Starity

Taylor Swift letörölte magát az összes közösségi oldalról

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 20. 16:05 #21
- törölt felhasználó -    
@Hoxa18 Oh Köszönöm a bókot smileeee.gif két kezed össze tennéd ha te olyan senki lennél ,mint én :* Legalább nekem van életem még ha szerinted szànalmas is smileeee.gif Neked viszont nincs te élettelen . Nem kívánok neked se rosszat se jót de még levegőt sem.

@stellaxoxo
Hogy utálatos lennék?
Hát van benne valami de nem így írnàm le magam. Talàn ez lenne az utolsó elötti amivel jellemeznének a barátaim.Amit írtàl abban a vicces meg az , hogy szerinted nem kell egymást ócsárolni ,degradálni és szidni. Aztán leírtad ,hogy emberileg nulla vagyok és szánalmas xd Na akkor ki is az össze szedetlen és az értelmetlen? Kérlek amúgy értelmezd azt ,hogy "emberileg nulla" vagyok. Ez érdekel!!
Nem szoktam unatkozni mindig feltalálom magam szóval nem unalomból vagy esetleg feltunéskeltés képpen írtam. A legkevésbé fogom magamra venni bàrmelyik nekem szánt üzeneteket szóval várom az "emberileg nulla" kifejtését!!!
2017. augusztus 20. 16:11 #22
- törölt felhasználó -    
DemSeAr Én értem mit szerettél volna irni,szerintem semmi összeviszaság nincs benen.Ráadásul nagy részével egyet értek,legfőképpen avval,hogy a mai 15 éveseknek már olyan nagy szerelmi csalodásai voltak és,hogy annyi fájdalmuk,hogy nem tudják mit kezdjenek magukkal.Én egyetértek veled! smileeee.gif
2017. augusztus 20. 16:21 #23
- törölt felhasználó -    
@DemSeAr, köszönöm a válaszodat, egy élmény volt olvasni az értelmesebbnél értelmesebb mondataidat, kár hogy én nem adhatom meg neked azt a reakciót, amit kiakarsz váltani az emberekből a hasonló megjegyzéseiddel. két ok miatt: az első, hogy ennek már semmi köze Taylorhoz, egyedül a saját igazadat próbálod elfogadtatni másokkal, megjegyzem sikeretlenül, ezzel a hozzáállással csak magadat teszed nevetségtárgyává. a másik ok, hogy nem szeretnék szellemi párbajt vívni fegyvertelenekkel. felesleges reagálnod, mivel csak magadat tünteted fel rossz színben. majd ha magadra erőltettél egy kis jó modort akkor szívesen elbeszélgetek veled akár Taylorról is. smileeee.gif
2017. augusztus 20. 16:21 #24
- törölt felhasználó -    
@Princess2017 . Végre. Köszönöm ,hogy legalább Te tudtad értelmezni ezt a "hihetetlen össze vissz írt" :'(
szöveget smileeee.gif smileeee.gif
2017. augusztus 20. 16:28 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (DemSeAr @ 2017.08.20. 16:21)
@Princess2017 . Végre. Köszönöm ,hogy legalább Te tudtad értelmezni ezt a "hihetetlen össze vissz írt" :'( 
szöveget smileeee.gif smileeee.gif

Hihetetlenül össze vissza irt volt! _nevet.gif
Egyébként nincs bajom Taylor-ral,hallgatom pár számát bár nem igazán vagyok rajongó sem de egyet értek avval amitt mondtál. smileeee.gif Abszolút igaz a legtöbb dolog benne. smileeee.gif
2017. augusztus 20. 16:29 #26
- törölt felhasználó -    
@Nikus12.
Szívesen, bármikor smileeee.gif Nem akarok én semmit senkire rá erőszakoltatni. Írtam a végén, hogy átment személyes véleménybe. Ezzel szerintem világossá vált ,hogy vagy elfogadja valaki amit írok vagy nem. Értem én ,hogy véded az igazad miszerint nem tudok fogalmazni de a szellemi párbaj részét szerintem is hanyagoljuk ,mert meglepődnél mennyire alul maradnál.
2017. augusztus 20. 16:31 #27
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Idézet (DemSeAr @ 2017.08.20. 12:29)
Csak tünne már el örökre. Tehetségtelen ,irritáló nő.  Nem,hogy még énekelni nem tud (mert teljesen átlagos maximum háttér énekes hangja van) de ráadásba még össze vissza beszél egyfolytábsn.Egy hatalmas nagy r*banc aztán most jöhetnek a Swifterek vagy kik ,hogy "nem ismered ,hogy mondhatsz ilyet stb." Szóval előre leszögezném ,hogy ja nem ismerem pont úgy ahogy ti sem csak amit a menedzsere az orrotok alá dug. De a sok hazugságaiból amik kiderünek az "erőszakolosdi"esetből xd (láttam a képet hát nem ugy nézett ki mint aki nagyon ellenezné a tapizást ) kiderül vagyis össze lehet tenni ,hogy milyen ember is valójában. Ezek a figyelem felkeltő próbálkozások,hogy ne tűnjön el a süllyesztőben hát szánalmas. Egyszerűen csak jelentse be,hogy "Haho új dallal érkezem" sokak bánatára.  De mérget vennék arra ,hogy most ő az "erőszakolás" ellen fog küznedi meg anyám kínja dallal ellenzi az ilyen cselekedetet.  Egyszerűen nem tudna úgy vissza térni ,hogy ne máson keresztül történjen ez. Ha csak végig nézzük kikről szólnak a számai... elsősorban a pasijairól,hogy mennyire megalázták stb aztán jött Katy Perry most meg majd jön az "erőszakos" ember. Hát hatalmas színvonal mondhatom . Csak a taps jár azért . Hihetetlen szánalmas amit ez  nő csinál és a sok tini picsa meg nyalja is xd

