Starity

Jennifer Lawrence bevallotta, miért bunkózik a rajongóival

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 30. 10:56 #21
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Sosem kedveltem ezt a csajt. Nagyon sok vele készült interjú is bizonyítja, hogy milyen rettentően primitív, beképzelt és ostoba, a viccesnek szánt megnyilvánulásai pedig inkább szánalmasak, mint szórakoztatóak. Egy túlértékelt kis színésznőcske, aki fele annyira sem tehetséges, mint amennyire tolják az ember képébe.
2017. november 30. 11:32 #22
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Valahogy sosem tudtam megkedvelni Jennifert. Szépnek szép és tehetséges is de a legkevésbé sem szimpatizálok vele. Ezek szerint ezzel nem vagyok egyedül. tongue.gif Hálátlan és arrogáns ....
2017. november 30. 11:53 #23
- törölt felhasználó -    
Sosem kedveltem ezt a nőszemélyt. Elszállt magától, és egy arrogáns, beképzelt, ostoba sztárocska lett belőle csak. Sosem tudtam megérteni azokat az embereket, akik azokkal bunkóznak akiknek köszönheti hogy van mit ennie. Nem hiszem el hogy nem lenne ideje egy-két szelfire ha összefut egy fanatikussal. Vagy ha nem, akkor is lehet ezt kultúráltan kezelni, mert így csak az jön le nekem hogy egy bunkó liba.
2017. november 30. 14:07 #24
Rusher Girl 007
Rusher Girl 007
 
Státusz"yesterday,love was such an easy game to play..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.13.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 0
Azonosító: 246453
Offline offline
én sem vagyok nagy rajongója és nem is kedvelem.Tény hogy jó színésznő,de nem szimpatikus..de hát ő tudja,hogy hogy viselkedik a rajongóival..
2017. november 30. 14:16 #25
RKiara
RKiara
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.29.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 251949
Offline offline
Ah mindig is bírtam, nagy forma biggrin.gif
2017. november 30. 14:41 #26
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
régebben bírtam őt, még viccesnek is tartottam, de az utóbbi időben annyira egy beképzelt nő lett, hogy az valami hihetetlen.
2017. november 30. 16:17 #27
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Egy dolog, hogy a rajongóit nem tiszteli, lehet mondani, hogy besokall tőlük néha, de még ha az ellenségeiről is volna szó, akkor is lehet kultúráltan, művelten viselkedni. Egyszerűen primitív.
2017. november 30. 16:29 #28
- törölt felhasználó -    
Jennifer felé évek óta volt egy bizonyos ellenérzésem. Sose tudtam megmagyarázni, mi, de úgy hiszem, itt a megoldás. biggrin.gif
2017. november 30. 16:55 #29
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Mindenkinek vannak nehéz napjai, amikor nem feltétlenül szeretne fotózkodni, inkább csak beszélget a rajongóival vagy siet és nem tud megállni DE ez a nő nem ezt csinálja! Kb minden hónapban jelennek meg róla cikkek, hogy milyen durván viselkedett a rajongóival és egyáltalán nem tiszteli őket. Nehéz a celeb élet, én ezt aláírom, de mindennek van jó és rossz oldala. Ha már ott ül a millióin, szinte bármit megvehet magának és elismerik akkor igenis álljon le és csináljon egy rohadt fotót szerencsétlen rajongóival! (tehetséges színésznőnek tartom, de ez nem menti fel az alól, hogy emberségesen viselkedjen)
2017. november 30. 16:58 #30
- törölt felhasználó -    
Hirtelen ez jutott eszembe beer.gif
2 felhasználónak tetszik: madeleine., Szandi0820
2017. november 30. 18:34 #31
Sinister_sister
Sinister_sister
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 260871
Offline offline
Megértem, hogy nem akar minden pillanatban a rajongóival foglalkozni egy ismert ember. Lássuk be, még ha a mi pénzünkből él is, akkor sem kell 0-24-ben a rendelkezésünkre állnia (viselkednie kéne...). Mindenki, aki dolgozik, valaki másnak a pénzéből kapja a fizetését. Ettől függetlenül bár nagyon szerettem az elején ezt a csajt és tehetségesnek is találtam, már eljutottam oda, hogy nagyon nem kedvelem.
2017. november 30. 19:28 #32
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Kemény a csaj biggrin.gif
2017. november 30. 21:59 #33
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Sose kedveltem a csajt. Ezek után se fogom. A rajongói nélkül hol is tartana? Kit érdekelne? Miből élne? Megértem, ha fáradt, de kedvesen is el lehet küldeni az embert.
2017. december 01. 00:47 #34
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 942
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Sosem kedveltem ezt a csajt, és mélységesen egyetértek vele abban, hogy egy igazi s*ggfej. De valahol azért mégis tisztelem, hogy szembe mer menni az elvárásokkal, és kerek-perec megmondja, hogy magasról tesz a rajongóira (meg úgy általában az emberekre). Ebből arra következtetek, hogy bármennyire is ellenszenves, primitív gyökér, de legalább mindig hű önmagához, amit rengeteg más celebről nem lehet elmondani.
2017. december 01. 13:52 #35
FanXnX
FanXnX
új tag
 
