléja, amely ugyan lezárta az évadot, sok kérdést és nyitott kapukat hagyott a harmadik szezonhoz.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 16. 13:32 #2
nikicica1970
nikicica1970
új tag
 
StátuszHigh hopes are getting low
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.29.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 265732
Offline offline
Már nagyon várom az új évadot! Clace4ever <3
2017. augusztus 16. 14:45 #3
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Malec!!!!!!! Olyan imádnivalóak!
2017. augusztus 16. 14:51 #4
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
SEBASTIAN heart.gif
Nem, nem érdekel, hogy igazából Jonathan a neve, nekem mindig is Sebastian fog maradni.
Annyira örülök, hogy a harmadik évadban ő lesz a főgonosz ♡ Mondjuk gondoltam, hogy ilyen kis rövid idő után nem fogják kiírni, mert hát valljuk be, messze az egyik legjobb karakter, ráadásul fontos is. Remélem, hogy a harmadik évadban lesz #TeamEvil ♡
2017. augusztus 16. 15:05 #5
Rainbowbubble3366
Rainbowbubble3366
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.10.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 261278
Offline offline
Imádom a sorozatot, nagyon <3 viszont annyira durva bakik és logikai hibák szoktak lenni, hogy csak így nézek XD... Nekem kicsit erőltetett az egész dolog, és én nem is érzem a kémiát Clary és Jace között, pedig imádom őket a könyvben meg a filmben is. Persze ezek miatt nem pártolok el a soritó. De már összeszedhetnének egy ütős évadot, mert oké az első évad szörnyű volt és a mostani már jelentősen jobb volt, kicsit jobban kidolgozhatnák a történetet. smileeee.gif
2017. augusztus 16. 16:04 #6
- törölt felhasználó -    
Oké, akkor... Én még teljesen a hatása alatt vagyok a résznek, még ugyanúgy érzem azt az izgalmat, amit tegnap este a rész nézése közben. Egyszerűen fantasztikus finálé volt, végül a megérzésem is igaznak bizonyult.. Csakhogy! Jace végül visszatért és ennek elmondhatatlanul örülök, ugyanis nélküle nem lenne ugyanaz. Clary egy hős volt, bárkit választhatott volna, a rég elhunyt édesanyját, bármit kívánhatott volna a világon, de ő azt kívánta, hogy hozza vissza az angyal Jace-t. És ezért van az, hogy Clarissa Fairchild a kedvenc női karakterem, erre (mármint az okára, eleve kedvencem volt az első résztől kezdve, csak nem tudtam pontosan miért) csak ebben a részben jöttem rá. Malecről szólva, nekem ez a pár napos 'se veled, se nélküled' kapcsolat iszonyatosan erőltetett volt, untam már nézni őket, éppezért örülök, hogy kibékültek, mert nagyon imádom őket együtt. Maia és Simon végre egymásra találtak és emiatt is boldog vagyok, eleinte ugyan Sizzy shipper voltam, ma már inkább Saia (Simon és Maia) valamint Rizzy (Raphael és Izzy) De legjobban egyértelműen Clace-nek örülök, ha még nem jött volna le. A legjobb ship a sorozatban, és hiába nincs meg Dom és Katherine közt a kémia (a sorozatban) elmondhatatlanul édesek, egyszerűen egymásnak vannak teremtve. Imádtam az egész finálét, nagyon izgalmas volt, végül minden megoldódott... többé kevésbé. Jace miatt aggódok, de szörnyen. Sebastiant pedig nagyon imádtam eddig, mostmár csak kedvelem.. Amióta megakarta ölni Jace-t azóta haragszok rá. A legjobb érzés volt megírni ezt a cikket. heart.gif
2017. augusztus 16. 17:05 #7
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Tetszett ahogy Raziel angyal megjelent, az volt a legjobb rész, nekem egyelőre nem megy, hogy elvonatkoztassak a könyvtől.
2017. augusztus 16. 17:48 #8
Lilisztar
Lilisztar
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.09.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 244672
Offline offline
Nagyjából mint a könyvben
2017. augusztus 16. 23:55 #9
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 922
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Imádtam az évadfinálét, nagyon örültem neki, hogy itt-ott követték a könyvet. Nem tudom hogyan fogok kibírni az év elejéig biggrin.gif
2017. augusztus 17. 19:41 #10
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Nagyon tetszett a finálé, de sajnos tudtam, hogy mi lesz benne nagyrészt, hiszen akaratlanul is mindenhol spoilerekre bukkantam. De annak nagyon örülök, hogy Jace halála nem lett cliffhanger és visszahozták! Amúgy is shippelem Clacet! wub.gif Habár a legjobban Malecnak örültem, jó, hogy Saia is lett a végére. Egyedül azt sajnáltam, hogy nem lett Raphabelle! És Izzy, Alec meg Magnus kaphatna több és fontosabb szerepet, mert messzemenően ők a legjobb karakterek a sorozatban! heart.gif A következő évadra nagyon kíváncsi vagyok az új főgonoszok miatt, na meg, hogy a Seelie Queen mit tervez Simonnal. Viszont az az Ollie-Luke szál már a 2. évadban is idegesített, szóval remélem nem lesz jól kibontakoztatva, mert teljesen fölöslegesnek és unalmasnak tartom! Mindenesetre már most nem tudom, hogy fogom kibírni az elkövetkezendő időszakot, amíg kijön a 3. évad!
2017. augusztus 18. 11:14 #11
paska
paska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.07.
Hozzászólás: 346
Csatolások: 1
Azonosító: 241226
Offline offline
Ezeket nem a forgatókönyvírók vagy a rendezők találták ki, úgyhogy ne így beszéljünk róluk. A sorozatba konkrétan minden jó csavart a könyv alapján írtak bele. Bár megjegyzem, így is iszonyú erősen eltér az eredetitől, amivel alapvetően nincs problémám (hiszen a film ugyebár sosem lehet ugyanolyan, mint a könyv). Csakhogy szerintem azok az elemek, jelenetek és fordulatok, amiket külön a sorozathoz találtak ki, igazából iszonyú bénák, erőltetettek és nem illenek bele a Cassandra Clare által teremtett világba.

De ez csak egy vélemény. Mivel a sorozatnak hatalmas fandomja van, feltételezem, nem sokan értenek velem egyet.
2017. augusztus 18. 22:03 #12
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Online online
Gáz lesz a 3 évad főleg mert Sarah hyland is benne lesz nem lesz könnyű együtt forgatnia Dommal most hogy szakítottak
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!