Starity

Rajongója zaklatta szexuálisan Harry Stylest

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 24. 10:13 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Egy férfit sem szabad fogdosni engedélye nélkül, mégis, sokan elfelejtik ezt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 24. 10:41 #2
b.m13
b.m13
új tag
 
StátuszThere is no such thing is a fat girl. Every girl is beautiful on her own way. NH
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.30.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 245600
Offline offline
Ilyen jot se nevettem mar egy videon se biggrin.gif
2017. október 24. 10:53 #3
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Úristen nagyon sajnálom de ezen olyan jót derültem most xD
2017. október 24. 10:54 #4
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
A tini ribancok hogy kapkodnak már a töke után siroooook biggrin.gif
2017. október 24. 11:17 #5
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Sajnos ez benne van. Mindenáron meg akarják érinteni, teljesen mindegy nekik, hol, hogyan, mennyire. Sokszor egyébként az emberek annyira elvesztik a kontrollt egy-egy koncert közben (vagy hasonló eseményen), hogy fel sem fogják, mit művelnek. Nagyon kínos amúgy, nem lennék egyik híresség helyében sem.
1 felhasználónak tetszik: Diala
2017. október 24. 12:29 #6
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Már nem azért, de egy tinibálvány fiúbanda ex-tagjának szerintem erre számítania kéne... Ezzel nem a hölgyet kívánom feloldozni vagy a tettét magyarázni, hiszen senkinek semmi joga egy vadidegen embert intim területeken fogdosni, de mire gondolhatott a költő, mikor a sok felajzott, érte rajongó nő elé lépett?
2017. október 24. 12:41 #7
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 875
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Én sem akarom védeni a rajongót, mert ez a tett teljességgel elítélendő!!!! Viszont! Nem kell ott ugrabugrálni a "felajzott" rajongók előtt. Mondjuk számomra nem szimpi ez a majomparádé amit Harry lenyom a színpadon! Nagyon rocksztár akar lenni, de még messze van tőle, nagyon-nagyon. Egy sokszor női ruhákban parádézó, 23 éves, ex fiúbanda tag nem túl meggyőző, sokszor erőltetett!!!
2017. október 24. 13:04 #8
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
Ok, hát ez a mozgás elég furcsa... De amúgy meg számíthat rá, hogy ez történik, ha oda megy a tini csajszikákhoz... sleep.gif
2017. október 24. 13:12 #9
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Akik azt írják, hogy számíthat rá, azok ugyanazok az emberek, akik azt mondják, a nő kérte, hogy fogdossák, mert mini szoknyában van? lol
2017. október 24. 13:18 #10
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 875
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Kedvelem Harryt! Nagyon jó embernek tartom (tudom-tudom, személyesen nem ismerem), de amennyire vártam a szóló munkásságát, most egyre inkább ábrándulok ki. Niall albuma ezerszer jobb lett mint az övé!!!!! Ez a "rocksztár" stílus.... Majd esetleg 50 évesen jól fog neki állni, de nem 23 évesen. Ez a műsor amit lenyom.... Láttam milyen kategóriákra küldték el a jelölési javaslatokat (valószínüleg a lemezkiadója) a jövő évi Grammyre. Kíváncsi leszek lesz-e egyáltalán ebből egyáltalán jelölés. Ha a következő lemezével is olyan sikereket ér el mint az elsővel, akkor azt mondom nem csak a médiafelhajtás nagy körülötte, hanem tud is valamit. De ha az is Meet Me In The Hallway dalokkal lesz tele.....Na mindegy....
2017. október 24. 14:07 #11
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2017.10.24. 13:12)
Akik azt írják, hogy számíthat rá, azok ugyanazok az emberek, akik azt mondják, a nő kérte, hogy fogdossák, mert mini szoknyában van? lol

Szerintem a két eset "kissé" különbözik, de ha szerinted nem, akkor felesleges is a további szócséplés.
2017. október 24. 14:14 #12
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Mert ha odamegyek a lányokhoz egyből kötelességük letapizni? Ez ugyan olyan, mint mikor valaki részeg, ettől függetlenül senkinek nincs jogosultsága sem a fogdosáshoz, sem a kihasználásukhoz.
2017. október 24. 14:27 #13
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Szegény, elég kínos jelenet. Nem tudom ki lehetett ez az elmebeteg, de ha egy srác fogdosta volna meg egy női előadó mellét pl. akkor mindenki kilenne itt akadva. Vagy gondoljunk Taylor Swiftre aki azért beperelt egy csávót, mert megfogta a fenekét. Örüljön a csaj, hogy ennyivel megússza, de ez a társadalom hibája is, mert sokan elkezdenének röhögni, ha Harry perrel fenyegetőzne.
2017. október 24. 14:56 #14
MyOpinion
MyOpinion
új tag
 