StátuszThe family is the only thing you do not choose.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.22.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 266971
Offline offline
A rajongói nélkül sehol sem tartana egy igazi picsa gratulálok smileeee.gif
2017. december 01. 16:31 #36
- törölt felhasználó -    
Jennifer a kedvenc színésznőim egyike, de ezzel a magatartásával a legkevésbé sem értek egyet. Sok rajongójának a világot jelentené, ha fotózkodhatna vele, legyen már benne ennyi tisztelet feléjük nézve.
2017. december 01. 16:45 #37
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2021
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
Audrey Jane sírtam a röhögéstől! rohog.gif
2017. december 01. 17:44 #38
- törölt felhasználó -    
Mindent amit valaha elért a karrierjében a rajongóknak köszönhet, ha ők nem lennének senki nem nézné a filmjeit. Hálásnak kéne lennie, amit nehéz kimutatni, mert amennyi szeretetet kap lehetetlen visszaadni, de ha legalább egy képpel szebbé teheti valaki napját, tegye meg. Ez azért elég alap, ami neki kb 10 másodperc az egy rajongónak élete legboldogabb napja. Ne sajnálja már azt a 10 másodpercet tőle!
[Természetesen vannak kivételek, amikor rossz napja van, rosszul érzi magát vagy ilyesmi, de amikor tök jól van és minden klappol neki egy kép belefér a napjába szerintem......]
2017. december 01. 18:05 #39
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
"Mindent amit valaha elért a karrierjében, a rajongóknak köszönheti?? Tévedés!Mivel, ha nem lenne tehetséges színész, akkor nem is ismerhette volna meg senki! Sok hozzászólásban olvastam a (tisztelet) kifejezést, csak éppen 1-ben sem véltem felfedezni a Jennifer irántit! Neki a színészet egy munkakör, ez a hivatása, s amikor lejár neki a műszak, ő is szeretne nyugodtan élni, közlekedni, egy vacsorát eltölteni, vagy bármi olyan tevékenységet, ami más embereknek tök természetes! Egy orvost sem szekálnak az utcán, vagy éppen egy étteremben, hogy ugyan hagy fényképezgessenek már vele!A színészet is csak egy foglalkozás, ami után lejárt a műszak! S ha a rajongók valóban annyira rajonganak ezért a színésznőért, akkor sokkal inkább tiszteletben tartanák azt a privát szférát, ami Jennifernek is kijár!! Azt hiszi bárki is, hogy egy sztárral készített fotó mutogatása, birtoklása bárkit is többé, vagy éppen menőbbé tesz? Nagy tévedés!! Aki közületek híres akar lenni, az tegyen is érte, tanuljon, érjen el valami különlegeset! Na attól, érezheti magát valaki is különlegesnek, s nem egy sztárral lőtt fotótól!!
2017. december 01. 18:29 #40
Gyllenhaal
Gyllenhaal
antichrist superstar
 
StátuszLehet, hogy nem vagyok túl jó ember. Nem vagyok. Na de jó gengszter?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.05.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 238625
Offline offline
Idézet
Mensch: Egy orvost sem szekálnak az utcán, vagy éppen egy étteremben, hogy ugyan hagy fényképezgessenek már vele!


Nem, ő ha étteremben van, és valaki rosszul lesz, ő az, aki ellátja, aki újraéleszti. Az pedig igenis igaz, hogy a sztárok legtöbbször a rajongóiknak köszönhetik a hírnevüket, mert lehetnek bármennyire tehetségesek, ha nincs, aki vevő rájuk. Persze, ha valaki híres, nem azt jelenti, hogy kiszolgáltatottnak kell lenni a rajongókkal szemben, de ez sajnos nem egy olyan egyszerű munka, aminél ha "lejár a munkaidő", hazamegy, a munkáját pedig a munkahelyén hagyja. Szerintem Jennifer viselkedése nagyon felháborító, rajongók ezrei ugyanis a szeretetüket adják neki, ő meg csak egy bunkó visszaszólást ad cserébe. Sokkal alázatosabbnak és hálásabbnak kellene lennie, a híresség ugyanis nem jár neki alanyi jogon, és nem kéne elfelejteni, hogy nem ő az Atyaúristen.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok