Starity

Demi Lovato szerelmes Nick Jonasba?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 29. 21:26 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Demi Lovato nyilvánosan felvállalta az érzelmeit Nick Jonas iránt? Népszerű teória kapta fejét az interneten!
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. szeptember 29. 22:08 #2
- törölt felhasználó -    
Off: Mivel csak kommentként lett beszúrva, sokak figyelmét elfogja kerülni, hogy elmondta azt is, hogy a Ruin The Friendship és az ONLY FOREVER ugyanarról a személyről szól, ez esetben elvileg Nickről.

On: Csúnyán besültek azok, akik egyből azzal jöttek, hogy biztos Gomezről írta. rohog.gif De én is, mert amikor múltkor megláttam, hogy egyesek szóba hozták Nick nevét jót kuncogtam rajtuk, mert a cím alapján elképzelni se tudtam, miként írodhatott volna róla, viszont amint megláttam a dal szövegét, egyből elbizonytalanodtam. Valamint jött ez a nyilatkozata is a dal jelentéséről - pár perce a VEVO elő streamjeben se tagadta amikor szóba jött a dolog, pedig ilyen helyzetekben mindig egyből rávágja a nemet - és ez csak is Nick lehet. (hozzátette egyébként még azt is, hogy kiderült az illető is irt róla dalt, de ezt csak azután vallotta be, hogy Demi elküldte neki ezeket a számokat) Nick részéről mindig annyira egyértelmű volt a dolog; akárhányszor együtt voltak valahol - koncertek, közös rendezvény stb - mindig olyan tekintettel nézett rá, hogy a szívem apró darabokra olvadt, és annyira szerettem volna ha össze jönnek és emlékszem mennyit bosszankodtam, hogy anno Joet választotta. rohog.gif Viszont Demi mindig annyira hevesen tagadta amikor bárki szóba hozta, hogy volt e valahova köztük több barátságnál, hogy így vissza gondolva már-már gyanús volt.
3 felhasználónak tetszik: MissTiniStoessel, Szandi0820, Lisanne
2017. szeptember 29. 22:10 #3
- törölt felhasználó -    
Az előbb még nem barátnője volt?
2017. szeptember 29. 22:49 #4
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Pont nemrég volt egy élő VEVO interjú instán, ott is felvetődött az a dolog, és az interjús szó szerint rákérdezett, hogy Nick Jonas az? biggrin.gif hát Demi arca mindent elárult. Én eddig csak legyintettem a pletykákra, de most már tényleg van benne valami. Ráadásul többször is elmondta az interjú során, hogy sosem fogja bevallani kiről szól... ha hétköznapi emberről szólna biztos mondaná hogy hát egy barátom.. vagy nem tudom.. de így elég egyértelmű, hogy az a személy is híres személy.
2017. szeptember 29. 23:11 #5
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Hell_Girl pont én is erre gondoltam xD
2017. szeptember 29. 23:48 #6
- törölt felhasználó -    
Pár napja még csaja volt nem? Vagy az csak szórakozás volt neki? unsure.gif
2017. szeptember 30. 06:33 #7
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
AliceLiza | Tegnap, 23:48
Pár napja még csaja volt nem? Vagy az csak szórakozás volt neki?

Album promo, ahogy az ez a nagy "titokzatosság" is ekörül a dal körül. Beszéljen csak Róla mindenki. biggrin.gif
2017. szeptember 30. 06:51 #8
- törölt felhasználó -    
Szerintem összeillenek! Bár szerintem Nick csak barátként tekint Demire.
2017. szeptember 30. 08:46 #9
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Hát én nem is tudom. Ha így van akkor sok sikert Demi-nek ❤
2017. szeptember 30. 09:20 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hoxa18 @ 2017.09.30. 06:33)
AliceLiza | Tegnap, 23:48
Pár napja még csaja volt nem? Vagy az csak szórakozás volt neki? 
Album promo, ahogy az ez a nagy "titokzatosság" is ekörül a dal körül. Beszéljen csak Róla mindenki. biggrin.gif


Ezekszerint valamit nagyon jól csinál, mert jelenleg te is róla beszélsz. rohog.gif

Nem akartam reagálni, nehogy valaki megint rám küldje a testvérét, aki újfent üzenetekkel bombázzon privátban, hogy milyen szemét alak vagyok. rohog.gif De... Tisztázzunk pár dolgot;

1. Soha egyetlen szóval sem mondta, hogy kapcsolatban lennének a leányzóval, mint ahogy előtte Luke Rockholddal és Bombával sem; szimplán jól érzi magát, ezt már ezerszer elmnondta. Wilmerrel évekig nem kötötték az orrotokra, hogy mi van köztük, nem most fogja elkezdeni, amikor még senki sem tudja, hogy vajon komoly-e a dolog. A szexualitásáról meg elmondta, hogy le lehet akadni, majd ha úgy érzi készen áll, akkor beszél róla, a saját feltételei alapján, nem pedig úgy, hogy kikövetelik tőle.