?????? mellow.gif
Azt mondod nem szereted, de azért ismered a dalait, meg a magánjellegű dolgait.
Leírod, hogy senki sem ismeri őt, de te még is a pasizós, meg Katy-s dalokkal jössz, amik semmilyen formában nem voltak megerősítve.
Irritálónak tartod, de mégis elolvastad a róla szóló cikket és még véleményt is írtál.
Szánalmasnak tartod és elítéled, pedig minden évben ő a legtöbbet adakozó sztár és még botrányai sincsenek, kivéve a dalai, amiket már a média fúj fel.
Én megértem, ha te nem szereted, nem is kell, hiszen ahány ember, annyi ízlésvilág, de ha te állítólag nem ismered, akkor miért szidod? unsure.gif
Arról a tapizós dologról meg annyit, hogy lehet csak egy fenékfogdosás volt, de hidd el nekem, ez is mélyen az emberben marad. De nem ítéllek el, látszik, hogy te ilyen helyzetbe még nem voltál. És nem is kívánom sose, hogy ilyen történjen veled. De mindegy is, ez is csak egy vélemény. Az, hogy te ezt hogyan fogod fel, a magánjellegű dolgod. rolleyes.gif
Amúgy, mielőtt azzal jössz, hogy iskolába kellene mennie itt mindenkinek, én azért a helyedben vennék pár nyelvtanórát, mert egyetemista létedre, nem igazán írsz helyesen.^^
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2017. augusztus 20. 16:56 #28
- törölt felhasználó -    
@Gureka10
Nem ismerem a dalait csak azokat amik nagyobb hírt kaptak mint amit kellett volna. Igen "senki" sem ismeri személy szerint de mint írtam a Kardashian ékkal való hazugságok a"két hetente" váltok pasit aztán írok egy dalt, Katy-is felesleges neki ugrásából és most ez a molesztálós dolgokból alakul ki róla egy kép az emberben. Bennem egy nem éppen pozitív kép alakult ki róla . Elolvasok mindenről/ mindenkiről minden hírt ,mert érdekel és ki tudja lehet egyszer még meg fogom kedvelni ha megváltozik. Adakozik ,mert meg teheti és meg is teszi ezt elismerem rettentő nemes dolog. Maradjon is meg a jó szokása. Remélhetőleg ezt nem csak azért teszi, mert jó fényt vet rá bár azért én sem tartom ennyire szörnyűnek akárennyire is ellenszenves. smileeee.gif
2017. augusztus 20. 17:28 #29
skyler14
skyler14
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.20.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 266279
Offline offline
láthatatlan
láthatatlan - Ma, 13:02
Remélem megint tele lesz vele a média és megint egy csomo szakitos szàmot kapunk töle ajàndékba. Már régen volt hányingerem a ettöl a " tehetséges " mrs. szent szüztöl és a nyavajgásátol hogy öt senki nem fogadja el meg hogy mennyire meg bántoták a férfiak

Forrás: http://starity.hu/magazin/69925-taylor-swift-letorolte-magat-az-osszes-kozossegi-oldalrol/#ixzz4qJGF1iwu

