Starity

Dal- és klippremier: BTS – MIC Drop (Steve Aoki Remix)

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 25. 11:30 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
November 24-én érkezett meg a MIC Drop remix változata, melynek kapcsán a dél-koreai formáció Steve Aokival és Desiignerrel dolgozott együtt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. november 25. 11:47 #2
Fannivok
Fannivok
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.18.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 183876
Offline offline
Nem csoda, hogy csak ajándék és nem rendes szám mert szerintem nem lett a legjobb a zene. A mixelés miatt persze, az eredetit imádom. Amúgy Jungkook és V szólótáncánál meghaltam.
2017. november 25. 11:48 #3
Fannivok
Fannivok
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.18.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 183876
Offline offline
Ja és ez az angolul éneklés nekem nagyon nem jött be, akkor jó, mikor csak pár szót mondanak úgy. biggrin.gif
2017. november 25. 12:23 #4
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
Nekem tetszik, bár az eredeti egy fokkal jobb. smileeee.gif
2017. november 25. 12:24 #5
- törölt felhasználó -    
Már többször is írtam kommentben, hogy nem tetszik nekem, hogy a BTS kezd elamerikaisodni. Őszintén örülök, hogy az ub csapatom világszerte ismert és sikeres, de közel se olyan egyediek már, mint voltak, ami nagy szomorúsággal tölt el. unsure.gif Ezmiez? Nagyon nem tetszik, ez a világ nem ők! Szerintem..
De a videoklipbe szerelmes vagyok. ^^
2017. november 25. 13:07 #6
- törölt felhasználó -    
Imádom és ez a videoklip... wub3.gif Bár az eredeti az még mindig jobb, természetesen wub.gif wub.gif
2017. november 25. 13:37 #7
- törölt felhasználó -    
Imádom ezt is, de az eredeti szerintem is jobb. A szöveget így is nagyon tetszik, meg az a videoklip .. awww :3
2017. november 25. 13:44 #8
- törölt felhasználó -    
Az eredeti szám mérföldekkel jobb, de ezt is imádom heart.gif
És a videóklipp wub3.gif
2017. november 25. 14:23 #9
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
istenem, annyira büszke vagyok rájuk. egy kis semmi cégtől indultak, most pedig meghódították Amerikát is. heart.gif
Steve nagyon kedves volt velük, követem snapen is, a fiúkkal nagyon jóban van, szerintem a remix is jól sikerült, bár egy kicsit fura még ez a sok angol szó, de élvezték a munkát vele és ez a fontos. Desiigner pedig annyira hypolta a fiúkat, imádtam.
remélem az eredetit előadják valamelyik díjátadón is, imádom ezt a dalt.
2017. november 25. 15:07 #10
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Nagyon büszke vagyok rájuk. Kicsit féltettem/féltem őket Amerikától,nem akarom hogy a sok hype miatt több legyen az antifan..Viszont, nagyon örülök hogy egyre szélesebb körben hódítanak,ezáltal a műfaj is terjed. És tényleg nagyon büszke vagyok rájuk. (egy valamit zárójelben: én szerintem ezt a hírnevet nem csak a BTS érdemli meg. If u know what I mean) A klippről meg annyit hogy kicseszett jó lett az egész. A remix nagyon ütős, és Desiigneres változat is nagyon ott van. Örülök hogy ennyien támogatják a csapatot. Csak így tovabb Boys <3
2017. november 25. 19:01 #11
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Végre én is átérezhetem azt amit az ARMY-k ilyenkor éreznek, a mérhetetlen nagyságú büszkeséget! Mióta ismerem a srácokat, a kezdetleges önbizalmam megszilárdult, és elég sok mindenben megváltoztam. Nyitottabban gondolkozok mint azelőtt, még elfogadóbb lettem mint voltam, és észrevehetően több az életkedvem is. Ez a hatalmas felkapottság az AMAs körül viszont megijesztett, természetesen rendkívül örülök annak, hogy ekkora sikert arattak, csodálatos volt, éjféltől ötig fent voltam és néztem őket élőben. Remélem nem vonzott be a dolog túl sok kamu fant. (nemrég találkoztam valakivel akinek azt mondtam, hogy mennyire ráfüggtem most a House Of Cards-ra, az illető meg mint kiderült, nem is tudta, hogy létezik) Meg sem tudom fogalmazni mennyire fantasztikus volt a fanchant a DNA alatt! Az angol tudásuk is a toppon volt, még mindig hallom Jimin "Don't worry, I'm not afraid!" mondatát. xd
A remix pedig... uramatyám. Nagyon, nagyon, nagyon, nagyon tetszik, az angol szöveg kifejezetten, az MV valami fantasztikusan ütős lett, a ruhák, a frizurák, RM haja kib*szottul megtetszett ebben a klippben, egyszerűen ahhwwww, és oké, be kéne fejeznem. Megborított te$$
2017. november 25. 21:23 #12
Helga27
Helga27
Queen of Nothing
 