2. Nem tudom tudjátok e, de egy album nem egyik percről a másikra születik meg. Másfél éve, ismétlem másfél éve kezdett el rajta dolgozni, szóval nem ma, nem tegnap és nem is tegnapelőtt íródott a kiemelt dalocska. Az emberrel másfél év alatt rengeteg minden történik, rengeteg féle dolgot él meg. Abba nem szeretnétek belekötni, hogy az SNS rólatok, a You Dont Do It For me Anymore a régi énjéről, a Sexy Dirty Love egy újabb titokzatos személyről, a Lonely Bombáról, a Cry Baby és a Smoke and Mirrors pedig Wilmerről szól? (Utóbbi hármat szintén nem ő árulta el, a dalszövegek alapján következtették ki néhányan) Szégyellje magát, amiért a vele megtörtént dolgokról, saját érzéseiről mer énekelni. rohog.gif

3. Köszöni szépen az album "promót" pardon.gif
"Fastest albums in history to reach #1 on the US iTunes:

#1 Katy Perry - Witness (10 minutes)
#2 Demi Lovato - Tell Me You Love Me (15 mins)
#3 Britney Spears - Britney Jean (19 mins)"

Litániám ezennel véget ért; szép hétvégét! kiss2.gif
2 felhasználónak tetszik: MissTiniStoessel, Szandi0820
2017. szeptember 30. 09:32 #11
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Elég rég óta nagyon jó barátok, szóval furcsa lenne, ha összejönnének. De na, azért aranyosak együtt.
2017. szeptember 30. 10:15 #12
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
A múltkor még Deminek barátnője volt, nem tudom eldönteni már, hogy mi az igazság. xD
2017. szeptember 30. 10:56 #13
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Jaj jönnek már idefele a rosszindulatúak ezzel a "jaj még múltkor barátnője volt" "jaj azt csak a figyelemért csinálta" támadásokkal. Demi nem mondott semmit arról, hogy van vagy nincs barátnője, csak lekapták őket az utcán, ahogy egymás kezét fogták, és abba már mindenki többet képzelt bele, mi is mentünk már kézenfogva a legjobb barátnőmmel az utcán, nincs ebben semmi meleg dolog. Az igaz, hogy Demi a saját neméhez is vonzódik, sokan támadták is ezért, hogy persze ilyenkor már ő is az lett, de elárulnám, hogy Demi már nagyon rég elárulta, hogy biszexuális, szóval ez nyilvánvaló volt róla. wink.gif A másik, amit már előttem Szandiii_1992 is leírt, hogy Demi soha nem a kapcsolatairól volt híres, sosem volt kiteregetve a magánélete, úgyhogy a múltkori "barátnőset" sem a figyelemért csinálta. Tudjátok ő sosem akar a figyelem középpontjában lenni a szerelmi élete által, inkább a dalaival akar hatni. smileeee.gif Egyébként meg simán lehet barátnője, semmi köze ahhoz, hogy voltak/vannak-e érzelmei Nick iránt, aminek én nagyon örülnék. Joe-val is imádtam őket, de Nick-kel sokkal mélyebb a kapcsolatuk. Nekem igazából teljesen mindegy, csak boldognak lássam. heart.gif
2017. szeptember 30. 11:28 #14
- törölt felhasználó -    
ez a lány......most nem egy csajba volt szerelmes ? what ? xd
2017. szeptember 30. 12:33 #15
nori-bb
nori-bb
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 142275
Offline offline
sziszkaaaaa Tudod a biszexualitás létező dolog. Plusz ne mondjuk már valakire hogy szerelmes az illetőbe attól, hogy megfogja a s.ggét
2017. szeptember 30. 12:46 #16
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Mélységesen elnézést kérek azoktól a rajongóktól, akiket kiröhögtem, amikor szárnyra kaptak az ezzel kapcsolatos pletykák. rohog.gif Fogalmam sem volt - és én voltam a hülye, belátom. - hogy a címet lehet másképp is értelmezni. Demi amúgysem az a fajta ember, aki kiadna egy diss track-ot csakhogy ország világ előtt lejárasson valakit.
Így viszont elég gyanús, hiszen dalszövegben is van ezer meg egy 'utalás' "baby you and I got history", "Why the f*ck are we a mystery?"... tahát valószínű egy olyasvalakiről van szó, akit régóta ismer, sok mindent megéltek már, de titkoják a kapcsolatukat. És ezek alapján ez a valaki könnyen lehet Nick is, sőt...
Egyébként én nagyon nem tudom őket elképzelni együtt. 10 év barátság után már annyira nonszensznek tűnik még maga a gondolat is, hogy az már fáj. rohog.gif
2017. október 01. 17:31 #17
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Nem nagyon értem hogy miért ennyire biztos benne mindenki hogy Nickről van szó. Könnyen lehet másról is szó, Nick nem az egyetlen fiú akit Demi régebbről ismer. Lehet nem is hírességről van szó. Vagy csak nekem nem ennyire egyértelmű...?
2017. október 01. 21:12 #18
gvilcsi
gvilcsi
Lovatics
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.24.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 36
Azonosító: 113068
Offline offline
Nagyon imádnám!!!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok