Starity

Dal- és klippremier: BTS – MIC Drop (Steve Aoki Remix)

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 28. 06:47 #21
- törölt felhasználó -    
Leìrhatatlan, hogy mennyire büszke vagyok rájuk. Amikor megtudtam, hogy Aokival és Desiignerrel is együtt fognak dolgozni, eleve tudtam volna dobni egy szaltót örömömben, hát még amikor megtudtam, hogy a Mic Drop a kiszemelt darab. A legtökéletesebb ajándékok egyike, amivel az Armykat meg tudják örvendeztetni. A zenei alappal néhol nem vagyok teljesen kibélülve, Aoki része kivételesen nekem néha kicsit üresnek tūnik, de ennek ellenére is elérték, hogy folyamatosan ezt hallgassam. A klip meg...páratlan, de komolyan. Zseniálisan van összevágva, megszerkesztve, felvéve, és persze nem utolsó szempont, hogy a srácok is fantasztikusan néznek ki. Elképesztōen büszke vagyok rátok, srácok! Ezt nehéz szavakkal leírni. ♡
A BTS elamerikaisodására szándékosan nem akarok semmit sem reagálni. Maradjunk annyiban, hogy nem igazán értek egyet. biggrin.gif Ezek is ōk, csak egy másik oldaluk. Nem, ezt nem úgy mondom, mint kemény fél hónapja aktív BTS rajongó, mert már bōven több, mint 3 éve ismerem ōket, mindegyik stílusukkal együtt. Merem kijelenteni, hogy ezek legalább annyira ōk, mint a N.O-era alatt, csak fejlōdnek. De nincs ezzel baj, hisz nem rekedhetnek meg mindig ugyan ott, csak mert sokaknak ez böki a csōrét. Amerikára meg nem tudok mit mondani, ezzel kapcsolatban vegyes érzéseim vannak, de amíg nem bántják ōket, felōlem akár jazz feldolgozásokat is csinálhatnak. biggrin.gif Nyilván ez poén volt. Na de mindegy. Ez az én magánvéleményem, én biztosan támogatom ōket minden munkájuk során, nem számít, kivel dolgoznak együtt. (Egyébként nem csak rosszat kapnak ám Amerikából: Ansel barátsága szerintem számukra legalább olyan fontos, mint nekünk lehet egy egy új barátság ♡)
2017. november 29. 10:53 #22
JungKook1997
JungKook1997
új tag
 
StátuszSungyeol :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.03.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 247715
Offline offline
Nem tudom szavakba foglalni mennyire büszke vagyok rájuk <3
2017. november 29. 18:43 #23
Stellare
Stellare
visszatérő vendég
 
Státusz¤ A logó alól az egó kilátszik¤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.24.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 253414
Offline offline
Meglepően jó biggrin.gif Bevallom én Aoki miatt kattintottam, de azt hiszem megyek lecsekkolom a többi BTS dalt is...ugyesek...es ahogy tancolnak...apaaaam
2017. december 01. 17:01 #24
- törölt felhasználó -    
Annyira büszke vagyok rájuk!❤Megérdemlik a sikert és az elismerést.Én rengeteget köszönhetek nekik!❤A videoklip és a zene is fantasztikus.És a BTS nem amerikásodik el.És nem is fog.Ezek ugyanúgy ők de könyörgöm....jövőre 5 évesek!És ha van lehetőségük miért ne dolgozzanak együtt más előadokkal is.Ez nekik nagy lehetőség,igy a k-pop-ot is többen ismerhetik meg.
2017. december 02. 13:20 #25
BlackPinkFanGirl
BlackPinkFanGirl
visszatérő vendég
 
Státusz~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 267929
Offline offline
Annyira beléjük szerettem, elbűvölő hangjuk van!! Nagyon sikeresek, jogosan . Uram anyám Fangirl lettem. #army biggrin.gif
2017. december 31. 10:51 #26
lizzujjs
lizzujjs
új tag
 
StátuszNo, I'm not just a pretty girl
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 227491
Offline offline
Imádom ezt a verziót, nagyon büszke vagyok rájuk!Nagyon tetszik a koreográfia is.Ezek a fiúk napról napra jobban lenyűgöznek!
2018. május 16. 09:51 #27
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1540
Csatolások: 302
Azonosító: 261438
Offline offline
Idézet
[...] plusz a formáció tagjai egyes részeket angolul énekeltek fel.

Szerintem ez eddig is így volt. biggrin.gif Amúgy egész jó!
2019. június 24. 14:33 #28
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó lett. heart.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!