StátuszBirth is begin of death
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.11.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 5
Azonosító: 244743
Offline offline
Fantasztikus lett!!!! wub.gif heart.gif
2017. november 25. 21:30 #13
Hinata-chan
Hinata-chan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.16.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 258963
Offline offline
Naaagyon király és mivel a Mic Drop egyébként is olyan, mint a régi dalaik, látszik, hogy jól érzik magukat ebben a stílusban. Imádom, kedvenc dal, és igy ismét újra átélhetem
2017. november 25. 21:32 #14
Hinata-chan
Hinata-chan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.16.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 258963
Offline offline
(uh és Taehyung meg JHope megint elérte, hogy szégyelljem magam... Barátom van én meg beleszerettem másokba is...)
2017. november 25. 21:50 #15
Shadow
Shadow
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.19.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 266950
Offline offline
Új aktuális kedvenc
2017. november 26. 10:31 #16
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Woooowww heart.gif nekem nagyon tetsziiiik heart.gif heart.gif
Főleg, hogy most már néhány szakaszt én is tudok énekelni az angol miatt biggrin.gif
Nagyon tehetségesek és annyira örülök, hogy egyre inkább elismerik őket. Emlékszem régebben két-három évvel ezelőtt rengetegen jöttek azzal, hogy "fúú, ferdeszeműek" vagy "kis kínaiak" de most, hogy már híresebbek örülök, hogy több emberhez eljuthat a zene és így talán a koreai kultúra is.

Sokan mondják, hogy féltik őket a kamu ARMY tagoktól, de én ezt nem értem. Ha valaki csak a zenét hallgatja azzal sincsen baj. Ha valaki divatból hallgatja őket azzal sincsen baj. Én örülök, hogy egyáltalán hallgatják őket, és elismerik őket annyira, hogy egyáltalán már lehet őket "kamuból"(?) hallgatni.
Egyre több ember számára lesz megismerhető ez a banda és talán a többi is, bár az én szememben a BTS messze a legkiemelkedőbb, fantasztikusan tehetségesek és annyira aranyosak heart.gif nagyon kedvesek a rajongóikkal és az interjúkon is mindig közvetlenek, ráadásul alig playbackelnek, max aláfestést használnak, ami nagyon nagy szó, tekintve, hogy a koncertjeiket vagy fellépéseiket a táncok miatt végigugrálájk. Gondolok itt a Dope-ra vagy a Not Today-re, de mondhatnám akármelyik más számukat.

Egyszóval nagyon örülök, amiért egyre híresebbek és ismetebbek, számomra minden számuk ugyanolyan jó, utassanak bármit, én agyonhallgatom heart.gif talán az ő sikerük másoknak is utat mutathat smileeee.gif
2017. november 26. 11:44 #17
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Hogy én mennyire megörültem, hogy végre kap ez a mestermű egy videoklipet is! ♥ Az eredeti persze jobb, de nagyon át lehet érezni a refrénben lévő angol soroknál a mondanivalót. A tesómmal nagyban ugráltunk rá, amikor kijött pénteken. : D
Viszont még mindig nem szeretném, ha a BTS csak egy márka lenne, amit ha ismerünk, szeretünk, menők lehetünk. Ők egy tehetséges tagokat felsorakoztató fiúbanda, akik rengeteg mindenen keresztülmentek, hogy ott álljanak azon a színpadon, amin igazán otthon érzik magukat. Ezért sem tetszenek az egyre gyarapodó együttműködéseik az amerikai előadókkal, mert elvesznek egy-egy darabot az egyediségükből. Mint amikor mondta a Little Mix, szeretne velük egy dalt. :| El sem tudom képzelni, mi lenne a végeredmény.
A bekapcsolódó rajongók meg ennyit tudnak róluk: Dope, Fire, Not Today, DNA, Jungkook, ilyen meg olyan díjátadó... meg na, népszerűek, ezt kell hallgatni. Egyik héten rámírt egy volt osztálytársam, aki mindig is rasszista szemmel nézte a zenei ízlésemet: Milyen aranyos ez a Jungkook oppa blablabla. A legtöbben még mindig be vannak skatulyázva a koreai kultúrával kapcsolatban, felszínesek. A No More Dreams, Boy In Luv, Spine Breaker stb. semmit nem mond nekik; a kpop bandáknál ugyanúgy a "trendit" keresik: Blackpink, EXO... Továbbra sem ebből a három csoportból áll a kpop.
Zárásul, a kedvencem, amikor mondom valakinek, nekem Jin a kedvencem, és elgondolkodik: "Melyik is ő? Van Jin nevű tag?"
2017. november 26. 20:52 #18
starvok
starvok
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.07.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 0
Azonosító: 243537
Offline offline
Imádom ezt a számot és a videoklipet is. Nagyon jó lett. smileeee.gif <3 <3 <3
2017. november 27. 16:35 #19
alltimelover
alltimelover
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.24.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 223147
Offline offline
Szerintem sokkal jobb mint az eredeti, de kinek mi...
Amúgy sok rajongót annyira nem értek. Ha a rajongójuk lennék már csak elfogultságból is imádnám, nem jönnék ezzel a marhasággal, hogy nem örülnek az amerikai közreműködésnek, egyáltalán nem vagyok a rajongójuk de iszonyat büszke lennék rájuk, kit érdekel, hogy híresebbek, nem pont ezt akarta minden kpopos régen, hogy a kpop egy elismertebb zenei műfaj legyen, hát a btsnek először sikerült és bárki bármit mondd, ezekben a srácok tényleg van valami, ami a többi koreai bandában nincs meg...
Szóval kimondom, nem a rajongójukként is büszke vagyok ezekre a srácokra komolyan..:'DDDDDDD
2017. november 27. 17:55 #20
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
Hana-chanxX minden szavaddal egyetértek! Nekem sem tetszik, hogy a BTS 'elamerikásodik'. Meg kezd elegem lenni a divatfanokból...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!