Egyetértek veled!
2017. augusztus 20. 17:32 #30
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
Ennek borzasztóan sok értelme volt! -.-
2017. augusztus 20. 17:39 #31
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Én mindenfajta rosszindulat nlkül, szimplán csak kíváncsi vagyok, mégis mire volt jó ez az egész.
Nem tartom olyan jó embernek, mint a rajongói, mert szerintem nem elvakultan, inkább a hibáival együtt kell szeretni valakit, de azt biztosan állítom,hogy ért ahhoz amit csinál és zenei téren nem tudok belekötni smileeee.gif
A magánélete pedig....bár nem rám tartozik, de valamit nagyon rosszul csinál
2017. augusztus 20. 17:42 #32
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
talán így akarta, hogy ne szivárogjon ki bármilyen dal vagy album? mármint én ezt gondolom biggrin.gif
2017. augusztus 20. 19:16 #33
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
Az Instáját néztem is tegnap...
2017. augusztus 20. 20:03 #34
- törölt felhasználó -    
DemSeAr,teljesen egyetértek veled,másoknak meg amúgy mi is nem volt világos/érthető a szövegből?
2017. augusztus 20. 22:22 #35
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Nagyon nagyon várom az új dalt bár igazából már előre látom és sajnálom hogy a dal minden egyes szava ki lesz forgatva és egy pasit fognak keresni benne (a mondani való helyett)... és majd minden Taylor utáló ezerrel szét oltja majd..

Jaaaa ez az egész csak egy jó marketing fogás... vannak előadók akik pár sejtelmes fehér képpel jelzik vannak akik csak egy szócskát írnak ki vagy mint Tay törli magát mindenhonnan DE ez mindig sikerül és fel kelti a figyelmet..
2017. augusztus 21. 02:21 #36
oncer_cspanka3
oncer_cspanka3
új tag
 
Státusz,,nem érdekel mit gondolnak a külsőmről.Énekes vagyok nem model.''-Amy Winehouse
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 253399
Offline offline
pici nyugalom az eletben
2017. augusztus 21. 16:35 #37
Blemi
Blemi
visszatérő vendég
 
StátuszThe rain we thought would last forever and ever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.27.
Hozzászólás: 388
Csatolások: 4
Azonosító: 247256
Offline offline
Idézet (DemSeAr @ 2017.08.20. 14:42)
@Nikus12
... Az ,hogy nem tudsz hosszabb szöveget értelmezni ,hát sajnálom . Mindjárt kezdődik a suli szóval beülszhetsz pár nyelvtan órára. De leírom összegezve ,hogy mit írtam le hátha meg tudlak ezzel nyugtatni. 

Na ezt írtam le hosszabban. Vagy háromszor átolvastam ,hogy mi abban a zavaros amit írtam de nem találtam semmi kivetni valót rajta. Talán egybe olvasod a szöveget ,hanyagolod a vesszők "olvasasat". De most kezdődik a suli meg lehet még tanulni olvasni ne add fel. Ezt csak úgy kötekedés képpen ha már a saját "ostobaságod" miatt szólsz le. ((Mielőtt felvetnéd ,hogy nekem kellene suliba járnom ...járok is egyetemre frissen érettségizve))


Már ne is haragudj, de nem Nikus12-nek vannak szövegértelmezési problémái. Én is nehezen igazodok el azon, amit írtál. Rólam pedig mindent el lehet mondani, csak azt nem, hogy nem tudok hosszabb szövegeket megérteni. Egy nap alatt szoktam 500-700 oldalas könyveket kiolvasni, szóval ezt igazán nem lehet a fejemhez vágni. laugh.gif A probléma itt azzal van, hogy táncolsz a témák között, és a helyesírásod is eléggé csapnivaló. Olyan hibák vannak a szövegben, amiért már hetedik környékén haragszik egy magyartanár, nemhogy tizenkettedikben. A vesszőkre hívod fel a figyelmet, amikor olyan helyen vannak, ahol nincs rájuk szükség, a fontos helyekről pedig hiányoznak? Érdekes.
Elismerem, hogy nekem sem tökéletes az írásom, de mégsem hívok senkit ostobának, mert szerintem hiányosságai vannak.
( Meg halált kívánsz egy ismeretlennek, mert nem egyezik veled a véleménye? Jesszus, gondoljodj, mielőtt egy ilyen mondatot megfogalmazol! )
Értem, hogy nem szereted Taylort, de egy véleményt meg lehet szépen is fogalmazni, nincs szükség értelmetlen acsarkodásra. wink.gif
És hidd el, ezeket bármilyen rosszindulat nélkül mondom/írom.
2017. augusztus 21. 21:17 #38
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Szerintem érthető a szöveg, viszont nekem úgy tűnik a mai kígyós videóról kiindulva, hogy feltörték a profilját. sad.gif Szerintem nem jön itt még semmilyen lemez. sad.gif
2017. augusztus 21. 23:12 #39
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Eléggé furcsa taktika, azt meg kell hagyni. Kíváncsi lennék rá, miért szánta rá magát erre a döntésre. Nem hiszem, hogy feltörték volna. Egyszerre törték fel mindegyik közösségi oldalas fiókját?...
2017. augusztus 22. 09:27 #40
- törölt felhasználó -    
"Taylor Swift összes közösségi oldala eltűnt, és jelenleg is üresen állnak!"
Ugye, ezt a mondatot nem csak én látom rosszul megfogalmazottnak? think.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok