Idézet (Jasmyn @ 2018.04.07. 17:48)
jae (day6) vagy hani (exid)?
Hani (EXID) vagy Lisa (BlackPink)?
|
ParkNiNeul |
Csoport: Tag Csatlakozott: 18.01.13. Hozzászólás: 550 Csatolások: 11 Azonosító: 268665 offline
|
|
exoverdoseleech |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.05.28. Hozzászólás: 2353 Csatolások: 1181 Azonosító: 226704 offline
|
|
|
mucika01sʜᴀᴋᴀ ʙʀᴀʜ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.25. Hozzászólás: 1927 Csatolások: 0 Azonosító: 202546 offline
|
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
13 éves volt, amikor így döntött.