StátuszHa hagyod, hogy térdre kényszerítsenek, talán sosem hagynak majd felállni!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.23.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 263207
Offline offline
Szerintem meg elfogadhatatlan, nem értem miért gondolja néhány ember máshogy. Mi nők pont ezt akarjuk elérni, hogy végre felfogja mindenki, hogy senki nem fogdozhatja a másik embert kedvére, és ez a férfiakra is igaz. Nyilván tudta hogy hogyha odamegy, hozzá fognak érni, de más az, hogy például hozzáérsz a lábához, meg más hogy megfogod a legbecsesebb szervét...nem azért ment oda! Szégyellje magát az a lány aki ezt tette!
2017. október 24. 15:12 #15
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
De nem tudom, hogy mit mondja mindenki, hogy "számítania kellett volna rá".
Nem, nem kellene számítania rá.
Nem, ez semmivel sem elfogadhatóbb eset, mint mondjuk ha nőket fogdosnak. Nem, a két eset nem különbözik semmiben sem. Egyikük sem kérte, és nem is engedte meg, hogy fogdossák őket...
Harry előadó, tinibálvány, énekes, vannak koncertjei, tudja, hogy mennyi rajongója van, tudja, hogy szexszimbólummá lett kikiáltva sokak szerint, mindezzel igen is tisztában van. De ő nem csak egy előadó, meg egy tinibálvány, hanem ember, ahogyan én is, meg az összes kommentelő is, akik azt hiszik, hogy az sokkal másabb, ha őt fogdossák, mint hogyha nőket fogdosnak az utcán. Ő nem kérte, hogy a rajongói ne kezeljék őt emberként, sőt, ez szerintem egy teljesen magától értetődő dolog lenne, hogy felfogják, akár sztár, akár nem, akár a színpadon van, akár nem, attól még senkinek sincs joga hozzá, hogy úgy kezelje őt, mint valami tárgyat, ha már tinibálvány lett belőle.
Nem, ez nem olyasmi, ami "a sztárság velejárója".
És az nem mentség, hogy a csaj egy mániákus rajongó, aki éppen extázisban volt, hogy ilyen közel lehet a kedvenc énekeséhez. Ha én a pénteki koncerten első sorba kerülök, jogom van letapizni, mert hát évek óta várok arra az alkalomra, hogy lássam őt élőben?
Ne legyünk már nevetségesek, Istenem!
2017. október 24. 15:18 #16
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
az, hogy fogdosod valaki nemi szervét engedély nélkül, NEM OKÉ. ez szexuális zaklatás!
attól még, hogy Harry egy férfi nem jelenteni azt, hogy nincsenek ugyanolyan jogai, mint egy nőnek.
az, hogy ő egy híresség és ott térdel előtted nem jogosít fel senkit arra hogy oda nyúljon!
egyszerűen undorító
ha egy nő lett volna Harry helyében akkor az űrlények is fel lennének háborodva de így meg csak persze az ő hibája minek térdelt le a rajongók elé..
(amúgy a legtöbbször Harry oda szokott menni az elől lévő rajongókhoz megfogni a kezüket sőt jó párszor meg is ölel egy-kettőt.
2017. október 24. 15:25 #17
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Diala: tök mindegy, hogy nő vagy férfi az illető, senkinek semmi joga intim helyeken (meg más helyeken se) tapogatni őt
2017. október 24. 16:09 #18
Rubyn
Rubyn
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.19.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 0
Azonosító: 266953
Offline offline
Az a fej, mikor megfogja a csaj...
2017. október 24. 16:37 #19
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Hoxa18 tisztában vagy azzal amiket írsz?
Úgy értem, semmi baj nincs azzal, hogy mondjuk egyre kevésbé szimpatikus Harry vagy nem tetszik a stílusa, de rengeteg embernek bejön, szereti, sőt sokan most kedvelik meg igazán. Nem kell általánosítani, vagy kiemelni, hogy ez mennyire erőltetett, mert ha megnézed, a bandában töltött évek végén már nagyon hasonló stílus állt közel hozzá. Ő ilyen, így kell szeretni vagy békén hagyni. Nagy sikerei vannak ígyis, hiszen nem sok fiatal előadó képviseli ezt a világot, mert félnek,hogy nem elég populáris. Harry merész volt, nagyot álmodott és bejött neki. Nagyon büszke vagyok rá.
Niall-el pedig nem kéne összehasonlítani, hiszen teljesen más körökben mozognak, s remekelnek. Az ő albuma is fantasztikus lett, le a kalappal előtte.
És hogy a témához is hozzászóljak, undorító,hogy egyesek mit megengednek maguknak! Ha egy nő nemi szervéhez érnének, na arra bezzeg az egész média felkapná a fejét. Ezek intim területek, senkinek sincs joga a másikhoz ily módon hozzáérni, és nagyon tisztelem Harryt, hogy ezzel nem próbálja magára felhívni az emberiség figyelmét, mint egyesek (hm, azzal nincs gond ha valaki kiáll magáért, de megint más tészta ha hónapokkal utána is mindenhol erről nyilatkozik és sajnáltatja magát,hogy követőket szerezzen).
2017. október 24. 17:04 #20
Rozikaaaa
Rozikaaaa
új tag
 
Státusz,,if nothing goes right, then go left"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.24.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 250940
Offline offline
Egy igazi rajongó ( legyen itt bármiféle előadóról szó) akkor sem csinál ilyesmit, amikor nagyon izgatott a kedvence miatt.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok